Top Moka, czyli kawiarki segmentu Premium

Top Moka, czyli kawiarki segmentu Premium
Top Moka, czyli kawiarki segmentu Premium
Kawiarki to bardzo popularna w naszym sklepie kategoria, alternatywa ekspresu do kawy dla domowych baristów oraz sposób na dobrą kawę za stosunkowo niewielkie pieniądze. Na rynku dostępnych jest bardzo wielu producentów kawiarek, różne modele, wielkości oraz materiał wykonania. Dotychczas w naszej ofercie można było znaleźć kawiarki dwóch bardzo popularnych, włoskich producentów: Bialetti oraz G.A.T. zmieniło się to po naszej ostatniej podróży do stolicy kawy. 
    
Podczas ostatniego pobytu w Trieście przemierzając kolejne ulice i sklepy z przepięknymi wystawkami w nasze oczy rzuciła się bardzo ładna, innowacyjna kawiarka Top Moka mini. Jedną sztukę kupiliśmy od razu i postanowiliśmy się z nią bliżej zaprzyjaźnić i sprawdzić co ma do zaoferowania. Po przeprowadzonych testach i rozmowach z Włochami postanowiliśmy, że wprowadzamy kawiarki Top Moka do naszej oferty!
  
Włoskie kawiarki Top Moka Top Moka to obok firmy Bialetti i GAT największy, włoski producent kawiarek składanych ręcznie, których elementy powstają w 100% we Włoszech.
  
Przewagą firmy Top Moka nad konkurencją jest odświeżenie klasycznej linii kawiarek i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz unikalne wzornictwo. Slogan firmy to "Top Moka il Caffe a colori" - mnogość kolorów, wzorów oraz dodatków do kawiarek Top Moka doskonale odzwierciedla stosunek firmy do klienta i jego potrzeb. 
  
W ostatnim czasie jedną z kawiarek Top Moka testował Michał Morawski, autor bloga Coffeetribune.pl Jego zdjęcia oraz opinie na temat kawiarki można znaleźć na stronie coffeetribune.pl/test-kawiarki-top-moka-mini-1tz/
Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel