Kawy Bazzara dostępne w opakowaniach 250g

Kawy Bazzara dostępne w opakowaniach 250g
Kawy Bazzara dostępne w opakowaniach 250g

Klienci sklepu Konesso.pl doskonale znają włoskie kawy Bazzara. Złożone z najwyższej jakości ziaren, wypalone zgodnie z włoską tradycją kawy Bazzara, które charakteryzują się doskonałym smakiem i intensywnym aromatem z pewnością skradły serce niejednego miłośnika espresso. Teraz kawy Bazzara dostępne są w opakowaniach 250g zarówno w wersji ziarnistej, jak i mielonej.

Mieszanki Bazzara 250g

W ofercie Bazzara możemy znaleźć najpopularniejsze mieszanki, które teraz dostępne są w opakowaniach 250g. Są to kompozycje składające się z ziaren najlepszej arabiki, ale także mieszanki arabiki i robusty, która nadaje kawie mocniejszego smaku i zwiększa zawartość pobudzającej kofeiny. Wszystkie kawy, które do tej pory mogliście spotkać tylko w wersji kilogramowej np. Bazzara Piacerepuro, czy Dolcevivace możemy już kupić w mniejszych opakowaniach. Mieszanki Bazzara to kawy, które doskonale sprawdzą się do przygotowania w formie intensywnego espresso oraz kaw mlecznych na bazie espresso. Każde cappuccino czy latte macchiato przygotowane z kaw Bazzara posiada wyrazisty smak, który rewelacyjnie łączy się z delikatnym mlekiem.


Kawy Bazzara 250g

Jednorodne arabiki Bazzara 250g

W opakowaniach 250g znajdziemy teraz także nasze ulubione jednorodne arabiki Bazzara. Inaczej nazywane singlami, bo składają się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata. Takie kawy są bardzo pożądane wśród baristów i koneserów, ponieważ odkrywają przed nami smaki charakterystyczne dla regionu, z którego pochodzą. Wpływ na smak kawy ma bardzo wiele czynników - od rodzaju gleby, na której rośnie kawowe drzewo, przez sąsiedztwo innych roślin po panujący w regionie klimat i pogodę. Różnice między kawami jednorodnymi są bardzo wyraźne, a poznając je bliżej, możemy szybko dojść do naszych ulubionych smaków i w ten sposób określimy swoją ulubioną kawę.

Zupełną nowością są jednorodne arabiki Bazzara z certyfikatem Bio Organic. Ich ziarna pochodzą z plantacji, na których nie stosuje się chemicznych nawozów czy pestycydów, a kawowe drzewa rosną naturalnie. Dzięki temu możemy cieszyć się ich prawdziwym, naturalnym smakiem, który nie jest zaburzony przez wpływ środków chemicznych. Jeżeli dopiero poznajemy swój kawowy gust, to jednorodne arabiki Bazzara w opakowaniach 250g będą doskonałą propozycją. Nieduże opakowanie sprawia, że nawet, gdy kawa nie spełni naszych oczekiwań, to nie będzie zalegać na naszych półkach.

Kawa mielona Bazzara

Kawy Bazzara do tej pory mogliśmy kupić w wersji ziarnistej. Na szczęście producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, stworzył swoje kawy w wersji mielonej. Kawa mielona Bazzara dostępna jest w kilku wersjach z przeznaczeniem do - kawiarki, dripa i zaparzacza french press. Każda z nich różni się grubością zmielenia, które jest bardzo istotne przy parzeniu różnymi metodami. W wersji mielonej dostępne są wszystkie mieszanki i jendorodne arabiki Bazzara, dlatego jeśli jesteś użytkownikiem kawiarki moka, to teraz możesz skorzystać z najwyższej jakości włoskiej kawy Bazzara.


Kawy Bazzara 250g
Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Bazzara DOLCEVIVACE 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara DOLCEVIVACE 250g
24,38 zł netto 29,99 zł brutto 29,99 zł 599.80 pkt.
Kawa mielona Bazzara ESPRESSO ETHIOPIA WASHED SIDAMO Moka 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Bazzara ESPRESSO ETHIOPIA WASHED SIDAMO Moka 250g
36,58 zł netto 44,99 zł brutto 44,99 zł 899.80 pkt.
Kawa mielona Bazzara ESPRESSO BRAZIL YELLOW BOURBON Moka 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Bazzara ESPRESSO BRAZIL YELLOW BOURBON Moka 250g
38,20 zł netto 46,99 zł brutto 46,99 zł 939.80 pkt.
BIO Kawa ziarnista Bazzara BIOARABICA MEXICO 250g
( Brak opinii ) BIO Kawa ziarnista Bazzara BIOARABICA MEXICO 250g
40,64 zł netto 49,99 zł brutto 49,99 zł 999.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel