Ranking ekspresów do biura

Ranking ekspresów do biura
Ranking ekspresów do biura

Życie biurowe to zazwyczaj ciągła walka z czasem i natłokiem obowiązków. Dlatego idealny ekspres do kawy w biurze powinien być prosty w obsłudze, szybki i koniecznie musi robić dobrą kawę. Kultura picia kawy w Polsce bardzo się rozwinęła i coraz więcej właścicieli firm, pragnie zagwarantować swoim pracownikom dostęp do najlepszej kawy, która jak wiadomo pobudza do działania. O wielu zaletach inwestowania w kawę w biurze możecie przeczytać tutaj. W dzisiejszym artykule przedstawimy nasz ranking ekspresów, które posiadają wszystko, co potrzebne w biurze. Warto zwrócić na nie uwagę.

Ranking ekspresów automatycznych do biura:

jura we8Jura WE8 - Ekspres przeznaczony do biur, w których dzienne pije się od 30 do 50 kaw. Wyposażony został w dwa duże zbiorniki wygodne podczas użytkowania w pracy. Zbiornik na wodę o pojemności 3 l i na kawę, który zmieści 500 g ziaren. Szwajcarski producent Jura słynie z wykorzystywania w swoich urządzeniach najnowszych technologii, a WE8 nie jest wyjątkiem. Ekspres posiada funkcję One Touch Cappuccino, która pozwala za dotknięciem jednego przycisku przygotować niezwykłe specjały mleczne. Obsługę urządzenia w maksymalnym stopniu ułatwia czytelny, kolorowy wyświetlacz. Pozwala nam przygotować kawę i przeprowadzi nas przez proces konserwacji. Proces impulsywnego parzenia kawy P.E.P. to rewolucyjna technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji. Dzięki systemowi P.E.P. otrzymamy perfekcyjnie przygotowaną kawę w najczystszej postaci. Bardzo istotną cechą urządzeń Jury jest również wspaniały design, który z pewnością zachwyci każdego. Zachowanie higieny i czystości w naszym biurze ułatwia proces automatycznego czyszczenia urządzenia, dzięki czemu ekspresy Jura pozwalają nam zaoszczędzić dużo cennego czasu.

jura x8Jura X8 - Ekspres, który jest znakomicie przystosowany do pracy w średnim i małym biurze oraz gastronomii. Dziennie potrafi przygotować od 70 do 120 kaw, co chyba zaspokoi wymagania wszystkich pracowników. Zbiornik na wodę ma pojemność 5 l, a pojemnik na ziarna 500 g z możliwością rozszerzenia do 1 kg. Jura X8 posiada możliwość bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej, dzięki czemu nie musimy się martwić o dolewanie świeżej wody do zbiornika. W ekspres został wbudowany nowoczesny sześciostopniowy młynek Aroma G3, który ziarna mieli niezwykle równo i szybko. Jura X8 również jest wyposażony w nowoczesny system P.E.P. oraz One Touch Cappuccino, które umożliwiają nam bardzo szybkie przygotowanie wyśmienitej kawy czarnej i z aksamitnie spienionym mlekiem. Ekspres posiada profesjonalny kolorowy wyświetlacz TFT, który sprawia, że jego obsługa jest niezwykle prosta. Dodatkowo otrzymujemy możliwość konfiguracji specjałów kawowych i programowania swoich ulubionych przepisów.

saeco aulika top ri hscSaeco Aulika TOP RI High Speed Cappuccino - Ekspres jest kontynuacją modelu Saeco Aulika TOP RI przeznaczonego do biur i małej gastronomii, jednak został znacznie udoskonalony. Duże zbiorniki pozwalają na zoptymalizowanie częstotliwości uzupełniania kawy, zapewnia nam to ogromną oszczędność czasu. Zbiornik na kawę może pomieścić 1 kg ziaren, a pojemnik na fusy aż 40 porcji. Urządzenie posiada możliwość podłączenia do sieci wodociągowej, co z pewnością sprawdza się przy częstym użytkowaniu. Aulika TOP RI HSC zawiera funkcję Pinless Wonder z pomocą, którego przygotujemy całą gamę mlecznych specjałów. Gwarancję jakości systemu daje fakt, że został zaprojektowany w laboratorium Phillipsa. Spienione mleko będzie zawsze o idealnej jakości, smaku, temperaturze, teksturze i konsystencji. Wszystkie czynności przeprowadzamy za pomocą bardzo czytelnych i prostych podświetlanych przycisków. Jest to idealny ekspres do miejsc, w których przygotowuje się dużą ilość napojów opartych na świeżej kawie.

saeco lirika otcSaeco Lirika One Touch Cappuccino - Jest to urządzenie idealne dla małych biur, a jego dzienna wydajność to około 30 kaw. Ekspres wykonany ze stalowej obudowy posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,5 l i na kawę, który pomieści 500 g ziaren. Za dotknięciem jednego przycisku (bez potrzeby przesuwania filiżanki) jest w stanie przygotować kawy mleczne takie jak cappuccino czy latte. Banalnie prostą obsługę zapewnia ergonomiczne rozmieszczenie przycisków i bardzo czytelny wyświetlacz. Taca ociekowa ma pojemność 0,5 l, a pojemnik na fusy zmieści 15 porcji. Oszczędność czasu z Lirice OTC zapewnia nam możliwość przygotowania 2 espresso lub 2 kaw czarnych. Saeco Lirika One Touch Cappuccino jest odpowiednim sprzętem do małych biur gdzie ceni się wyśmienitą kawę czarną, jak i z aksamitnie spienionym mlekiem.


Prezentowany powyżej ranking ekspresów do kawy do biura jest zestawieniem przykładowych ekspresów automatycznych przeznaczonych do użytku biurowego. Jeśli szukasz ekspresu do kawy do biura i potrzebujesz porady skontaktuj się z nami lub zajrzyj na stronę ekspresy do biura.  

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy JURA X8 (EA)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy JURA X8 (EA)
10 568,29 zł netto 12 999,00 zł brutto 12 999,00 zł 259980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel