Bohater Miesiąca - Melitta

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja, z którą możecie bliżej poznać wyjątkowe produkty z oferty sklepu Konesso.pl. W kwietniu Bohaterem Miesiąca zostają ekspresy do kawy marki Melitta, które teraz możecie zakupić w wyjątkowej cenie. Część ekspresów na czas trwania promocji została przeceniona, a w pozostałych przypadkach aby skorzystać z super zniżki musisz użyć kodu rabatowego. Kod nie łączy się z innymi kodami oraz ofertami specjalnymi.

Skorzystaj z kodu rabatowego i kup ekspres w wyjątkowej cenie

MELITTABOHATER

PRZECENIONE EKSPRESY AUTOMATYCZNE

EKSPRESY AUTOMATYCZNE MELITTA

Automatyczne ekspresy do kawy Melitta od zawsze są kojarzone z wysoką funkcjonalnością i niezawodnością, którą gwarantuje ich niemieckie pochodzenie. Są to ekspresy, które dają możliwość przygotowania wielu specjałów kawowych za naciśnięciem jednego przycisku. Jedną z autorskich funkcji w ekspresach Melitta jest system Bean Select, który pozwala korzystać z dwóch rodzajów kawy ziarnistej jednocześnie. Bardzo łatwa obsługa i doskonała precyzja każdego procesu parzenia pozwala uzyskać kawę o niesamowitym smaku i aromacie, która z pewnością zapadnie w pamięci.

Ekspres automatyczny do kawy Melitta

PRZECENIONE EKSPRESY PRZELEWOWE

EKSPRESY PRZELEWOWE MELITTA

Przelewowe ekspresy do kawy Melitta to urządzenia, które pozwalają za jednym razem przygotować cały dzbanek wyśmienitej kawy dla całej rodziny lub współpracowników. Ogromną popularnością cieszą się przelewowe ekspresy Melitta Aroma Fresh, które posiadają wbudowany młynek do kawy ziarnistej i są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Prosta obsługa, najwyższa jakość wykonania i wyjątkowo elegancki design sprawiają, że przelewowe ekspresy do kawy Melitta sprawdzą się w każdym domu.

Ekspres przelewowy do kawy Melitta Aroma Fresh

Historia marki Melitta

Melitta to niemiecki producent ekspresów i akcesoriów do kawy. Firma powstała w 1908 roku w Dreźnie i została założona przez Melittę Bentz, która zasłynęła z odkrycia sposobu na zaparzenie kawy pozbawionej fusów. Melitta wykorzystała do tego miedziany garnek z otworami na spodzie i wyłożyła go bibułką, która skutecznie oddzieliła fusy od naparu. W ten sposób powstał pierwszy na świecie drip służący do parzenia kawy metodą przelewową.

Dziś Melitta to jeden ze światowych liderów wśród producentów ekspresów do kawy. Urządzenia marki Melitta są tworzone z myślą o użytkowaniu domowym i charakteryzują się eleganckim designem, a także wysoką funkcjonalnością. Melitta w swojej ofercie posiada automatyczne i przelewowe ekspresy do kawy.

Melitta Bentz

Zakupy w Konesso.pl - sklep z kawą i herbatą

Skorzystaj z kodu rabatowego i kup ekspres w wyjątkowej cenie

MELITTABOHATER
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel