Pomysł na prezent - Karta podarunkowa

Pomysł na prezent - Karta podarunkowa
Pomysł na prezent - Karta podarunkowa

Problem z wyborem odpowiedniego prezentu w końcu dopadnie każdego. Przeglądając ogromną ofertę kolejnego sklepu internetowego, bądź spacerując kolejną godzinę po centrum handlowym widzimy masę produktów, ale w końcu na nic nie możemy się zdecydować. Właśnie dla osób niezdecydowanych powstała seria artykułów "Pomysł na prezent", w których przedstawiamy Wam produkty z oferty naszego sklepu spełniające kryteria prezentu idealnego. W tym artykule dowiecie się, dlaczego karta upominkowa to najbezpieczniejszy prezent.


Karta podarunkowa na prezent


Jeżeli zupełnie nie masz pomysłu na prezent pod choinkę lub na urodziny, to karta podarunkowa będzie najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Każda karta posiada określoną wartość, a osoba nią obdarowana może zrobić zakupy wedle własnego gustu. Karta podarunkowa zmniejsza ryzyko nietrafionego prezentu i tym samym gwarantuje satysfakcję osoby, która ją otrzyma. Kolejną zaletą karty podarunkowej jest fakt, że kwota znajdująca się na niej, nie musi być wydana w całości za jednym razem. Każda karta posiada termin ważności i może być wykorzystywana wielokrotnie. Karta upominkowa to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie da wszystkich niezdecydowanych w kwestii prezentu.


Karta podarunkowa Konesso

Karta upominkowa - dla kogo?


Karta podarunkowa jako prezent to bardzo miły, lecz niezobowiązujący gest, dlatego sprawdzi się w każdej sytuacji. Może nam posłużyć jako prezent pod choinkę dla mamy, ale także jako rodzaj premii dla pracownika. Jest to bardzo często spotykana praktyka w mniejszych i większych firmach, które stawiają na motywowanie i nagradzanie swoich pracowników nie tylko za pomocą pieniędzy. Popularność kart upominkowych wzrasta, ponieważ dzięki temu mamy gwarancję, że każda osoba obdarowana sprawi sobie wymarzony prezent, który z pewnością będzie satysfakcjonujący.


Karta podarunkowa Konesso


Kartę podarunkową na prezent możecie zakupić w naszym sklepie internetowym Konesso.pl. Do wyboru mamy karty podarunkowe o 5 różnych wartościach: 50, 100, 200, 300 i 500 zł. Kartę podarunkową można wykorzystać wyłącznie w sklepie internetowym Konesso.pl, a umożliwia ona zakup wysokiej jakości kawy i herbaty, ale również ekspresów do kawy czy różnego rodzaju akcesoriów z oferty sklepu. Kupując kartę upominkową w sklepie Konesso.pl to Ty decydujesz o jej wartości. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem większej ilości kart podarunkowych np. do firmy, to możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Polecane produkty w tym artykule
Karta podarunkowa Konesso.pl
( Brak opinii ) Karta podarunkowa Konesso.pl
50,00 zł netto50,00 zł brutto50,00 zł - 500,00 zł
Pokaż więcej wpisów zGrudzień 2019
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel