Opinie o Dzbanek filtrujący Dafi Astra Classic 3,0 L Grafitowy + 1 Filtr

  • Dzbanek filtrujący Astra Classic Dafi, pomaga w usunięciu chloru i innych szkodliwych substancji, w tym również niektórych metali ciężkich, znajdujących się w wodzie. Dzięki użyciu wody z tego dzbanka, kamień osadzający się np. w czajniku, może zniknąć.
Kod produktu: 5900950925505
Producent: DAFI

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 4.50
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Anna, Gałków Mały
2021-02-14
Wszystko było by ok gdyby nie pomylili kolory dzbanka, ale pomyłka została bardzo szybko naprawiona.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bogumiła, Gniewkowo
2020-10-25
Towar zgodny z opisem. Spełnia moje oczekiwania. Polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Patrycja, Wschowa
2020-06-29
Bardzo szybka realizacja zamówienie. Kolor niestety zamiast grafitowego przyszedł jasno szary, ale spodobał mi się na tyle, że zdecydowałam się nie wymieniać
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 3 / 5 )
Autor: Wojciech, Wrocław
2019-05-05
Filtrowana woda - twarda 16dH (mierzone testem kropelkowym Tetra, przy objętości próbki wody dla dokładności 0,5dH), po pobraniu z kranu - o wyraźnie odczuwalnym zapachu (no, to może być dla każdego kwestia względna, ja czuję). Po jednokrotnym przefiltrowaniu (filtr po jednym dniu użytkowania) zmierzona twardość do kranowej spada o około 1/3 (dokładnie do 10-11dH). Tu dzbanek się sprawdza, sądzę że nawet przy b. twardych wodach - 2-3 krotne przelanie bardzo mocno obniży twardość ogólną. Z zapachem gorzej :( Jestem na etapie szukania filtra wyłącznie węglowego (+ zapewne dodatkowy dzbanek). Pozostaje pytanie - jakiego jonitu (właściwie mieszaniny kationitu i anionitu jak sądzę) użyto. Czy aby nie mamy zwalczania dżumy (twardości wody) cholerą (wymienianymi jonami Ca2+, Mg2+, na jony Cl-, które w zaparzaniu i ekstrakcji kawy nie pomagają). Sam dzbanek OK, wykonany w miarę dobrze (dał się złożyć, po kilku tygodniach - nie rozpada się).
Opinia naszego klienta w
    pixel