Innowacje w ekspresach Jura - Ewolucja Młynków w ekspresach do kawy

Innowacje w ekspresach Jura - Ewolucja Młynków w ekspresach do kawy
Innowacje w ekspresach Jura - Ewolucja Młynków w ekspresach do kawy

Marka Jura znana na całym świecie z doskonałej jakości swoich ekspresów do kawy, wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania, które zmieniają sposób, w jaki postrzegamy parzenie kawy w domu. Jura nieustannie ulepsza swoje technologie, aby doświadczenie kawy w filiżance było perfekcyjne. Przykładem takiej ewolucji technologicznej w ekspresach Jura jest młynek - serce każdego ekspresu.


Młynek to nieodłączny element każdego ekspresu automatycznego JURA, decydujący o smaku i aromacie parzonej kawy. Rozdrobnieanie ziaren na odpowiednią grubość ma kluczowe znaczenie dla ekstrakcji składników smakowych. Jura na przestrzeni lat idąc za duchem innowacji, stworzyła kilka wyjątkowych modeli młynków, które dostosowują się do potrzeb nawet najbardziej wymagających koneserów. Młynki Jura to idealny przykład rozwoju marki i jej dążenia do doskonałości.
Przegląd Stalowych Młynków Jura

Cechą wspólną wszystkich wymienionych młynków jest wysoka jakość wykonania, wzmocniona obudowa i wydajność 3,0 g/s. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej budowie młynków, zmniejszono ilość pozostawionej kawy w lejku, co przekłada się na finalny smak w filiżance. Prezentowane młynki są ciche, a jakość mielenia jest cały czas taka sama.

Profesjonalny Mlynek Aroma

Profesjonalny Młynek Aroma
Pionier wśród wysokiej jakości młynków Profesjonalny Młynek Aroma to solidny i wydajny model, który znajdziemy w ekspresach takich jak ENA 4 (EB), ENA 4 (EA)ENA 8 (EC), ENA 8 (ECS) czy E6 (EC), S8 (EA). Gwarantuje on stałą jakość mielenia przez cały okres użytkowania urządzenia, a zoptymalizowana emisja dźwięku czyni go jednym z najcichszych na rynku.

Inteligentny Mlynek P.G.R.

Inteligentny Młynek P.R.G.
Młynek P.R.G. to nowatorskie rozwiązanie, które automatycznie dostosowuje stopień zmielenia do wybranego specjału. Podczas każdego parzenia kawy, młynek rozpoznaje specjał i reguluje automatycznie grubość przemiału. Małe kawy typu espresso są mielone drobniej, natomiast dłuższe specjały grubiej. Inteligentny młynek zapewnia najlepszą możliwą grubość dla każdej kawy. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie różnorodność i chcą eksperymentować z różnymi rodzajami kawy. Inteligentny Młynek P.R.G jest dostępny w luksusowym ekspresie Z10, który przygotuje nawet kawę macerowaną na zimno Cold Brew.

Młynek PAG2

Młynek P.A.G.2
Młynki P.A.G. 2 oraz P.A.G. 2+ to kolejne duże kroki w ewolucji młynków Jura. Oba modele oferują funkcję "relaksacji", pozwalającą regulować stopień rozdrobnienia ziaren nawet wtedy, gdy młynek nie pracuje.

Professional Aroma Grinder P.A.G. 2 zapewnia idealne mielenie i można go regulować w każdym momencie za pomocą dźwigni. Ten typ młynka posiada nowy model jednego z najpopularniejszych ekspresów Jura E8 (EC).

P.A.G.2 +

Młynek P.A.G. 2+
Najnowszy model młynka Jura P.A.G. 2+ to młynek z klasą. Poza możliwością regulacji stopnia zmielenia w każdym momencie, posiada funkcję Aroma Control, która podpowiada użytkownikowi jaki stopień zmielenia ziaren będzie najlepszy dla wybranego specjału. Młynek sugeruje wybór między delikatnym, a intensywnym ustawieniem konsystencji kawy. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania smaku kawy w naszej filiżance. Profesional Aroma Grinder 2 + znajduje się w innowacyjnym ekspresie Jura J8, który jako pierwszy ma możliwość przygotowania smakowej pianki mlecznej, dzięki funkcji SweetFoam.


Przeglad stalowych mlynkow Jura

Jura udowadnia, że prawdziwa pasja do kawy i zaawansowane technologie mogą iść w parze. Dzięki innowacyjnym młynkom, każdy miłośnik kawy może cieszyć się perfekcyjnym smakiem i aromatem w domowym zaciszu. Jeśli więc szukasz idealnego ekspresu, który sprosta Twoim wymaganiom, rozważ wybór jednego z modeli marki Jura.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Jura J8 Midnight Silver (EA)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura J8 Midnight Silver (EA)
6 909,76 zł netto 8 499,00 zł brutto 8 499,00 zł pkt.
Ekspres do kawy Jura E8 Piano White (EC)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura E8 Piano White (EC)
4 633,33 zł netto 5 699,00 zł brutto 5 699,00 zł pkt.
Ekspres do kawy Jura E8 Dark Inox (EC)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura E8 Dark Inox (EC)
4 633,33 zł netto 5 699,00 zł brutto 5 699,00 zł pkt.
Ekspres do kawy Jura Z10 Aluminium Midnight Blue (EA)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura Z10 Aluminium Midnight Blue (EA)
9 592,68 zł netto 11 799,00 zł brutto 11 799,00 zł 235980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel