Historia firmy Jura

Historia firmy Jura
Historia firmy Jura

Jura to szwajcarski producent ekspresów do kawy klasy Premium, które swoje zastosowanie znajdą w naszych domach oraz biurach. Wysoka jakość urządzeń marki Jura i ogromne uznanie użytkowników na całym świecie są wynikiem długiej historii firmy i dużego doświadczenia jej właścicieli.


Firma Jura Elektroapparate AG została założona w 1931 roku przez Leo Henzirohsa i od samego początku rozwijała ekskluzywne i innowacyjne urządzenia do gospodarstwa domowego, jak np. żelazka do ubrań. Aktualnie Jura jest znana z produkcji w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Ten kluczowy dla marki obszar powstał w latach 80. i jest głównym elementem wizerunku firmy Jura. Są to ekspresy do kawy do domu, które wyróżniają się designem, solidnością, niską awaryjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Jura wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie i know-how, rozwijając również półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego.

Tradycyjna szwajcarska firma osiągnęła globalny zasięg, a jej produkty są dostępne na całym świecie. Firma Jura jest reprezentowana w Niemczech, Austrii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii, Szwecji, Polsce i Azji Południowo-Wschodniej poprzez swoje firmy handlowe oraz spółki joint-venture. Wizerunek doskonale współgra z najwyższą jakością oferowanych produktów, a najlepszym tego dowodem jest ambasador i twarz firmy Szwajcar Roger Federer, czyli światowa legenda tenisa.

W pełni automatyczne ekspresy do kawy Jura do domu i biura znajdziesz w ofercie sklepu Konesso.pl

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Jura S8 Chrome (EA) - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura S8 Chrome (EA) - NIEDOSTĘPNY
6 503,25 zł netto 7 999,00 zł brutto 7 999,00 zł 159980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel