Ranking Kawy ziarnistej oraz mielonej

Ranking Kawy ziarnistej oraz mielonej
Ranking Kawy ziarnistej oraz mielonej

RANKING KAWY W SKLEPIE Z KAWĄ KONESSO.PL


Często odwiedzając sklep z kawą stajemy przed bardzo trudnym wyborem - zastanawiamy się jaką kawę wybrać? Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć ranking kaw ziarnistych oraz ranking kaw mielonych. Mamy nadzieje, że stanie się on dla Państwa pomocny podczas wyboru kawy.

Ranking kawy ziarnistej - zestawienie najlepszych kaw ziarnistych w naszym sklepie

Każda z prezentowanych w rankingu kaw była oceniana według kilku kryteriów: opinie klientów, opinie naszej załogi, ilość kupionych opakowań, częstotliwość wyszukiwań kawy oraz stosunek ceny do jakości kawy. Poniższe zestawienie kaw ziarnistych i kaw mielonych to nasze propozycje najlepszych kaw, jeżeli więc zastanawiasz się jaka kawa jest najlepsza powinieneś spróbować którejś z poniższych propozycji.

Dobra kawa to zawsze kawa ziarnista, a najlepsza kawa to zawsze ta która nam smakuje. Bardzo często jakość i cena nie odzwierciedlają tego czy kawa jest dobra, najważniejszy jest efekt w filiżance, czyli fakt czy kawa nam smakuje, czy jej picie jest dla nas przyjemnością. Własnie dlatego warto eksperymentować i wybierać stale nowe kawy poszukując tej najlepszej.

1. Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa

Ilość opinii: 283      Średnia ocena: 4.90     gwiazdki
Pierwsze miejsce w rankingu kawy ziarnistej zajęła kawa La Brasiliana Marfisa
Opinie o kawie ziarnistej La Brasiliana Marfisa

Bezapelacyjnie pierwsze miejsce w naszym rankingu kawy ziarnistej zajęła kawa La Brasiliana Marfisa. Doskonała 100% arabika - mieszanka 6 starannie wyselekcjonowanych odmian z Południowej i Środkowej Ameryki.

Już od dłuższego czasu obserwujemy niesamowitą popularność tej kawy, nasi klienci coraz częściej szukają i wybierają La Brasiliane. Jak widać klienci cenią sobie jej wysoką jakość w stosunkowo niskiej jak na 100% arabikę cenie (78 zł za kilogramowe opakowanie). Średnia ocena 4,96 przy ponad 100 opiniach klientów robi naprawdę imponujące wrażenie! Oczywiście sami również postanowiliśmy ocenić smak i jakość tej mieszanki - nie rozczarowaliśmy się. Zarówno w ekspresie automatycznym JURA jak i w profesjonalnym ekspresie kolbowym kawa La Brasiliana smakowała bardzo dobrze. Zatem na obecną chwilę liderem w naszym rankingu kaw jest La Brasiliana Marfisa - dobra kawa w dobrej cenie.

2. KAWA ZIARNISTA BAZZARA PIACEREPURO 1KG

Ilość opinii: 119      Średnia ocena: 4.95     gwiazdki
Srebrny medal w rankingu kawy ziarnistej otrzymała kawa Bazzara Piacerepuro
Opinie o kawie ziarnistej Bazzara Piacerepuro 1kg

Na drugim miejscu naszego rankingu kawowego znalazła się kawa Bazzara Piacerepuro 1kg - kolejna doskonała 100% arabika doceniana przez naprawdę wielu smakoszy kawy.

Średnia ocena 4,97 z ponad 30 opinii zadowolonych klientów to imponujący wynik. Mimo dość wysokiej ceny (114 zł za kilogramowe opakowanie) Bazzara Espresso Top Class jest bardzo często wybieraną przez naszych klientów kawą - z całą pewnością jest warta swojej ceny. W oczach, a raczej ustach naszej załogi Bazzara Top Class zyskała naprawdę ogromne uznanie - prawdziwe espresso w mistrzowskim wykonaniu!

3. KAWA ZIARNISTA LAVAZZA CREMA E AROMA 1KG

Ilość opinii: 310      Średnia ocena: 4.94     gwiazdki
Brąz w rankingu kawy ziarnistej wywalczyła Lavazza Crema e Aroma
Opinie o kawie ziarnistej Lavazza Crema e Aroma

Na drugim miejscu naszego rankingu kawowego znalazła się kawa Bazzara Piacerepuro 1kg - kolejna doskonała 100% arabika doceniana przez naprawdę wielu smakoszy kawy.

Średnia ocena 4,97 z ponad 30 opinii zadowolonych klientów to imponujący wynik. Mimo dość wysokiej ceny (114 zł za kilogramowe opakowanie) Bazzara Espresso Top Class jest bardzo często wybieraną przez naszych klientów kawą - z całą pewnością jest warta swojej ceny. W oczach, a raczej ustach naszej załogi Bazzara Top Class zyskała naprawdę ogromne uznanie - prawdziwe espresso w mistrzowskim wykonaniu!

4. KAWA ZIARNISTA ILLY ESPRESSO 250G

Ilość opinii: 139      Średnia ocena: 4.96     gwiazdki
Ranking kaw - Illy Espresso
Opinie o kawie ziarnistej Illy Espresso

Kolejne miejsce w naszym rankingu kawowym przypadło znanej i szanowanej kawie z palarni Illy. Illy Espresso to lekko słodka, zrównoważona w smaku 100% arabika o wspaniałym aromacie. Bardzo dobrze znana w "świecie kawy" mieszanka, która w naszym sklepie cieszy się sporą popularnością. Cena 34 zł za puszkę 250g nie jest wcale wygórowana jak na kawę tak wysokiej jakości. Opinie naszych klientów mówią w zasadzie wszystko o tej kawie, jednak sami również postanowiliśmy wziąć ją pod lupę.

W przypadku kawy Illy Espresso nie tylko cena jest wysoka, jakość również! Zdecydowanie jedna z lepszych kaw w ofercie naszego sklepu.

5. Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa

Ilość opinii: 146      Średnia ocena: 4.93     gwiazdki
Lavazza Qualita Rossa w rankingu kaw
Opinie o kawie ziarnistej Lavazza Qualita Rossa

Popularna, często spotykana w supermarketach kawa producenta Lavazza - Qualita Rossa to mieszanka ziaren arabiki z robustą, którą doceniły już miliony ludzi na całym świecie. Również w naszym sklepie Lavazza Qualita Rossa jest ceniona przez klientów i cieszy się dużą popularnością.

Ponad 90 pozytywnych opinii o kawie z całą pewnością robi wrażenie, tym bardziej że średnia ocena to aż 4,97. Lavazza Qualita Rossa to dobrej jakości kawa w przystępnej cenie (58 zł za kilogramowe opakowanie).

Ranking kawy mielonej - zestawienie najlepszych kaw mielonych

1. Kawa mielona Pellini Top

Ilość opinii: 93      Średnia ocena: 4.92     gwiazdki
Pierwsze miejsce w rankingu kawy mielonej zajęła kawa Pellini Top
Opinie o kawie mielonej Pellini Top

Zdecydowanym liderem w rankingu kawy mielonej jest kawa Pellini Top, pod każdym względem wyprzedziła ona swoich rywali. Doskonała 100% arabika, mieszanka 6-8 starannie wyselekcjonowanych odmian górskich arabik o niepowtarzalnym smaku. Pellini Top to prestiżowa wizytówka koncernu Pellini, jedna z najbardziej poszukiwanych kaw w Polsce. Średnia ocena 4,95 przy blisko 40 opiniach zadowolonych klientów to naprawdę imponujący wynik.

Kawa mielona Pellini Top doskonale nadaję się do każdego sposobu parzenia, sami w biurze próbowaliśmy ją parząc w ekspresie ciśnieniowym, czajniczku mokka oraz w tradycyjny sposób.

2. Kawa mielona Lavazza Qualita Oro

Ilość opinii: 31      Średnia ocena: 4.81    gwiazdki
Drugie miejsce w rankingu kaw mielonych zajęła Lavazza Qualita Oro 250g
Opinie o kawie mielonej Lavazza Qualita Oro 250g

Druga pozycja w naszym rankingu kaw mielonych przypadła kawie Lavazza Qualita Oro popularnie nazywanej "złota Lavazza". 100% arabika o delikatnym, ledwie wyczuwalnym kwiatowym aromacie i pełnym, subtelnym smaku.

Lavazza Qualita Oro to chyba najpopularniejsza kawa mielona tego producenta, często można ją spotkać w niektórych supermarketach. W naszym sklepie również cieszy się ogromną popularnością i bardzo dobrą opinią, średnia ocena tej kawy to 4,88 przy blisko 20 opiniach kupujących. Nasza załoga sklepu również może z całą pewnością polecić tą kawę, szczególnie dobrze sprawdza się podczas parzenia w czajniczku mokka.

3. Kawa mielona Kimbo Aroma Gold

Ilość opinii: 11      Średnia ocena: 5.00    gwiazdki
Trzecie miejsce w rankingu kaw mielonych zajęła KAWA MIELONA KIMBO AROMA GOLD 250G
Opinie o kawie mielonej KAWA MIELONA KIMBO AROMA GOLD 250G

ADNOTACJA DO RANKINGU KAWY

Zwróć uwagę, że ten ranking kawy był opublikowany dość dawno temu i od tego czasu w naszej ofercie pojawiło się sporo nowych kaw, które przez wielu zostały wybrane i nazwane mianem najlepszych kaw. Jeśli szukasz dobrej kawy to powinieneś się zapoznać z pozostałymi edycjami rankingu kawy.

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Bazzara PIACEREPURO 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara PIACEREPURO 1kg
121,94 zł netto 149,99 zł brutto 149,99 zł 2999.80 pkt.
Kawa ziarnista illy Classico 250g
Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista illy Classico 250g
30,89 zł netto 37,99 zł brutto 37,99 zł 759.80 pkt.
Kawa mielona Pellini Top 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Pellini Top 250g
26,82 zł netto 32,99 zł brutto 32,99 zł 659.80 pkt.
Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
60,97 zł netto 84,99 zł 74,99 zł brutto 74,99 zł 84,99 zł 1499.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2014
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel