Opinie o Spieniacz do mleka Melitta 1014-01 Cremio II - biały

  • Spieniacz do mleka firmy Melitta, który umożliwia przygotowanie idealnej gorącej lub zimnej pianki mlecznej do kawy oraz gorącego mleka do czekolady lub kakao. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki czytelnym i podświetlanym przyciskom.
Kod produktu: 4006508215621
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartek, Wrocław
2021-01-04
Spienia i podgrzewa mleko. Rodzina zadowolona. Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Renata, Biała Piska
2020-09-20
Rewelacyjnie spienią mleko ciepłe i zimne. Gorąco polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Łukasz, Kraków
2020-06-11
Spieniacz świetnie spełnia swoje zadanie. Jest w pełni automatyczny. Wlewam mleko i uruchamiam. Spienione mleko ma idealną konsystencję do cappucino. Łatwy w czyszczeniu, wystarczy opłukać pod bierzącą wodą. Udany zakup.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Agnieszka, Kraków
2020-01-19
Po zakupieniu spieniacza dla siebie, natychmiast pojawiło się "zamówienie" od rodziców, którzy zostali miłośnikami kawy z dobrą pianką. Urządzenie doskonale spienia zarówno na ciepło, jak i na zimno. Przede wszystkim, jest niezwykle ciche i proste w obsłudze. Zdecydowanie dobry wybór dla miłośników kaw z kafetier, gdyż można samemu zdecydować o proporcjach kawy i mleka. Szczerze polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jerzy, Żelazków
2019-07-28
Spieniacz do mleka kupiłem kilka tygodni temu jako uzupełnienie do ekspresu (Saeco), który także posiada możliwość spieniania mleka. Od samego początku cappuccino z ekspresu tylko trochę przypominało włoski oryginał. Teraz posługuję się osobnym spieniaczem mleka firmy Melitta, sam decyduję o proporcjach kawy i mleka. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem ekspresu, to według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zwykły ekspres do kawy (nie automat!!!) i osobny spieniacz do mleka. Polecam spieniacz firmy Melitta. JB
Opinia naszego klienta w
    pixel