Pomysł na prezent - Herbata

Pomysł na prezent - Herbata
Pomysł na prezent - Herbata

Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię impreza urodzinowa, imieninowa lub jakakolwiek uroczystość świąteczna, to koniecznie musisz pomyśleć o kupnie odpowiedniego prezentu. Wiemy, że wybór właściwego produktu, który zaskoczy Twoich bliskich, ale również okaże się praktyczny, nie zawsze jest prosty. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent, to wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. "Pomysł na prezent" to seria artykułów w naszej Bazie Wiedzy, w których przedstawiamy Wam bliżej produkty z oferty sklepu Konesso.pl spełniające kryteria idealnego prezentu. W tym artykule dowiesz się, dlaczego herbata jako prezent sprawdzi się doskonale.

Herbata jako prezent

Chyba każdy z nas oczekuje, że jego prezent sprawi komuś radość, a musisz wiedzieć,że herbata to jeden z tych produktów, który zadowoli niemal każdego. Dlaczego? To bardzo proste. Herbata to szczególnie w Polsce jeden z najpopularniejszych napojów. Herbatę piją dzieci i dorośli do śniadania, do kolacji oraz w chwilach przerwy. Herbatę pijemy dla jej smaku, ale także dla jej pozytywnych właściwości. Herbata może nas pobudzić, ale może nas również uspokoić. Ile rodzajów herbaty, tyle pozytywów, ale jedno jest pewne - herbatę pije każdy.

Oznacza to, że herbata jest bardzo uniwersalnym produktem i sprawdzi się jako prezent dla każdego. Herbata może być prezentem na Dzień Babci i Dziadka, herbatę możemy wręczyć cioci na imieniny, a bardzo popularna w ostatnim czasie jest herbata jako prezent dla gości weselnych. Herbata to bardzo "bezpieczny prezent", czyli taki, który sprawdzi się jako prezent dla kogoś, kogo nie znamy zbyt dobrze np. prezent dla nauczyciela, dla szefa czy pracowników.


Herbata w torebkach Richmont

Rodzaj herbaty

Wiesz już, dlaczego herbata sprawdzi się jako prezent, dlatego musisz wiedzieć, że istnieją różne rodzaje herbat. Najpopularniejsza odmiana herbaty to herbata czarna, którą dobrze znamy od dziecka. Herbata czarna jest tworzona ze sfermentowanych liści i posiada charakterystyczny kolor bursztynu. Czarnej herbacie przypisuje się właściwości pobudzające, dzięki dużej zawartości teiny, ale także antybakteryjne i przeciwwirusowe, wspomagające procesy trawienia.

Kolejną bardzo popularną odmianą herbaty jest herbata zielona. Na temat jej właściwości powiedziano już wiele, ale jedno jest pewne - zalety zielonej herbaty doceni każdy, kto po nią sięgnie. Przeprowadzone badania wykazały, że spożywanie zielonej herbaty m.in. wspomaga obniżenie poziomu cholesterolu LDL i całkowitego cholesterolu, obniżą ciśnienie, ale przede wszystkim jej smak potrafi zachwycić. Jako prezent doskonale sprawdzą się herbaty owocowe, które są ciekawymi kompozycjami owoców, przypraw i niekoniecznie muszą zawierać domieszkę liści herbaty. W sklepie Konesso znajdziesz również ekskluzywne herbaty ziołowe, białe i czerwone, które posłużą Ci jako idealny prezent.

Typ herbaty

Herbaty możemy podzielić również na ich typ, czyli na formę w jakiej są sprzedawane. Jako elegancki prezent najlepiej sprawdzą się herbaty sypane. Mogą być to suszone liście herbaty, ale znajdziemy także mieszanki herbat z kawałkami owoców, z ziołami lub przyprawami. Sypana herbata sprawia, że każdy może tworzyć własne kompozycje, które w pełni zaspokoją jego potrzeby. Herbata liściasta to najbardziej tradycyjna i znana od tysięcy lat forma herbaty, która wymaga odpowiedniego przyrządzania, ale też daje więcej możliwości.

W naszej ofercie znajdziesz także herbaty ekspresowe, których zaletą jest przede wszystkim wygoda i łatwość użytkowania. Najczęściej możemy spotkać herbaty ekspresowe jako rozdrobniony susz zamknięty w saszetkach lub torebkach. Herbata w torebkach nie wymaga dodatkowych akcesoriów, ani specjalnych naczyń do parzenia. Torebki są zaprojektowane tak, aby pęczniejąca w nich herbata mogła bez problemu oddać nam cały swój smak i aromat. Wiadomo, że każdy upominek powinien mieć odpowiednią oprawę, dlatego jako prezent szczególnie polecamy herbaty w eleganckich, metalowych puszkach lub atrakcyjne zestawy herbat, które z pewnością zachwycą każdego obdarowanego.


Herbata w puszkach Vintage Teas
Polecane produkty w tym artykule
Zestaw Variety Pack Lipton 12 różnych smaków x 15 kopert
( Brak opinii ) Zestaw Variety Pack Lipton 12 różnych smaków x 15 kopert
178,05 zł netto 219,00 zł brutto 219,00 zł 4380 pkt.
Czarna herbata Vintage Teas Ruhuna 50g
( Brak opinii ) Czarna herbata Vintage Teas Ruhuna 50g
20,32 zł netto 24,99 zł brutto 24,99 zł 499.80 pkt.
Zestaw herbat Sir Williams dla dwóch osób - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Zestaw herbat Sir Williams dla dwóch osób - NIEDOSTĘPNY
80,49 zł netto 99,00 zł brutto 99,00 zł 1980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel