Nivona 821 - Premiera najnowszego modelu Nivona

Nivona 821 - Premiera najnowszego modelu Nivona
Nivona 821 - Premiera najnowszego modelu Nivona

Nivona to producent wysokiej jakości automatycznych ekspresów do kawy, które od lat są częścią domowego wyposażenia wielu Polaków. Ogromne zaufanie wśród użytkowników ekspresów do kawy marka Nivona zdobyła głównie dzięki solidnemu wykonaniu swoich urządzeń oraz stosowaniu w nich najnowocześniejszych technologii, które ułatwiają obsługę i gwarantują zawsze doskonałą kawę. W tym roku Nivona zaprezentowała najnowszy model ekspresów ze słynnej serii 8, który już trafił do specjalistycznych sklepów kawowych, w tym do sklepu Konesso.pl, który jest autoryzowanym dystrybutorem marki Nivona. Poznaj bliżej Nivona 821 - najnowszy model automatycznych ekspresów Nivona.

Pamiętaj że kupując ekspres do kawy marki Nivona w sklepie Konesso otrzymujesz aż 3 lata gwarancji!

Ekspres idealny do domu

Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 821 to urządzenie stworzone do pracy w domu, które gwarantuje nam przygotowanie kawy na najwyższym poziomie. Design Nivona 821 opiera się na nowoczesnych trendach, ale jednocześnie nawiązuje do tradycji marki. Elegancki styl w połączeniu z obudową w kolorze srebrnym sprawia, że 821 będzie ozdobą każdej kuchni. Ekspres jest produkowany w szwajcarskiej fabryce z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją jego solidności i niezawodności. Nivona 821 to ekspres, który zachwyci każdego miłośnika kawy niezależnie od jego preferencji i upodobań. Wydaje się, że jest to ekspres wprost stworzony do przygotowania aksamitnych kaw mlecznych, ale zastosowane w nim technologie sprawiają, że uraczy nas również doskonałym espresso.


Nivona 821 w domu

Nowoczesne technologie

Nivona CafeRomatica 821 został wyposażony w technologie, które dają nam możliwość stworzenia wyśmienitej kawy i maksymalnie ułatwiają nam jego obsługę. Na froncie ekspresu został umieszczony duży, kolorowy wyświetlacz TFT, za pomocą którego przeprowadzamy wszystkie procesy zachodzące w ekspresie. Bardzo czytelne ikony oraz menu w języku polskim powodują, że z obsługą ekspresu poradzi sobie każdy początkujący użytkownik. Zastosowana w ekspresie funkcja Onetouch Spumatore DuoPlus sprawia, że za naciśnięciem jednego przycisku możemy przygotować nawet dwie kawy mleczne takie jak cappuccino czy latte. Natomiast system Aroma Balance daje nam możliwość przygotowania kawy w trzech różnych profilach aromatycznych.


Ekspres posiada zapisanych 7 przepisów na kawę, ale funkcja "Moja kawa" daje nam możliwość tworzenia własnych napojów kawowych i zapisywania ich w pamięci ekspresu. Możemy stworzyć 10 takich indywidualnych przepisów na ulubioną kawę. Ciekawą funkcją jest również Koneser Cappuccino, z którym możemy przygotować doskonałą kawę mleczną na dwa różne sposoby. Za przygotowanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren odpowiada supercichy młynek stożkowy wykonany z hartowanej stali, a pojemnik na kawę ziarnistą ma pojemność 250 g. Jest to idealna pojemność dla domowych urządzeń, które przygotowują dziennie około 5-10 kaw.


Nivona 821 to automatyczny ekspres nowej generacji, który daje nam duże pole do popisu. Możemy regulować temperaturę parzenia w trzech stopniach, moc aromatu kawy w pięciu stopniach, a stopień grubości mielenia indywidualnie do każdego rodzaju kawy. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 l i w łatwy sposób możemy go wyciągnąć, napełnić oraz wyczyścić. Dodatkowo w zbiorniku znajduje się miejsce na wkład filtrujący, dzięki któremu woda przeznaczona do przygotowania kawy jest oczyszczana bezpośrednio po uruchomieniu procesu parzenia. Cena ekspresu Nivona 821 wynosi 4099 zł, a do każdego ekspresu jest dołączony zestaw akcesoriów do czyszczenia Nivona CLEAN 3 BOX gratis.


Ekspres do kawy Nivona 821
Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Nivona 821
Promocja Przecena
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Nivona 821
2 316,26 zł netto 3 999,00 zł 2 849,00 zł brutto 2 849,00 zł 3 999,00 zł 56980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel