Czym są kapsułki TASSIMO?

Czym są kapsułki TASSIMO?
Czym są kapsułki TASSIMO?

Mielenie ziaren, spienianie mleka, czyszczenie urządzenia to nie Twoja bajka? Pragniesz jedynie cieszyć się szybką i smaczną kawą? Jeśli lubisz prostotę i pożądasz kawy za jednym naciśnięciem to ekspres kapsułkowy TASSIMO i system zmielonej kawy zamkniętej w kapsułce jest dla Ciebie. Szybko, prosto, bez ustawiania parametrów parzenia możesz mieć swoją ulubioną małą czarną czy cappuccino. W ofercie naszego sklepu pojawił się szeroki asortyment kapsułek TASSIMO dedykowanych do ekspresów TASSIMO. Każdy użytkownik ekspresu znajdzie dla siebie ulubiony trunek.

Co to jest ekspres kapsułkowy?

Ekspres kapsułkowy TASSIMO to niewielkie urządzenie, które automatycznie przy pomocy dedykowanych kapsułek z mieloną już kawą przyrządzi napój, na jaki masz ochotę — kawę czarną, cappuccino czy napój czekoladowy. Rynek tych urządzeń jest coraz większy, miłośników łatwej kawy przybywa, bo ekspresy świetnie sprawdzają się w małych biurach, hotelach, niewielkich kuchniach, a nawet w podroży — wszędzie tam, gdzie wygoda i szybkość przygotowania ulubionej kawy ma znaczenie. Natłok pracy i zajęć czy po prostu brak takiej potrzeby, często nie pozwala nam na zabawę w mielenie ziarna, testowanie gramatury i innych parametrów; szukamy gotowych rozwiązań, aby móc delektować się smakiem ulubionej kawy. System kapsułkowy TASSIMO okazuje się idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkość i wygodę parzenia kawy.

Jak wyglądają i działają kapsułki TASSIMO?

Kapsułki TASSIMO mają kształt kropelki i posiadają kod kreskowy na górze opakowania. Jest to indywidualny kod kreskowy INTELLIBREW, który podaje ekspresowi wszystkie informacje potrzebne do tego, aby zaparzyć idealną kawę — jaka powinna być właściwa temperatura, ilość wody czy czas zaparzania. Ekspres TASSIMO odczytuje kod i zna najlepszy sposób na stworzenie danego napoju. Dzięki tej technologii nie musisz się niczym przejmować, ekspres sam dostosuje parametry do danego specjału, aby wyciągnąć z niego jak najlepszy smak. W kapsułkach TASSIMO zamknięta jest świeżo zmielona 100% kawa (z wyjątkiem Jacobs Cafe au Lait oraz napojów czekoladowych). Hermetyczne opakowanie kapsułki TASSIMO gwarantuje wysoką jakość i świeżość parzonej kawy.

Ile kaw można zrobić z jednej kapsułki TASSIMO?

Jedna kapsułka TASSIMO zaparzy jeden trunek kawowy lub mleczny. Producent przygotował do wyboru wiele opcji smaków do wyboru.

Różnorodne napoje od znanych marek

TASSIMO współpracuje z różnymi markami takimi jak Jacobs, L'OR, Milka, Coffee Shop. Dzięki tej kooperacji możemy cieszyć się smakiem różnych specjałów — od intensywnego espresso po karmelowego latte Jacobs, czy pyszny napój czekoladowy od Milki.

Jaką kawę można przygotować za pomocą kapsułek TASSIMO?

Kapsułki TASSIMO, nazywane T-DISC oferują szeroką gamę różnych specjałow kawowych. W naszym sklepie dostępne są kapsułki za pomocą których przygotujesz kawę, na jaką masz ochotę — intensywne espresso o pojemności 60 ml i większe kawy czarne o pojemności 120 ml. Na poranek idealnie bezie smakować Cappuccino, śniadaniowa kawa z mlekiem Jacobs Cafe au Lait czy TASSIMO Morning, który ma intensywny aromat i głęboki smak. Kawy mleczne dostępne są w różnych pojemnościach: 120 ml, 180 ml, 215 ml, 235 ml czy 250 ml, 280 ml czy 295 ml. W zależności czy masz ochotę na mniej, czy bardziej mleczną kawę możesz wybrać flat white, cappuccino, latte czy latte macchiato. Ciekawą propozycją są smakowe kawy z mlekiem: karmelowa czy karmelowo-orzechowa latte. Dla miłośników gorącej czekolady Milka stworzyła świetny produkt — aksamitną mleczną czekoladę, która będzie idealna na popołudniową siestę z kubkiem i kocem. Jeśli potrzebujesz samego mleka to TASSIMO również zamknęło je w kapsułce.

Do jakich ekspresów pasują kapsułki TASSIMO?

Kapsułki TASSIMO przeznaczone są tylko i wyłącznie do ekspresów TASSIMO.

Kapsułki TASSIMO przeznaczone są dla użytkowników ekspresów przygotowujących kawę za naciśnieciem jednego przycisku. Jest to wygodna i ekspresowa metoda przygotowania ulubionej kawy. W sklepie Konesso dostępna jest szeroka oferta dla smakoszy kawy parzonej systemem TASSIMO.

Polecane produkty w tym artykule
Kapsułki Tassimo Morning Cafe Strong & Intense XL 21 szt.
Promocja
( Brak opinii ) Kapsułki Tassimo Morning Cafe Strong & Intense XL 21 szt.
18,28 zł netto 24,99 zł 22,49 zł brutto 22,49 zł 24,99 zł pkt.
Kapsułki Tassimo Milka 8 szt.
Promocja
( Brak opinii ) Kapsułki Tassimo Milka 8 szt.
18,28 zł netto 24,99 zł 22,49 zł brutto 22,49 zł 24,99 zł pkt.
Kapsułki Tassimo L'OR Cafe Long Intense 16 szt.
Promocja
( Brak opinii ) Kapsułki Tassimo L'OR Cafe Long Intense 16 szt.
18,28 zł netto 24,99 zł 22,49 zł brutto 22,49 zł 24,99 zł 449.80 pkt.
Kapsułki Tassimo Jacobs Cappuccino Classico 8 szt.
Promocja
( Brak opinii ) Kapsułki Tassimo Jacobs Cappuccino Classico 8 szt.
18,28 zł netto 24,99 zł 22,49 zł brutto 22,49 zł 24,99 zł 449.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2023
pixel