Ranking Kawy ziarnistej oraz mielonej

Ranking Kawy ziarnistej oraz mielonej
Ranking Kawy ziarnistej oraz mielonej

Często odwiedzając sklep z kawą stajemy przed bardzo trudnym wyborem - zastanawiamy się jaką kawę wybrać? Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć ranking kaw ziarnistych oraz ranking kaw mielonych. Mamy nadzieje, że stanie się on dla Państwa pomocny podczas wyboru kawy. 

Ranking kawy w sklepie z kawą Konesso.pl

Ranking kawy ziarnistej - zestawienie najlepszych kaw ziarnistych w naszym sklepie

   
Każda z prezentowanych w rankingu kaw była oceniana według kilku kryteriów: opinie klientów, opinie naszej załogi, ilość kupionych opakowań, częstotliwość wyszukiwań kawy oraz stosunek ceny do jakości kawy. Poniższe zestawienie kaw ziarnistych i kaw mielonych to nasze propozycje najlepszych kaw, jeżeli więc zastanawiasz się jaka kawa jest najlepsza powinieneś spróbować którejś z poniższych propozycji.  

Dobra kawa
to zawsze kawa ziarnista, a najlepsza kawa to zawsze ta która nam smakuje. Bardzo często jakość i cena nie odzwierciedlają tego czy kawa jest dobra, najważniejszy jest efekt w filiżance, czyli fakt czy kawa nam smakuje, czy jej picie jest dla nas przyjemnością. Własnie dlatego warto eksperymentować i wybierać stale nowe kawy poszukując tej najlepszej. 

1. Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa

Bezapelacyjnie pierwsze miejsce w naszym rankingu kawy ziarnistej zajęła kawa La Brasiliana Marfisa. Doskonała 100% arabika - mieszanka 6 starannie wyselekcjonowanych odmian z Południowej i Środkowej Ameryki. 

Już od dłuższego czasu obserwujemy niesamowitą popularność tej kawy, nasi klienci coraz częściej szukają i wybierają La Brasiliane. Jak widać klienci cenią sobie jej wysoką jakość w stosunkowo niskiej jak na 100% arabikę cenie (78 zł za kilogramowe opakowanie). Średnia ocena 4,96 przy ponad 100 opiniach klientów robi naprawdę imponujące wrażenie! Oczywiście sami również postanowiliśmy ocenić smak i jakość tej mieszanki - nie rozczarowaliśmy się. Zarówno w ekspresie automatycznym JURA jak i w profesjonalnym ekspresie kolbowym kawa La Brasiliana smakowała bardzo dobrze. Zatem na obecną chwilę liderem w naszym rankingu kaw jest La Brasiliana Marfisa - dobra kawa w dobrej cenie. 

2. Kawa ziarnista Bazzara Espresso Top Class 

Na drugim miejscu naszego rankingu kawowego znalazła się kawa Bazzara Espresso Top Class - kolejna doskonała 100% arabika doceniana przez naprawdę wielu smakoszy kawy.

Średnia ocena 4,97 z ponad 30 opinii zadowolonych klientów to imponujący wynik. Mimo dość wysokiej ceny (114 zł za kilogramowe opakowanie) Bazzara Espresso Top Class jest bardzo często wybieraną przez naszych klientów kawą - z całą pewnością jest warta swojej ceny. W oczach, a raczej ustach naszej załogi Bazzara Top Class zyskała naprawdę ogromne uznanie - prawdziwe espresso w mistrzowskim wykonaniu!  

3. Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma

Oczywiście w naszym rankingu nie mogło zabraknąć tak znanego produktu jakim jest kawa LavazzaCrema e Aroma to najpopularniejsza i najczęściej wybierana przez klientów kawa tego producenta. Dobrej jakości mieszanka arabiki z robustą, którą polecamy do specjałów mlecznych lub dla osób lubiących aromatyczne, intensywne w smaku espresso.

Niesamowitą popularność tej kawy odzwierciedla ilość opinii (ponad 180 opinii)  znajdujących się na jej karcie, zaś niesamowity smak kawy potwierdza średnia ocena wynosząca 4,97 - to imponujący wynik biorąc pod uwagę tak dużą ilość opinii klientów. 

Ranking kaw - Illy Espresso

4. Kawa ziarnista Illy Espresso

Kolejne miejsce w naszym rankingu kawowym przypadło znanej i szanowanej kawie z palarni Illy. 
Illy Espresso to lekko słodka, zrównoważona w smaku 100% arabika o wspaniałym aromacie. 
Bardzo dobrze znana w "świecie kawy" mieszanka, która w naszym sklepie cieszy się sporą popularnością. Cena 34 zł za puszkę 250g nie jest wcale wygórowana jak na kawę tak wysokiej jakości. Opinie naszych klientów mówią w zasadzie wszystko o tej kawie, jednak sami również postanowiliśmy wziąć ją pod lupę.

  Sprawdź

  W przypadku kawy Illy Espresso nie tylko cena jest wysoka, jakość również! Zdecydowanie jedna z lepszych kaw w ofercie naszego sklepu.

Lavazza Qualita Rossa w rankingu kaw

5. Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa

Popularna, często spotykana w supermarketach kawa producenta Lavazza - Qualita Rossa to mieszanka ziaren arabiki z robustą, którą doceniły już miliony ludzi na całym świecie. 
Również w naszym sklepie Lavazza Qualita Rossa jest ceniona przez klientów i cieszy się dużą popularnością.

Sprawdź

Ponad 90 pozytywnych opinii o kawie z całą pewnością robi wrażenie, tym bardziej że średnia ocena to aż 4,97. Lavazza Qualita Rossa to dobrej jakości kawa w przystępnej cenie (58 zł za kilogramowe opakowanie).

Ranking kawy mielonej - zestawienie najlepszych kaw mielonych

1. Kawa mielona Pellini Top

Zdecydowanym liderem w rankingu kawy mielonej jest kawa Pellini Top, pod każdym względem wyprzedziła ona swoich rywali.

Doskonała 100% arabika, mieszanka 6-8 starannie wyselekcjonowanych odmian górskich arabik o niepowtarzalnym smaku. Pellini Top to prestiżowa wizytówka koncernu Pellini, jedna z najbardziej poszukiwanych kaw w Polsce. Średnia ocena 4,95 przy blisko 40 opiniach zadowolonych klientów to naprawdę imponujący wynik.

Kawa mielona Pellini Top doskonale nadaję się do każdego sposobu parzenia, sami w biurze próbowaliśmy ją parząc w ekspresie ciśnieniowym, czajniczku mokka oraz w tradycyjny sposób. 

2. Kawa mielona Lavazza Qualita Oro

Druga pozycja w naszym rankingu kaw mielonych przypadła kawie Lavazza Qualita Oro popularnie nazywanej "złota Lavazza". 100% arabika o delikatnym, ledwie wyczuwalnym kwiatowym aromacie i pełnym, subtelnym smaku.

Lavazza Qualita Oro to chyba najpopularniejsza kawa mielona tego producenta, często można ją spotkać w niektórych supermarketach. W naszym sklepie również cieszy się ogromną popularnością i bardzo dobrą opinią, średnia ocena tej kawy to 4,88 przy blisko 20 opiniach kupujących. Nasza załoga sklepu również może z całą pewnością polecić tą kawę, szczególnie dobrze sprawdza się podczas parzenia w czajniczku mokka. 

3. Kawa mielona Pellini Espresso Casa

Trzecie miejsce w rankingu kawowym przypadło kawie Pellini Espresso Casa

Na trzecie miejsce w naszym rankingu kawowym zasłużyła sobie kawa Pellini Espresso Casa 2x250g. Systematycznie prowadzona kontrola jakości produktów Pellini sprawia, że wszystkie kawy tego producenta są zawsze na najwyższym poziomie.  

Doskonały smak kawy Pellini Espresso Casa doceniają nasi klienci, którzy ocenili tą mieszankę średnią oceną 4,9. Cena 38zł za pół kilograma tak dobrej kawy jest naprawdę atrakcyjna. Pellini Espresso Casa jest drobno zmielona co pozwala na idealne zaparzenie w ekspresie ciśnieniowym - sami w biurze sprawdziliśmy ten fakt. 

Adnotacja do rankingu

Zwróć uwagę, że ten ranking kawy był opublikowany dość dawno temu i od tego czasu w naszej ofercie pojawiło się sporo nowych kaw, które przez wielu zostały wybrane i nazwane mianem najlepszych kaw. Jeśli szukasz dobrej kawy to powinieneś się zapoznać z pozostałymi edycjami rankingu kawy

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Bazzara PIACEREPURO 1kg
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara PIACEREPURO 1kg
91,39 zł netto124,90 zł112,41 zł brutto112,41 zł124,90 zł2248.20 pkt.
Kawa ziarnista illy Espresso 250g
Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista illy Espresso 250g
27,64 zł netto34,00 zł brutto34,00 zł680 pkt.
Kawa mielona Pellini Top 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Pellini Top 250g
22,76 zł netto28,00 zł brutto28,00 zł560 pkt.
Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista La Brasiliana Marfisa 1kg
63,41 zł netto78,00 zł brutto78,00 zł1560 pkt.
Pokaż więcej wpisów zSierpień 2014
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel