Rzemieślnicza jakość kawy prosto z Triestu - Kawy Bazzara

Rzemieślnicza jakość kawy prosto z Triestu - Kawy Bazzara
Rzemieślnicza jakość kawy prosto z Triestu - Kawy Bazzara

Kawa Bazzara


Bazzara to włoska palarnia kawy oferująca mieszanki oraz single na najwyższym poziomie. Oferta palarni Bazzara skierowana jest do wszystkich miłośników, pasjonatów kawy dla których espresso jest prawdziwą sztuką. Historia palarni Bazzara rozpoczęła się w 1966 roku za sprawą Dionisio Bazzara, który zdecydował się na przejęcie palarni LaBrasiliana Industria Triestina del Caff - od tamtego momentu rodzina Bazzara czuwa nam doborem ziaren i ich odpowiedniej obróbce. 
  
Wszystko zaczyna się od zielonej kawy i jej jakości. Bazzara dbając o jakość oferowanych produktów musi również dbać o surowiec, czyli zieloną kawę. Staranna selekcja i wybór najlepszych na świecie plantacji pozwala na zakup ziaren, które po wypaleniu będą spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kawoszy. Dzięki zdobytym kontaktom i atrakcyjnemu położeniu Bazzara zielone ziarno kupuje i wypala na świeżo, dzięki czemu do nas oraz klienta końcowego trafia świeża kawa o pełni smaku i aromatu. 
  
Wszystkie kawy Bazzara są wypalane zgodnie z tradycją i zachowaniem rzemieślniczych procedur. Kawy są wypalane w powolnym procesie trwającym od 15 do 18 minut. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdy rodzaj ziarna jest palony oddzielnie tak by uzyskać idealną mieszankę. Utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów to dla palarni Bazzara priorytet. Najpopularniejsze mieszanki tj. Piacerepuro oraz Dodicigrancru cieszą się ogromną sławą i uznaniem wśród naszych klientów. Polecane produkty w tym artykule
Kawa ziarnista Bazzara DOLCEVIVACE 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara DOLCEVIVACE 1kg
69,84 zł netto 85,90 zł brutto 85,90 zł 1718 pkt.
Kawa ziarnista Bazzara AROMAMORE 1kg
Polecany
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara AROMAMORE 1kg
83,74 zł netto 103,00 zł brutto 103,00 zł 2060 pkt.
Kawa ziarnista Bazzara DODICIGRANCRU 1kg
Bestseller Polecany
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara DODICIGRANCRU 1kg
113,74 zł netto 139,90 zł brutto 139,90 zł 2798 pkt.
Kawa ziarnista Bazzara GRANCAPPUCCINO 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Bazzara GRANCAPPUCCINO 1kg
92,60 zł netto 113,90 zł brutto 113,90 zł 2278 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel