Opinie o Ekspres do kawy Lelit Kate PL82T

  • Ekspres Lelit Kate PL82T należy do serii VipLine, posiada wszystko czego potrzebujesz do przygotowania idealnej kawy espresso czy cappuccino: młynek z regulacją stopnia mielenia, profesjonalna grupa kawowa oraz dysza parowa. Grupa 58 mm, Bojler 300 ml
Kod produktu: 8009437001903
Producent: LELIT

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 11 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartosz, Warszawa
2023-08-12
Doskonały...prawie, ale o tym na końcu. Przesiadłem się z kolby z niskiej półki i różnica jest powalająca! Pełna kontrola nad każdym aspektem ekstrakcji:temperatura, preinfuzja, timer - wszystko sterowane w banalny sposób. Dość krótki czas nagrzewania, "niepalcująca" obudowa, sterowanie temperaturą pary, świetnie pracująca dysza. Bardzo dobry młynek z dwiema opcjami programowanego czasu mielenia, widełki na powieszenie portafiltra pod wylotem młynka. Wspomniane niedoskonałości to: -plastikowe, wyglądające tandetnie pokrętła do zaworu pary i grubości mielenia w młynku; -w zestawie plastikowy tamper... -brak wskaźnika poziomu wody, ekspres nie pozwoli uruchomić ekstrakcji jeśli "uzna" że wody jest za mało, ale nie przerwie jej automatycznie jeśli wody zabraknie w trakcie parzenia; -cienka, gumowa izolacja na dyszy pary niewiele pomaga i można się przez nią również oparzyć; -niewygodny sposób uzupełniania wody; Pomimo kilku niedociągnięć polecam z całego serca.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Alicja, Lublin
2023-05-09
Kate to bardzo dobry ekspres dla osób, które mają niewiele miejsca w kuchni, mimo wbudowanego młynka, ekspres jest kompaktowy. Przydatną funkcją jest czasomierz. Programowanie temperatury jest proste i szybkie. Nagrzewanie ekspresu trwa kilka minut. Ciśnienie pary wypływającej z dyszy jest całkiem wysokie i zapewnia idealne spienienie mleka.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Karol, Koźminek
2023-01-14
Ekspres jest super. Po odpowiednim ustawieniu robi świetną kawę. Płynna regulacja grubości mielenia bardzo ułatwia dostrojenie urządzenia. Niestety brakuje instrukcji w języku polskim. Plastikowy tamper to nieporozumienie przy takiej cenie (gdzie oryginalny metalowy kosztuje 100zł).
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Izabela, Koziegłowy
2022-08-08
Obsługa miła i profesjonalna. Szybka wysyłka. Ekspres fantastyczny.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Dariusz, Warszawa
2021-09-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni z ekspresu do kawy Lelit Kate. Ma piękny design, jest cichy, , nie za duży. Polecamy!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marcin, Bielsko Biała
2021-09-09
Kawa jest wyśmienita, począwszy od smaku po kolor i zapach. Robi wrażenie na wszystkich gościach. Jedyna uwaga, to pierwsze uruchomienie ekspresu, pobranie wody trwało na tyle długo, że kontaktowałem się biurem obsługi klienta z obawy na spalenie pompki. Biuro obsługi klienta również zasługuje na najwyższą ocenę, dziękuję i pozdrawiam. Jeżeli lubisz klasyczne espresso, nie bierz pod uwagę innego ekspresu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Mińsk Mazowiecki
2021-07-09
Finalnie jestem zadowolony z zakupionego ekspresu, choć przyszedł do mnie z usterką (wyciek wody powodujący spięcie). Natomiast Service Konesso dość sprawnie wyeliminował problem i na moje domowe potrzeby sprzęt daje radę. :)
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jolanta, Goleniów
2021-06-24
Kawa jak w Italii
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartosz, Warzymice
2021-01-15
Zamówienie dostarczone szybko i bez problemów. Ekspres na razie spisuje się bez zarzutów.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Robert, Warszawa
2020-09-21
Zamówienie zrealizowane perfekcyjnie. Natomiast ekspres Lelit Kate jest świetny. Kawa zrobiona przy jego pomocy jest aromatyczna i przepyszna. Wymaga nauki obsługi aby kawa była zrobiona dobrze. Nauka spieniania mleka do kaw mlecznych zajęła trochę czasu, ale teraz mleko jest doskonale spienione. Ekspres dla prawdziwych kawoszy. Zaś firma Konesso profesjonalna.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor:
2017-09-11
Jestem bardzo zadowolona z mojej Kate. Posiada duży zbiornik na wodę, więc nie muszę co chwilę dolewać wody. Ogromnie cieszy mnie funkcja podgrzewania filiżanek. Polecę go każdemu.
Opinia naszego klienta w
    pixel