Ranking kawy ziarnistej - druga edycja

Ranking kawy ziarnistej - druga edycja
Ranking kawy ziarnistej - druga edycja

Ranking kaw, który stworzyliśmy dla Was blisko rok temu cieszy się ogromną popularnością. Jest bardzo pomocny przy wyborze kawy zarówno ziarnistej jak i mielonej. Postanowiliśmy stworzyć drugą, uaktualnioną edycję rankingu kawy. Każda kawa, która znalazła się w poniższym zestawieniu była oceniana według kilku kryteriów:

  • opinie naszych Klientów
  • opinie załogi sklepu
  • ilość kupionych opakowań
  • częstotliwość wyszukiwań kawy
  • stosunek ceny do jakości kawy

Drugą edycję rankingu kawy postanowiliśmy ogłosić w troszeczkę inny sposób. Poniżej przedstawiamy 5 kaw, które zostały najlepiej ocenione (kolejność jest przypadkowa).

Kawa ziarnista Bazzara Top 12 gran Cru

Kawa ziarnista Bazzara Top12 gran cru

Prestiżowa mieszanka 12 odmian arabiki, której nie mogło zabraknąć w naszym rankingu kaw. Bazzara Top12 przez wielu jest uznawana za jedną z najlepszych mieszanek do espresso na świecie.

81 pozytywnych opinii o średniej 4,99 to naprawdę imponujący wynik! Bazzara Top12 gran cru to zniewalająca zmysły kawa o kwiatowym aromacie przypominającym zapach kwiatu pomarańczy.

12 odmian arabiki z najlepszych na świecie plantacji. Idealnie połączone oraz wypalone ziarna sprawiają, że kawa ma naprawdę niepowtarzalny smak.

Cena 135 zł za kilogramowe opakowanie to naprawdę bardzo przystępna cena jak za tak dobrą kawę. Ilość opinii oraz jej średnia na karcie produktu w sklepie jest potwierdzeniem wysokiej jakości, również w naszych odczuciach Bazzara Top12 jest zdecydowanie jedną z najlepszych kaw dostępnych w naszej ofercie

Bazzara Top12 gran cru to prawdziwe włoskie espresso w mistrzowskim wykonaniu - zasługuje na ogromne uznanie!   

Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa

La Brasiliana Marfisa 1kg

Podobnie jak w pierwszej edycji rankingu kaw musieliśmy tu umieścić kawę La Brasiliana Marfisa. Wyborna mieszanka ziaren arabiki - mieszanka 6 starannie selekcjonowanych odmian z plantacji w Południowej i Środkowej Ameryce. 

Od bardzo długiego czasu La Brasiliana jest jedną z najpopularniejszych w naszym sklepie kaw, nasi Klienci coraz częściej szukają i wybierają właśnie tę kawę. Jak widać po opiniach na karcie produktu Klienci cenią sobie jej wysoką jakość w stosunkowo niskiej cenie - 78 zł za kilogramowe opakowanie 100% arabiki to naprawdę bardzo dobra cena. 

Średnia ocena 4,93 przy ponad 160 opiniach to zaskakujący wynik! Niejednokrotnie próbowaliśmy tej kawy w naszym biurze, zarówno w ekspresie automatycznym jak również w ekspresie kolbowym. Zawsze jesteśmy mile zaskoczeni - niezmienna jakość od wielu lat. 

La Brasiliana Marfisa to kawa, którą z całą pewnością warto spróbować! 

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma

Kolejna pozycja, która pojawiła się również w pierwszej edycji rankingu kaw - lavazza crema e aroma. W naszym zestawieniu oczywiście nie mogło zabraknąć tak znanej kawy jak słynna Crema e Aroma. Najpopularniejsza i najczęściej wybierana przez klientów kawa producenta Lavazza. Dość dobrej jakości ziarna arabiki i robusty, które idealnie sprawdzają się w kawach mlecznych takich jak latte czy cappuccino. 

Ogromną popularność tej kawy odzwierciedla ilość opinii na jej karcie produktu w naszym sklepie. Ponad 210 opinii, z których wszystkie są pozytywne, dając średnią ocenę 4,95 - to bardzo dobry wynik.

Crema e aroma jest znana i ceniona przez wielu amatorów i profesjonalistów związanych z kawą na całym świecie.  

Kawa ziarnista Bazzara Espresso Top Class

Bazzara Top Class

Kolejna wręcz doskonała kawa ziarnista z palarni Bazzara. Bazzara Espresso Top Class to wyśmienita kawa, 100% arabika z najlepszych plantacji w Azji i Ameryce południowej. Nasza załoga miała bardzo dużo problemów z wybraniem najlepszej kawy z palarni Bazzara, jednak ostatecznie Top Class musiał ustąpić miejsca Top12.  

Średnia ocena 4,96 z ponad 50 opinii zadowolonych klientów to bardzo dobry wynik. Bazzara Top Class cieszy się w naszym sklepie ogromną popularnością. Cena 114 zł za kilogram nie odstrasza nawet początkujących kawoszy - z pewnością później nie żałują wydanych pieniędzy. 

Kawa zdecydowanie godna polecenia, doskonałe espresso w mistrzowskim wykonaniu.    

Kawa ziarnista New York Extra

Bardzo znana, włoska kawa - mieszanka składająca się z najlepszych odmian arabik Ameryki Środkowej z dodatkiem ziaren Jamaica Blue Mountain.Kawa ziarnista New York Caffe 1kg - 5% Jamaica Blue Mountain 

Kawa próbowana przez nas niejednokrotnie, zaraz przed stworzeniem tego zestawienia dostrzegliśmy w niej coś co zdecydowało o jej obecności w naszym rankingu kaw. Niesamowity, intensywny posmak, który przypomina czekoladę zaczarował wszystkich, no może prawie wszystkich.  

Blisko 70 osób wyraziło zgodną, pozytywną opinie. Średnia ocena kawy New York Extra to 4,91.

125 zł to jedna z wyższych cen w naszym sklepie, mimo tego New York Extra cieszy się bardzo dużą popularnością i jest coraz częściej wyszukiwaną kawą w naszej ofercie.  

   
  
Zobacz także:

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1kg
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1kg
51,21 zł netto 79,99 zł 62,99 zł brutto 62,99 zł 79,99 zł 1259.80 pkt.
Kawa ziarnista Bazzara DODICIGRANCRU 1kg
Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara DODICIGRANCRU 1kg
134,14 zł netto 164,99 zł brutto 164,99 zł 3299.80 pkt.
Kawa ziarnista New York Caffe EXTRA 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista New York Caffe EXTRA 1kg
130,07 zł netto 159,99 zł brutto 159,99 zł 3199.80 pkt.
Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
63,41 zł netto 84,99 zł 77,99 zł brutto 77,99 zł 84,99 zł 1559.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2015
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel