Coffee Point - czyli jak utrzymać czystość przy ekspresie

Coffee Point - czyli jak utrzymać czystość przy ekspresie
Coffee Point - czyli jak utrzymać czystość przy ekspresie
Wszyscy dobrze znamy problem bałaganu przy naszym ekspresie do kawy. Temat ten jest bliski szczególnie w miejscach, gdzie z urządzenia korzysta duża grupa ludzi, czyli w biurach. Ktoś rozrzucił saszetki z cukrem, a ktoś nie może znaleźć kawy... Kto z Was ostatnio widział te mieszadełka? Wszyscy chcą porządku, ale nikt nie ma czasu tego dopilnować. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są przybory Coffee Point firmy Durable, które maksymalnie zapewniają nam ład i estetykę.

Profesjonalna organizacja


Coffee Point to modułowa linia produktów złożona z elementów służących do eleganckiego podawania kawy, herbaty i akcesoriów. Pojemny organizer do kawy Coffee Point Box gwarantuje wygodne przechowywanie akcesoriów kawowych takich jak kapsułki, torebki z herbatą czy saszetki cukru. Ponadto posiada 4 pojemne szuflady z przegródkami na kawę, herbatę, sztućce i tacę. Górna szuflada dla zachowania bezpieczeństwa zamyka się na zamek cylindryczny. Coffe Point Box chroni przed światłem i wilgocią produkty spożywcze i nadaje się do mycia w zmywarce. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób znajdziemy to, czego akurat szukamy.

Złóż go w całość 


Dużym plusem organizera Coffee Point jest to, że do zestawu możemy komponować inne produkty firmy Durable. Estetyczne przegródki do kawy i herbaty, które możemy ustawiać jedna na drugiej, tace do podawania napojów, czy pojemnik na odpady, który gwarantuje zachowanie czystości i niezwykłej estetyki.


Coffee Point Box Coffee Point Box 2

Najwyższa jakość wykonania


Produkty Coffee Point są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS i możemy je myć w zmywarce. Nie musimy obawiać się, że organizer spadnie z blatu czy stołu, wysypując całą swoją zawartość, ponieważ stabilność dają mu antypoślizgowe podkładki. Gumowe nóżki zapobiegają zarysowaniu powierzchni, na której stoi organizer. Dodatkowo organizer jest bardzo kompaktowy i zmieści się w każdym biurze. Jego wymiary to 280 x 292 x 356 mm. Dzięki produktom Coffee Point w rozsądnej cenie raz na zawsze pozbędziemy się problemu z bałaganem w naszym pokoju socjalnym. Jest to idealne rozwiązanie dla biur, w których stawia się na profesjonalizm, estetykę i przede wszystkim szanuje się czas.

Coffee Point 3
Polecane produkty w tym artykule
Przegródka Coffee Point Caddy
( Brak opinii ) Przegródka Coffee Point Caddy
40,24 zł netto 49,50 zł brutto 49,50 zł 990 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel