Jura S8 - ekspres klasy Premium w przystępnej cenie

Jura S8 - ekspres klasy Premium w przystępnej cenie
Jura S8 - ekspres klasy Premium w przystępnej cenie

Szwajcarski ekspres do kawy Jura S8 z pewnością podbije serca miłośników dobrej kawy. To luksusowy sprzęt w przystępnej cenie, który wyróżnia się eleganckim wzornictwem i solidnym wykonaniem. Technologia stosowana w urządzeniach z najwyższej półki pozwoli cieszyć się najlepszą kawą domowej kuchni.

Prosta obsługa i wysoka funkcjonalność

Ekspres Jura S8 wyposażono w kolorowy, dotykowy wyświetlacz T.F.T. o przekątnej 4,3 cala. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, a sam wyświetlacz jest duży, co pozwala jeszcze łatwiej i prościej wybierać ulubioną kawę. Bez problemu wybierzemy parametry potrzebne do przygotowania espresso, ristretto, cappucino czy latte macchiato z pianką. Łącznie system umożliwia zaprogramowanie aż 15 napojów, pozwalając na ich kopiowanie i nazywanie. Wyświetlacz możemy dowolnie skonfigurować, dostosowując go do potrzeb i upodobań domowników.

Dodatkowo, ekspres został zaprojektowany w taki sposób, aby móc obsługiwać go w pełni od frontu. Bez konieczności wysuwania uzupełnimy wodę i dosypiemy ziaren kawy.

Segment premium w domowej kuchni

Jura S8 to idealne połączenie cech domowego ekspresu z elementami wysokiej jakości sprzętu premium. Co to oznacza? Urządzenie posiada system ekstrakcji pulsacyjnej, dzięki czemu aromat kawy jest jeszcze głębszy i wyrazistszy. Dzieje się tak, gdy gorąca woda przenika przez świeżo zmielone ziarna kawy w sposób pulsacyjny, wydobywając pełnię smaku.

Za przygotowanie porcji ziaren odpowiada profesjonalny młynek do kawy, wykonany ze stali nierdzewnej. Jego specjalna konstrukcja pozwala wyciągnąć aż o 12,2% więcej aromatu niż w przypadku innych młynków. To dlatego ekspres ciśnieniowy Jura S8 przygotuje espresso w najwyższym standardzie, które nie odbiega poziomem od najlepszych kawiarni.

Dysza do spieniania mleka

Solidna i profesjonalna dysza pozwoli spienić mleko w odpowiedni sposób: pianka może być gęsta lub delikatna, a samo mleko można również podgrzać bez spieniania. Ponieważ dysza posiada wymienną końcówkę, łatwo będzie utrzymać ją w czystości.

Dwie kawy za jednym razem

System One Touch pozwala nam za jednym dotknięciem przygotować dwie kawy. Wszystko po to, by rankiem jak najszybciej móc cieszyć się smakiem ulubionego napoju! A będzie on wyborny nie tylko dzięki systemowi mielenia i parzenia ziaren, ale również innowacyjnemu systemowi wody I.W.S. z czujnikiem filtra CLARIS Smart. Zastosowany filtr sam zadba o to, by woda była najwyższej jakości. Z resztą, ekspres przygotuje dla was nie tylko kawę, ale również gorącą wodę, idealną do zaparzenia herbaty.

Ekspres Jura S8 dostępny w trzech kolorach

Elegancki design ekspresu ciśnieniowego Jura S8 będzie wspaniale prezentował się w każdej kuchni. Zwłaszcza, że do wyboru są aż trzy kolory: Piano Black, Moonlight Silver oraz Chrome.

Łatwe utrzymanie czystości

Ekspres Jura S8 posiada oczywiście program automatycznego czyszczenia oraz wyjmowany pojemnik na fusy. System wyposażono w kilka przydatnych funkcji: płukania, odkamieniania oraz czyszczenia systemu mlecznego.

Ekspres Jura S8 - aż 36 miesięcy gwarancji

Solidna, szwedzka technologia pozwala mieć pewność, że sprzęt jest niezawodny. A świadczy o tym chociażby 36 miesięczna gwarancja! Ekspres Jura S8 to klasa premium zamknięta w sprzęcie użytku domowego. Sama marka Jura od lat cieszy się uznaniem użytkowników - to gwarancja wspaniałej kawy i jednocześnie atrakcyjnej ceny.

Dotykowy wyświetlacz, możliwość ustawienia aż 15 ulubionych napojów, automatyczny system pienienia mleka i automatyczny system czyszczenia to atrybuty, które zamienią każdą domową kuchnię w ulubioną kawiarnię.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Jura S8 Moonlight Silver (EA) - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura S8 Moonlight Silver (EA) - NIEDOSTĘPNY
6 259,35 zł netto 7 699,00 zł brutto 7 699,00 zł 153980 pkt.
Ekspres do kawy Jura S8 Piano Black (EA) - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura S8 Piano Black (EA) - NIEDOSTĘPNY
5 690,24 zł netto 6 999,00 zł brutto 6 999,00 zł 139980 pkt.
Ekspres do kawy Jura S8 Chrome (EA) - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura S8 Chrome (EA) - NIEDOSTĘPNY
6 503,25 zł netto 7 999,00 zł brutto 7 999,00 zł 159980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel