Jura Sweet Foam - Przygotuj kawę z syropem smakowym

Jura Sweet Foam - Przygotuj kawę z syropem smakowym
Jura Sweet Foam - Przygotuj kawę z syropem smakowym

Jura odkryła przed użytkownikami nowy poziom parzenia kawy w domu. Szwajcarska marka wypuściła na rynek rewolucyjny ekspres J8 wyposażony w Funkcję Sweet Foam. To pierwszy na rynku tego typu automatyczny ekspres domowy, który ma możliwość przygotowania kawy smakowej.

Co to jest Funkcja Sweet Foam?

Funkcja Sweet Foam aromatyzuje piankę mleczną dowolnym w smaku syropem. Syrop wlewa się do specjalnej nakładki do syropu a następnie mocuje do dyszy spieniającej mleko. Ekspres pobiera syrop z nakładki i łączy z mlekiem bezpośrednio podczas przyrządzania kawy. Stopień intensywności i słodyczy w kawie możesz sam dostosować do swoich preferencji smakowych, wlewając mniej lub więcej syropu. Pomaga w tym wygodna podziałka umieszczona na nakładce. Ekspres domowy przyrządzi Ci słodką latte niczym z kawiarni.


nakladkaSweetFoam

Jakie specjały przyrządzimy za pomocą Funkcji Sweet Foam?

Jeśli uwielbiasz mleczną kawę, a będąc w kawiarni, zawsze wybierasz kolorowe, słodkie specjały to ekspres do kawy Jura J8 jest dla Ciebie! Przy pomocy funkcji słodkiej pianki możesz przyrządzić cappuccino, latte, latte macchiato lub flat white z dowolnym syropem smakowym. Jaki jest Twój ulubiony aromat - wanilia, truskawka a może mięta? Przygotuj sobie karmelowe latte albo pistacjowe cappuccino. Rewelacyjne syropy smakowe marki Monin dostępne są w butelkach o mniejszych pojemnościach, więc testowanie i szukanie ulubionego smaku będzie łatwiejsze.

Nakładka Sweet Foam

Nakładka do syropu jest niezbędna do przygotowania aromatyzowanej pianki. Mały pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i można go myć w zmywarce. Nakładka ma niewielkie rozmiary i łatwo można ją zgubić. W naszym sklepie dostępne są części zamienne do ekspresów Jura, w tym zestaw nakładek, w którym znajdują się dwie sztuki.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Jura J8 Piano Black (EA)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura J8 Piano Black (EA)
6 909,76 zł netto 8 499,00 zł brutto 8 499,00 zł pkt.
Ekspres do kawy Jura J8 Piano White (EA)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura J8 Piano White (EA)
6 909,76 zł netto 8 499,00 zł brutto 8 499,00 zł pkt.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel