Pellini z certyfikatem BRC

Pellini z certyfikatem BRC
Pellini z certyfikatem BRC

We włoskiej palarni kawy Pellini właśnie zakończył się audyt przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą, upoważnioną przez The British Retail Consortium. Słynna palarnia uzyskała najwyższą możliwą ocenę AA+, co oznacza, że jest jedyną włoską palarnią kawy i jedną z sześciu na świecie, które mogą pochwalić się tym osiągnięciem.

Standard BRC to zbiór zaleceń i wytycznych dla producentów z sektora spożywczego opracowany przez Brytyjskie Stowarzyszenie Handlu oraz amerykańskie zrzeszenie Retail Industry Leaders Association. Uzyskanie certyfikatu BRC oznacza, że dany produkt, lub grupa produktów przeszła specjalistyczne testy oraz inspekcję z pozytywnym wynikiem. Wysokie wymagania standardu BRC są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz zapewniają, że jest on całkowicie bezpieczny dla konsumentów. Niezależna opinia ekspertów, która została potwierdzona prestiżowym certyfikatem, zdecydowanie zwiększa zaufanie klientów oraz partnerów biznesowych palarni Pellini.

Pellini

Pellini to włoska palarnia kawy z prawie stu letnią tradycją, która swoją siedzibę ma w Weronie i w wielu zakątkach świata jest syonimem słowa włoska kawa. Nieustanny rozwój firmy i przeprowadzane badania pozwoliły stworzyć doskonałą kawę, która posiada wyśmienity smak i aromat. Najwyższa jakość produktu sprawiła, że kawa ziarnista Pellini jest rozpoznawalna niemal na całym świecie.

W ofercie Pellini znajdują się kawy ziarniste, mielone, w saszetkach i kapsułkach, które skałdają się wyłącznie ze sprawdzonych ziaren. Palarnia prowadzi badania najlepszych upraw bezpośrednio w krajach producentów, co pozwala poznać wszystkie właściwości każdej odmiany, która tworzy mieszanki Pellini.

Najpopularniejszą mieszanką palarni jest bez wątpienia Pellini Top, która jest kompozycją 6-8 odmian górskich arabik. Jest to kawa przeznaczona do przygotowania prawdziwego włoskiego espresso z ekspresu ciśnieniowego i jest dostępna w wersji ziarnistej, mielonej, w kapsułkach oraz w saszetkach E.S.E. W delikatnym smaku Pellini Top możemy wyczuć przyjemną słodycz, a jej intensywny aromat na długo zapadanie w naszej pamięci. W sklepie Konesso.pl znajdziecie szeroką ofertę kaw marki Pellini.

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Pellini Top 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Pellini Top 1kg
97,55 zł netto 139,99 zł 119,99 zł brutto 119,99 zł 139,99 zł 2399.80 pkt.
Kawa mielona Pellini Top 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Pellini Top 250g
26,82 zł netto 32,99 zł brutto 32,99 zł 659.80 pkt.
Kawa ziarnista Pellini Aroma Oro 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Pellini Aroma Oro 1kg
91,86 zł netto 112,99 zł brutto 112,99 zł 2259.80 pkt.
Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar Vivace 500g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar Vivace 500g
35,76 zł netto 43,99 zł brutto 43,99 zł 879.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel