Melitta Connect - przygotuj kawę za pomocą smartfona

Melitta Connect - przygotuj kawę za pomocą smartfona
Melitta Connect - przygotuj kawę za pomocą smartfona

Jesteś właścicielem ekspresu do kawy Barista T Smart lub Barista TS Smart? Musisz koniecznie poznać aplikację mobilną Melitta Connect. Dzięki niej przygotujesz kawę za pomocą smartfona.

Melitta Connect – aplikacja mobilna dla ekspresów do kawy Barista T Smart i Barista TS Smart

A gdyby tak dało się przygotować kawę bez wstawania z fotela? Po prostu wydać polecenie i pójść do kuchni po gotową filiżankę pysznego napoju? Dzięki aplikacji mobilnej Melitta Connect nie musisz chodzić do kuchni dwa razy, ani stać przy ekspresie i czekać na zakończenie przygotowywania Twojej kawy. Jak to możliwe? Pobierz aplikację Melitta Connect, połącz się ze swoim ekspresem do kawy i działaj! Wystarczy, że za pomocą smartfona „poinformujesz” swój ekspres Barista T Smart lub Barista TS Smart, na jaką kawę masz ochotę – będzie gotowa za kilka minut.

Melitta Connect – funkcje, które pokochasz

Intuicyjna aplikacja jest tak prosta w obsłudze, że możesz poprosić nawet dziecko, by przygotowało Twoją kawę. Na pewno sobie poradzi. Jeśli jednak chcesz to zrobić samodzielnie, wiedz, że:

  • Do wyboru masz aż 18 lub 21 (w ekspresie Barista TS Smart) predefiniowanych wariantów kawy. Nie musisz się zastanawiać, ile kawy, mleka czy wody chcesz mieć w kubku. Po prostu wybierz espresso, latte, cappuccino, macchiato bądź inną kawę.
  • Jeśli żadna z przygotowanych kaw nie przypadnie Ci do gustu, to nic straconego! Możesz samodzielnie stworzyć przepis na swoją kawę. Zdecyduj, ile kawy, wody i mleka (także spienionego) ma trafić do Twojej filiżanki. Baw się proporcjami tak długo, aż stworzysz kawę idealną.
  • Możesz zapisać swój własny przepis, by bez problemu wrócić do niego następnym razem. Mało tego, możesz zapisać osobne profile dla czterech lub ośmiu osób. Kawa dla mamy lub teściowej? Z aplikacją Melitta Connect nigdy się nie pomylisz!

Przydatne opcje w aplikacji Melitta Connect

Zaprogramowanie kawy to niewątpliwie najważniejsza funkcjonalność aplikacji Melitta Connect, ale niejedyna, z której możesz korzystać. Dla lepszego efektu warto zmienić konfigurację ustawień. Dzięki aplikacji możesz np. zmienić twardość wody. Jeśli woda w Twoim kranie jest twarda, a kawa wydaje się żelazista i nie smakuje tak, jak Twoim zdaniem powinna, po prostu skorzystaj z możliwości zmiany twardości wody. Wypróbuj różne ustawienia i przekonaj się, jak wpłynie to na smak kawy.

Starasz się żyć ekologicznie? Aplikacja Melitta Connect chętnie wyjdzie naprzeciw Twojemu stylowi życia. Możesz ustawić opcję trybu energooszczędnego lub zaprogramować automatyczne wyłączenie ekspresu po zrobieniu kawy lub o konkretnej godzinie. W ten prosty sposób razem ze swoim ekspresem do kawy Barista przykładasz cegiełkę do ratowania naszej planety. Może Ci się wydawać, że to niewiele, ale pomyśl, że robi tak każdy właściciel ekspresu Barista używający aplikacji Melitta Connect. Razem możecie więcej!

Sytuacja awaryjna? Skorzystaj z Melitta Connect!

Twój ekspres do kawy wymaga czyszczenia lub odkamienienia? Dbałość o urządzenie to podstawa jego bezawaryjnego działania przez wiele lat. Nie wiesz, jak zabrać się do pracy? Nie szkodzi! Aplikacja Melitta Connect ma wbudowany samouczek, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez tajniki prac konserwacyjnych. Szybko przekonasz się, że czyszczenie i odkamienianie ekspresu wcale nie jest trudne!

Dopiero uczysz się obsługi ekspresu i nie do końca wiesz, co robić, by przyrządzić pyszną kawę? Spokojnie! Aplikacja zawiera instrukcję obsługi, także w języku polskim. Nie zgubisz jej tak, jak to często dzieje się z papierowymi wersjami, bo przecież telefon masz zawsze pod ręką. Przy okazji po raz kolejny wpisujesz się w nurt eko, rezygnując z tradycyjnej wersji instrukcji na rzecz cyfrowej.

Masz wątpliwości i chcesz o coś zapytać? Nie ma problemu! Dzięki aplikacji możesz połączyć się z autoryzowanym serwisem firmy Melitta, by na bieżąco konsultować swoje wątpliwości.

A co jeśli zabraknie kawy?

W domu prawdziwego kawosza kawy nigdy nie powinno zabraknąć, no ale przecież wypadki się zdarzają. Tu także aplikacja Melitta Connect wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Już nie musisz przeszukiwać czeluści internetu, by znaleźć naprawdę dobrą kawę w przystępnej cenie. Możesz ją kupić bezpośrednio w aplikacji od autoryzowanych dystrybutorów Melitta.

Chcesz dostać prezent od Melitta? Zarejestruj się

Zainstaluj aplikację na swoim smartfonie i przy jej pomocy zarejestruj swój ekspres Barista T Smart lub Barista TS Smart. W ramach podziękowania otrzymasz powitalny upominek – niespodziankę.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Melitta F83/0-101 Caffeo Barista T Smart - srebrny
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta F83/0-101 Caffeo Barista T Smart - srebrny
2 747,15 zł netto 4 499,00 zł 3 379,00 zł brutto 3 379,00 zł 4 499,00 zł 67580 pkt.
Ekspres do kawy Melitta Barista T Smart F83/1-101
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta Barista T Smart F83/1-101
2 828,46 zł netto 4 399,00 zł 3 479,00 zł brutto 3 479,00 zł 4 399,00 zł 69580 pkt.
Ekspres do kawy Melitta Barista TS Smart PLUS F86/0-400 + GRATIS 5KG KAWY
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta Barista TS Smart PLUS F86/0-400 + GRATIS 5KG KAWY
3 251,22 zł netto 5 199,00 zł 3 999,00 zł brutto 3 999,00 zł 5 199,00 zł 79980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel