Jak zaparzyć kawę TRIP COFFEE BRAZYLIA?

Jak zaparzyć kawę TRIP COFFEE BRAZYLIA?
Jak zaparzyć kawę TRIP COFFEE BRAZYLIA?

Jest styczeń, za oknami siarczysty mróz, a jedyne, o czym marzymy to podróż do ciepłych krajów. Jak w kilka chwil przenieść się do ciepłego kraju? A co jeśli powiem, że podróż do słonecznej Brazylii, aromatycznej Kolumbii czy egzotycznej Etiopii jest na wyciągnięcie ręki? My odkryliśmy fantastyczny sposób! Kluczem do tej podróży jest nowa marka kawy - Trip Coffee, która błyskawicznie zdobyła nasze serca i podniebienia.

Trip Coffee to nie tylko kawa, to kolekcja wyjątkowych smaków z najdalszych zakątków świata. Każda z nich, z charakterystycznym smakiem i aromatem swojego regionu, zaprasza nas na niezapomnianą podróż sensoryczną. Dziś ja zabieram Was do gorącej Brazylii z kawą Trip Coffee Brazylia. Jej opakowanie to prawdziwe dzieło sztuki - żywe, pełne kolorów, z detalami i motywami nawiązującymi do brazylijskiej natury. A balon unoszący filiżankę kawy to zabawne odniesienie do kawowej podróży. W końcu to właśnie smak i aromat kawy mają przenieść nas w zupełnie inne miejsce, do krainy pełnej doznań i przygód.

Ziarnista kawa Trip Coffee Brazylia, stworzona z myślą o ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach, zaprasza na wyjątkową kawową podróż. Chciałbym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami dotyczącymi tej wyjątkowej kawy. Jak smakuje espresso z kawy Trip Brazylia, przygotowane w nowoczesnym, automatycznym ekspresie kolbowym Sage The Barista Touch Impress SES881BTR? Ta kombinacja nowoczesnej technologii i tradycyjnego smaku z Brazylii obiecuje niezapomniane doznania smakowe.Trip Coffee Brazylia - ekspres kolbowy

 • Kawa: Trip Coffee Brazylia
 • Skład: 100% arabika
 • Pochodzenie ziaren: Brazylia, region Cerrado
 • Stopień palenia: Średni
 • Profil smakowy: Mleczna czekolada, orzechy, brązowy cukier
 • Ekspres kolbowy: Sage The Barista Touch Impress SES881BTR
 • Młynek: Wbudowany
 • Przygotowany napój: Espresso
 • Mielenie: stopień 14/30
 • Czas parzenia: 25 sekund
 • Temperatura wody: 95°C
 • Preinfuzja: 5 sekund
Trip Coffe Brazylia

Efekt i opinia

Kawa Trip Coffee Brazylia została stworzona dla ekspresów ciśnieniowych i kawiarek, wypalona w średnim stopniu tak, aby wyciągnąć z ziaren maksimum smaku i aromatu. Akurat dobrze się złożyło, bo w naszym kąciku kawowym pojawił się nowy ekspres ciśnieniowy Sage The Barista Touch Impress SES881 - a właściwie automatyczny ekspres kolbowy. Postanowiłam wypróbować jego możliwości, parząc espresso z Trip Coffee Brazylia. Ten nowy Sage to ciekawe urządzenie. Jest to ekspres kolbowy, który zmieli i ubije kawę, poprawi wielkość dawki, jeśli trzeba i podpowie, co zrobić, aby kawa parzyła się jeszcze lepiej. Nasza Brazylia po niewielkich korektach ustawienia zmielenia parzyła się naprawdę pięknie.

Espresso z ziarna Trip Coffee Brazylia miało grubą cremę o jasnobrązowym kolorze i gęste body, a to zapowiadało fajne doznania. Posmak espresso zgadzał się z tym, co jest napisane na opakowaniu. Espresso z Trip Coffee Brazylia wyróżniało się intensywnym aromatem mlecznej czekolady i orzechów. Smak kawy był głęboki i bogaty, z idealnie zbalansowaną słodyczą i bardzo delikatną przyjemną kwasowością, którą było czuć po pierwszym łyku kawy. Moje wrażenia? Espresso było poprawne, smaczne, nie było w nim nudy.

Wszystkim, którzy lubią dużą słodycz w kawie i czekoladowo-orzeszkowe nutki, ta kawa powinna zasmakować. Jest to propozycja "bezpieczna", i jeśli nie jesteś pewien, jaką kawę ktoś lubi, to istnieje duża szansa, że mu posmakuje Trip z Brazylii.

Autor: Joasia

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Trip Coffee Brazylia 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Trip Coffee Brazylia 1kg
65,03 zł netto 79,99 zł brutto 79,99 zł 1199.80 pkt.
Kawa ziarnista Trip Coffee Brazylia 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Trip Coffee Brazylia 250g
20,32 zł netto 24,99 zł brutto 24,99 zł 499.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024
pixel