Jura E6 Piano White 2020 - Perfekcja w każdym calu

Jura E6 Piano White 2020 - Perfekcja w każdym calu
Jura E6 Piano White 2020 - Perfekcja w każdym calu

Jura to szwajcarski producent najwyższej jakości automatycznych ekspresów do kawy, które od lat goszczą w naszych domach, biurach i hotelach. Każdy, kto miał przyjemność pracy z ekspresem Jura, ten wie, że są to najlepsze urządzenia w swojej klasie, które gwarantują wieloletnią, bezawaryjną współpracę. Każdy model ekspresów Jura ma swoje mocne strony, a szeroka oferta producenta zaspokoi potrzeby użytkowników domowych oraz profesjonalnych. Na początku 2020 roku marka Jura zaprezentowała nową, limitowaną odsłonę modelu E6 w królewskim, białym kolorze, który możecie kupić wyłącznie w sklepie Konesso.pl. Poznajcie bliżej automatyczny ekspres do kawy Jura E6 Piano White 2020.

Stworzony do domu

Jura E6 Piano White 2020 to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który najlepiej sprawdzi się w naszych domach. Ekspres jest wyposażony w nowoczesne technologie, które maksymalnie ułatwiają jego obsługę, ale przede wszystkim gwarantują przygotowanie doskonałej kawy. Za naciśnięciem jednego przycisku możemy przygotować 11 produktów takich jak kawy czarne, kawy z dodatkiem spienionego mleka, ale także porcja gorącego mleka i gorąca woda do herbaty. Podwójne mielenie kawy powoduje, że za jednym razem możemy zaparzyć 2 porcje espresso lub dużej kawy czarnej. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas bez utraty jakości kawy. Biały ekspres Jura E6 to urządzenie, które zaspokoi potrzeby zarówno miłośników aromatycznej kawy czarnej, jak i aksamitnej kawy mlecznej.

Zbiornik na wodę ma pojemność 1,9 l, a pojemnik na kawę ziarnistą 250g. Takie pojemności są wystarczające i świetnie dostosowane do warunków domowych, w których dziennie przygotowuje się maksymalnie 10-15 kaw. O konieczności uzupełnienia zbiorników, a także opróżnienia tacki ociekowej i pojemnika na fusy ekspres poinformuje nas za pomocą kolorowego wyświetlacza, więc nie musimy się przejmować, że w trakcie parzenia kawy czegoś nam zabraknie. W zbiorniku na wodę możemy zamontować wkład filtrujący, dzięki czemu ekspres oczyści wodę z nadmiaru niepożądanych substancji tuż przed zaparzeniem dla nas kawy.


Jura E6 Piano White - Wyświetlacz

Wyjątkowy design

Jura E6 Piano White bez wątpienia wyróżnia się na tle innych automatycznych ekspresów do kawy swoim znakomitym wyglądem. Eleganckie kształty w połączeniu z obudową w kolorze białym oraz kontrastującymi z nią czarnymi elementami daje nam niezwykle atrakcyjny ekspres do kawy, który z łatwością stanie się gwiazdą każdej domowej kuchni. Duży, kolorowy wyświetlacz wraz z przyciskami został umieszczony w górnej części delikatnie wypukłego frontu, a tuż pod nim znajduje się wylewka kawy i mleka. Proste ściany boczne, przezroczysty zbiornik na wodę oraz chromowana tacka ociekowa nadają urządzeniu monumentalnego charakteru, dzięki czemu ekspres świetnie wkomponuje się w nowoczesny wystrój wnętrz. Świetnym dopełnieniem elegancji Jura E6 Piano White jest przezroczysty pojemnik na kawę ziarnistą znajdujący się w centralnej części górnego panelu urządzenia. Nie tylko daje nam możliwość łatwej kontroli pojemności, ale również rewelacyjnie komponuje się z nowoczesnym designem ekspresu. Atrakcyjny, niepowtarzalny wygląd jest jedną z głównych cech w pełni automatycznego ekspresu Jura E6 Piano White.


Jura E6 Piano White - Design

Zaawansowany technologicznie

Design domowego ekspresu do kawy jest bardzo ważny, ale istotne jest również to, co urządzenie może nam zaoferować, a Jura E6 Piano White ma się czym pochwalić. Proces ekstrakcji pulsacyjnej (system P.E.P.) został opracowany przez inżynierów Jury i stał się prawdziwą wizytówką marki. P.E.P. sprawia, że gorąca woda przelatuje przez kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Pozwala nam on przygotować espresso, naśladując ruchy prawdziwego baristy, dzięki czemu z ekspresu automatycznego otrzymujemy kawę rodem z włoskiej kawiarni. Ekspres posiada wbudowany młynek stożkowy Aroma G3, który charakteryzuje się szybkością i wyjątkową precyzją mielenia. Młynek możemy regulować w 6-stopniowej skali, dostosowując grubość mielenia do każdego rodzaju kawy.

Obsługa ekspresu jest bardzo intuicyjna i poradzi z nią sobie nawet początkujący użytkownik. Wszystkie procesy uruchamiamy za pomocą dużego, kolorowego wyświetlacza TFT o przekątnej 2,8", który posiada bardzo czytelne ikony oraz menu w języku polskim. Jura E6 Piano White to ekspres nowej generacji, który daje nam możliwość kontrolowania wielu czynników wpływających na smak kawy. Możemy regulować temperaturę parzenia kawy w dwóch stopniach, ale także możemy ustawiać jej moc w ośmiu stopniach. Ekspres jest kompatybilny z systemem J.O.E. (Jura Operating Experience), który pozwala nam na obsługę urządzenia smartfonem przy pomocy nowoczesnej aplikacji mobilnej. Oprócz tego J.O.E. prowadzi dla nas wszelkie statystyki dotyczące użytkowania ekspresu oraz kontroluje procesy konserwacji urządzenia.

Ekspres posiada regulowaną wylewkę kawy, którą możemy ustawiać w zakresie 65-111 mm. Jest to o tyle istotne, że podczas parzenia espresso urządzenie nie chlapie kawą dookoła niskiej filiżanki, a chcąc przygotować latte w wysokiej szklance, możemy z łatwością podnieść wylewkę wyżej. W ekspresie Jura E6 Piano White tak, jak w każdym automatycznym ekspresie do kawy musimy regularnie przeprowadzać procesy czyszczenia i odkamieniania, które pozwolą nam dokładnie zadbać o higienę urządzenia, ale E6 posiada też automatyczny program płukania systemu cappuccino. Dzięki temu, nawet gdy zapomnimy o każdorazowym czyszczeniu spieniacza, to ekspres automatycznie go wypłucze. Oczywiście nie zwalnia nas to z regularnego i dokładnego czyszczenia systemu mlecznego.

Ekspres do kawy Jura E6 Piano White 2020 został wyprodukowany w ograniczonej ilości, a jego zakup jest możliwy wyłącznie w sklepie Konesso.pl. Cena ekspresu wynosi 3790 zł i jest dostępny również z ratami 10x0%.


Jura E6 Piano White 2020
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel