Opinie o Ekspres do kawy Nivona 778 - NIEDOSTĘPNY

  • Nivona 778 to nowoczesny ekspres wyposażony w wysokiej jakości młynek ze stali szlachetnej oraz kolorowy wyświetlacz. Ekspres Nivona 778 posiada funkcję One Touch Cappuccino i jest bajecznie prosty w obsłudze.
Kod produktu: 4260083467787

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Karolina, Zielona Góra
2018-02-05
Piękny biały ekspres. Zakochałam się w nim jak go tylko zobaczyłam, a na żywo wygląda jeszcze lepiej. Jeśli chodzi o jakość kawy, to jestem pod wrażeniem. Zarówno espresso, kawa czarna, jak i mleczne cappuccino czy latte są znakomite.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Przemysław, Wrocław
2018-01-12
Świetny ekspres. Robi bardzo dobrą kawę, dotychczas sprawdziłem w nim kilka rodzajów ziarenek z Etno Cafe, La Brasiliana Marfisa, Bazzara Gran Cru i jakąś kawę przywiezioną z filipin. Każda kawa była smaczna jako espresso, różnice w kawach były wyczuwalne. Pijam też Americano jak chce dłużej, w tym przypadku też bardzo dobre ze wszystkich dotychczas pitych kaw. Podobno dobre kawy mleczne - opinia żony, która jest zachwycona łatwością zrobienia kawy z mlekiem albo mleczną pianką. Córka do podgrzania mleka też używa ekspresu bo jest jej łatwiej. Obsługa intuicyjna, dobranie parametrów do własnych preferencji zajmuje chwilkę. Ekspres ma bardzo dobrze prezentujący się front, mógłby mieć lepiej wyglądający plastik z boku i od góry i byłoby idealnie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Radosław, Krzeszowice
2017-10-17
Po długich porównaniach wybór padł na ekspres Nivona 788. Ekspres wygląda super, szczególnie biały front. Żona wreszcie zadowolona, bo za dotknięciem jednego przycisku robi dowolną kawę. Możliwość regulacji każdego parametru danej kawy jest świetna. Dopasujesz swoją ulubioną kawę do każdego kubka i filiżanki. Obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Rzetelna wiedza i informacja na temat każdego podzespołu ekspresu. Taka prawdziwa rozmowa bez owijania w bawełne. Do tego błyskawiczna wysyłka. Polecam każdemu zakupy w Konesso. Teraz pora na zakup kawy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Franciszek, Gdynia
2017-04-13
Ekspresy Nivony z linii 700 uważam za strzał w dziesiątkę, a 778 swoim kolorem skradł moje serce. Cena zdecydowanie lepsza w porównaniu z modelami z linii 800, mają kolorowy wyświetlacz, możliwość zaparzenia za jednym przyciskiem kawy mlecznej bez przesuwania filiżanki oraz nowoczesny design. Funkcję łączenia się z ekspresem za pomocą Bluetooth uważam za dodatkową, nieco mniej istotną.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jerzy, Wilkszyn
2016-12-23
Ekspres doskonały. Może z nim konkurować jedynie Jura. Polecam
Opinia naszego klienta w
    pixel