Inowacyjne zamknięcie opakowania kawy Tchibo

Inowacyjne zamknięcie opakowania kawy Tchibo
Inowacyjne zamknięcie opakowania kawy Tchibo

Utrzymanie kawy w świeżości to zadanie, przed którym staje każdy potencjalny kawosz. I nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem kawa utrzymana w odpowiednim aromacie po prostu smakuje najlepiej. Marka Tchibo wie doskonale, jak sprawić swoim klientom radość i wspomóc ich w jak najlepszym przechowywaniu kawy. Ich innowacyjne opakowania sprawiają, że kłopotliwa walka o świeżość ziaren wreszcie została rozstrzygnięta.

Dlaczego prawidłowe przechowywanie kawy jest tak ważne i jak to robić poprawnie?

O tym, jak utrzymać optymalną świeżość kawy można by się rozpisywać godzinami. Bo istnieje wiele sposobów na to, by zachować idealny smak kawy i jednocześnie idealny stan ziaren. Jedni właśnie w tym celu przekładają ziarna kawy do słoików zamykanych próżniowo, inni do metalowych puszek, a pozostali umieszczają całe opakowania w lodówce.

Każdy sposób jest dobry, ale mało który sprawdza się doskonale, bo gdyby tak przyjrzeć się metodzie przechowywania w szklanym słoiku to nie jest ona doskonała wówczas, gdy umieścimy go w miejscu mocno naświetlonym. Taki słoik musi znaleźć się w zamykanej szafce, do której dostęp naturalnego światła będzie maksymalnie ograniczony.

Nie do końca udanym pomysłem będzie także przechowywanie takiej kawy w lodówce, w standardowym opakowaniu producenta. Do opakowania takiej kawy może bowiem dostać się wilgoć, która może mieć druzgocący wpływ na jakość ziaren każdej kawy.

Przechowywanie kawy ma największy wpływ na to, jak smakuje ona po podaniu i jak długo zachowa swoją świeżość. Niestety w związku z tym, że większość z nas przechowuje kawę źle, producenci zalecają by kupować tylko taką jej ilość, którą jesteśmy w stanie zużyć przez kolejne 2-3 tygodni po otwarciu.

Innowacyjne rozwiązanie od Tchibo, sprawdź ten produkt

W nowoczesnych opakowaniach kawy ziarnistej od Tchibo można się spotkać z rozwiązaniem, które zakłada otwarcie produktu za pomocą praktycznego zaworu. Opakowania tego typu w niektórych przypadkach okazują się niezbędne, a w praktyce są gwarantem jakości i świeżości przygotowywanego napoju.

Właśnie w takiej formie można zakupić chociażby kawę ziarnistą Tchibo Barista Caffe Crema, która jest średnio paloną mieszanką 100% arabiki, tworzonej z myślą i miłośnikach wyrazistej kawy o kremowej konsystencji.

Na uwagę zasługuje tutaj właśnie korkowe zamknięcie, umożliwiające zachowanie pełnego aromatu i świeżości, a także i co ważne, wygodne dozowanie niezbędnego produktu. Gdzie sprawdzi się najlepiej? Na pewno warto kupić taką kawę z myślą o zastosowaniu w ekspresie ciśnieniowym, przy użyciu ekspresu automatycznego, bądź kolbowego lub kawiarki.

Tchibo Barista Caffe Crema to kawa o zrównoważonym i łagodnym smaku, to znaczy, że w napoju będzie można wyczuć delikatnie gorzki smak, ale z posmakiem owoców.

Ten produkt idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania kawy czarnej, dużej lub standardowej kawy z mlekiem. A kto powinien po nią sięgnąć?

Ta kawa to ukłon w stronę wszystkich tych osób, które od kawy oczekują wysokiej jakości i doceniają głęboki smak przygotowywanych napojów. Za każdym razem, gdy sięgniemy po kubek, odczujemy wyśmienity smak i konsystencję kawy, a jednocześnie będziemy mieć pewność, że produkt, który kupujemy utrzymuje dłużej swoją świeżość.

Warto sięgać po takie innowacyjne rozwiązania, jeśli zależy nam na wysokiej jakości otrzymywanych produktów. Tchibo Barista Caffe Crema sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcesz podarować coś wyjątkowego bliskiej osobie. To upominek elegancki i wyjątkowy, na pewno sprawdzi się także jako prezent świąteczny.

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Tchibo Barista Espresso 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Tchibo Barista Espresso 1kg
48,77 zł netto 79,99 zł 59,99 zł brutto 59,99 zł 79,99 zł 1199.80 pkt.
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffé Crema 1kg
Promocja Bestseller
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffé Crema 1kg
48,77 zł netto 79,99 zł 59,99 zł brutto 59,99 zł 79,99 zł 1199.80 pkt.
Kawa ziarnista Tchibo Caffé Crema Intense 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Tchibo Caffé Crema Intense 1kg
39,02 zł netto 69,99 zł 47,99 zł brutto 47,99 zł 69,99 zł 959.80 pkt.
Kawa ziarnista Tchibo Espresso Milano Style 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Tchibo Espresso Milano Style 1kg
39,02 zł netto 69,99 zł 47,99 zł brutto 47,99 zł 69,99 zł 959.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel