Opinie o Ekspres do kawy Lelit Elizabeth PL92T

  • Kolbowy ekspres do kawy przeznaczony głównie do domu. Elizabeth jest wyposażony w profesjonalne dysze do spieniania mleka oraz dozowania gorącej wody. Ekspres posiada dwa niezależne bojlery odpowiedzialne za temperaturę parzonej kawy i pary.
Kod produktu: 8009437000203
Producent: LELIT

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mikołaj, Warszawa
2020-12-15
Mając do dyspozycji dwa bojlery przyrządzanie kawy to bardzo przyjemny, łatwy i szybki proces. W Elizabeth mamy do dyspozycji prawdziwą preinfuzję, a także regulację wszystkich parametrów poza profilowaniem ciśnienia. Świetny ekspres - w zastosowaniu domowym to istny kombajn!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor:
2018-08-20
Wysokiej jakości ekspres kolbowy. W domu daje możliwość przygotowania kawy jak z kawiarni i gwarantuje doskonałe espresso.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Kazimierz, Olsztyn
2018-06-05
Jeżeli chodzi o jakość ekspresu, to jest na prawdę wysoka. Solidna obudowa, bardzo wygodny w użyciu i ma bardzo czytelne przyciski. Polecam dobrać do niego jeszcze jakiś dobry młynek do kawy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Maciej, Warszawa
2018-04-30
Lelit to bardzo profesjonalna marka i niezwykle solidne ekspresy. Elizabeth bardzo pozytywnie mnie zaskoczył już przy pierwszym kontakcie. Nie jest to raczej propozycja na pierwszy ekspres kolbowy, ale jeżeli komuś zależy na jakości to zdecydowanie polecam.
Opinia naszego klienta w
    pixel