Wznieś się na wyżyny smaku z kawą Lavazza

Wznieś się na wyżyny smaku z kawą Lavazza
Wznieś się na wyżyny smaku z kawą Lavazza

Lavazza to jeden z najpopularniejszych producentów kawy na świecie, który działa już od ponad stu lat. Dbałość o każdy szczegół na etapie produkcji sprawia, że kawy Lavazza posiadają wyjątkowy smak, a niezwykle szeroka oferta producenta powoduje, że każdy znajdzie w niej mieszankę przeznaczoną właśnie dla siebie. Kawy Lavazza od wielu lat towarzyszą nam podczas różnych świąt i uroczystości rodzinnych, ale dla wielu z nas są po prostu stałym elementem dnia powszedniego. Dziś pragniemy przedstawić Wam zupełnie nową mieszankę marki Lavazza.

 

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown

 

Jedną z najpopularniejszych mieszanek Lavazza jest tzw. "Złota Lavazza", czyli konkretnie Lavazza Qualita Oro, która skradła serca wielu Polaków. Jeżeli Ty również należysz do fanów Złotej Oro, to koniecznie musisz bliżej poznać jej zupełnie nową odsłonę - Czarną Oro. Lavazza Qualita Oro Mountain Grown jest już dostępna w naszym sklepie.

 

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown to 100% arabika, która jest mieszanką ziaren pochodzących z plantacji położonych w Ameryce Środkowej i Południowej, a także Etiopii. Rośliny kawowca, z których powstaje mieszanka, rosną na żyznych glebach, na wysokościach dochodzących do 2000 m n.p.m. gdzie kawa dojrzewa powoli. Dzięki temu możemy otrzymać wyjątkowo słodkie i aromatyczne ziarna, które po przygotowaniu dają nam napar o wyraźnej kwasowości i owocowo-kwiatowych nutach.

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown jest dostępna w kilku wersjach dostosowanych do każdego konsumenta. Mamy do wyboru kawę ziarnistą w opakowaniu 1 kg i 250 g, a także kawę mieloną 250 g zamkniętą w hermetycznym opakowaniu, bądź w puszce. Mountain Grown to kawa bardzo uniwersalna, jeśli chodzi sposoby jej przygotowania, bo możemy ją zaparzyć w ekspresach ciśnieniowych i przelewowych, a także przy użyciu takich zaparzaczy, jak french press czy kawiarka Moka. Lavazza Qualita Oro Mountain Grown posiada niską zawartość kofeiny, więc nie musi służyć nam wyłącznie do pobudzenia, ale sprawdzi się także jako kawa do popołudniowego spotkania z przyjacielem.

Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 1kg
71,54 zł netto 99,99 zł 87,99 zł brutto 87,99 zł 99,99 zł 1759.80 pkt.
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250g
20,32 zł netto 24,99 zł brutto 24,99 zł 499.80 pkt.
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250g
( Brak opinii ) Kawa mielona Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250g
20,32 zł netto 24,99 zł brutto 24,99 zł 499.80 pkt.
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250g - puszka
( Brak opinii ) Kawa mielona Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250g - puszka
21,94 zł netto 26,99 zł brutto 26,99 zł 539.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel