Młynki do kawy Eureka - porównanie kategorii młynków Eureka 1920 i Eureka ORO

Młynki do kawy Eureka - porównanie kategorii młynków Eureka 1920 i Eureka ORO
Młynki do kawy Eureka - porównanie kategorii młynków Eureka 1920 i Eureka ORO

Eureka, prestiżowa włoska marka znana na całym świecie, od lat uznawana jest za innowatora w dziedzinie profesjonalnych młynków do kawy. Reagując na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, firma z dumą prezentuje swoją najświeższą ofertę - Eureka ORO, linię młynków stanowiących esencję nowoczesnych technologii.

Teraz miłośnicy kawy stają przed wyborem: tradycyjna i sprawdzona jakość z linii Eureka 1920 czy zaawansowana innowacja w postaci Eureka ORO. Wprowadzenie dwóch wyraźnie zarysowanych kategorii ma na celu ułatwić podjęcie decyzji w wyborze odpowiedniego sprzętu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej obu tym seriom, aby pomóc Wam jak najbardziej podjąć przemyślaną decyzję i wybrać idealny młynek do kawy.

Eureka ORO - synonim przyszłości mielenia

Podstawowym celem i misją młynków Eureka ORO jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla baristów, zarówno dla tych traktujących kawę jako pasję, jak i dla profesjonalistów w branży. Charakteryzuje je zaawansowany poziom technologii, dokładność i stała dbałość o każdy aspekt produkcji. Eureka ORO to synonim przyszłości mielenia kawy.

Młynki Eureka ORO wyróżniają nowatorskie rozwiązania technologiczne, w tym połączenie IoT, technologia "Diamond Inside" i niesamowita cicha praca. Precyzja, dbałość o detal oraz wyjątkowy włoski design sprawiają, że są to prawdziwe arcydzieła w świecie młynków do kawy.

Najważniejsze innowacje Eureka ORO

 • Zintegrowany system IoT oraz funkcja automatycznego wykrywania portafiltru zapewniają zdalny dostęp do konfiguracji młynka. To pozwala na modyfikację ustawień mielenia i śledzenie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym. Dzięki tej innowacyjnej technologii, młynki z serii Eureka ORO znacznie usprawniają działania baristy w jego codziennych obowiązkach.
 • Eureka Oro wykorzystuje unikalną technologię Diamond Inside, która zapewnia żarnom długotrwałość i dokładność, oferując doskonałe rezultaty mielenia nawet w przypadku większych ilości.
 • Młynki z serii Eureka ORO zapewniają stałość i konsekwencję w mieleniu, co przekłada się również na powtarzalność i oszczędność czasu.
 • Eureka ORO są starannie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Użyto najlepszych materiałów i posłuchano rad baristów, by jak najbardziej ułatwić pracę i użytkowanie młynków.
 • Młynki Eureka ORO są niezwykle wydajne i marnują minimalna ilość kawy dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniające ekstremalnie niską retencją (ELR).
 • Młynki ze złotej kolekcji zapewniają najwyższą jakość mielenia z łatwą, opatentowaną regulacją mielenia.
 • System ACE w młynkach zapobiega zbrylaniu i powstawaniu grudek.

Eureka ORO symbolizuje nowoczesne podejście do procesu mielenia kawy. W ofercie linii Eureka ORO znajdują się takie perełki jak młynki na pojedynczą dozę z miarką ze stali nierdzewnej Eureka Mignon Single Dose, młynki Eureka Mignon XL, Eureka Mignon Stark czy Eureka Mignon Dolce Vita.

Eureka 1920 - tradycja i nowoczesność

Linia młynków Eureka 1920 to wyjątkowa kolekcja odzwierciedlająca bogate dziedzictwo marki Eureka. Misja kategorii młynków do kawy Eureka 1920 jest prosta: łączyć klasyczny włoski design z najnowocześniejszymi technologiami mielenia kawy. To hołd dla stuletniego doświadczenia marki w branży, jednocześnie patrzącej w przyszłość i innowacje w świecie kawy.

Automatyczne młynki do kawy Eureka przeznaczone są dla tych, którzy cenią tradycję, elegancki włoski wygląd i jednocześnie oczekują nowoczesnych rozwiązań. Dla baristów, którzy potrzebują niezawodnych narzędzi w swojej codziennej pracy, jak i dla amatorów kawy.

Najważniejsze cechy młynków z kategorii Eureka 1920

 • System ACE zapobiega zbrylaniu kawy i powstawaniu grudek. Znajduje się on we wszystkich młynkach do kawy na żądanie Eureka.
 • Opatentowana ciągła regulacja mikrometryczna zapewnia precyzję, nieskończoną możliwość regulacji młynka i wyjątkową wydajność.
 • Dedykowane do różnych metod parzenia kawy. Idealnie sprawdzą się do mielenia kawy zarówno pod espresso, jak i kawy przelewowe, dzięki specjalnej konstrukcji młynka. System łatwego ustawiania stopnia mielenia, upraszcza proces mielenia, a młynek można łatwo przeprogramować.
 • Wnętrze młynków to opatentowane żarna o zwiększonej trwałości Diamond Inside powstałe w procesie kriogenicznej obróbki cieplnej w temperaturze 193°C.
 • Młynki ze znakiem High Speed osiągają wysokie prędkości dozowania. Młynki niezwykle szybko mielą kawę, zachowując wysoką jakość parzonej kawy.
 • Regulowany widelec "hands-free" dopasowuje się do wszystkich uchwytów filtrów, dzięki czemu barista może wykonywać inne czynności podczas mielenia kawy.

Młynki Eureka 1920 to hołd dla tradycji i klasyki. Łącząc piękny design z nowoczesną technologią i funkcjonalnością, Eureka udowadnia, że historia i postęp mogą iść w parze. Dla baristów i entuzjastów kawy, poszukujących nie tylko wydajnego młynka, ale i niepowtarzalnego akcentu w kuchni, Eureka 1920 jest doskonałym rozwiązaniem. W ofercie młynków do kawy Eureka 1920 znajdziecie bardzo szeroką ofertę urządzeń: Eureka Mignon, Olympus, Zenith czy Mignon Specialita. Niektóre modele są dostępne wielu barwach kolorystycznych od stylizacji drewnianych (Eureka Design), po kolor żółty, niebieski, czerwony, zielony, biały czy pomarańczowy w linii Eureka Mignon Specialita.

Eureka 1920 i Eureka ORO - aby wybór młynka do kawy był prostszy

Decyzja Eureki o podziale młynków na dwie linie ma prosty cel: ułatwienie klientom dokonania wyboru. Dzięki takiemu podziałowi, Eureka odpowiada na różnorodne oczekiwania i preferencje swoich klientów. Dla użytkowników, którzy czują się zagubieni w bogatej ofercie młynków, podział na dwie główne kategorie pozwala szybko zorientować się, która linia będzie dla nich bardziej odpowiednia. Chodzi o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Eureka, dbając o swoich klientów, stworzyła podział, który pozwala lepiej zrozumieć ofertę i dokonać świadomego wyboru. Dzięki temu każdy klient może poczuć się pewnie i być zadowolony z dokonanego zakupu.

Polecane produkty w tym artykule
Młynek do kawy Eureka Mignon Brew Pro - Biały
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Brew Pro - Biały
1 397,56 zł netto 2 419,00 zł 1 719,00 zł brutto 1 719,00 zł 2 419,00 zł 34380 pkt.
Młynek do kawy Eureka Mignon Specialita White - Biały 16CR
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Specialita White - Biały 16CR
1 462,60 zł netto 2 499,00 zł 1 799,00 zł brutto 1 799,00 zł 2 499,00 zł 35980 pkt.
Młynek do kawy Eureka Mignon Single Dose - Czarny
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Single Dose - Czarny
2 275,61 zł netto 3 399,00 zł 2 799,00 zł brutto 2 799,00 zł 3 399,00 zł 55980 pkt.
Młynek do kawy Eureka Mignon Stark 16CR - Szary
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Stark 16CR - Szary
1 950,41 zł netto 3 199,00 zł 2 399,00 zł brutto 2 399,00 zł 3 199,00 zł pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023
pixel