Pomysł na prezent - Automatyczny ekspres do kawy

Pomysł na prezent - Automatyczny ekspres do kawy
Pomysł na prezent - Automatyczny ekspres do kawy

Okres przedświąteczny to czas, w którym coraz poważniej myślimy o zakupie świątecznych prezentów dla najbliższych. Wybór odpowiedniego prezentu, który będzie bardzo praktyczny oraz spełni oczekiwania obdarowanego, nigdy nie jest łatwym zadaniem. W serii artykułów "Pomysł na prezent" przedstawiamy Wam produkty z oferty sklepu Konesso.pl, które doskonale sprawdzą się w formie prezentu. W poprzednich artykułach dowiedzieliście się, dlaczego kawa i herbata są idealnymi produktami na prezent, a dzisiaj przedstawimy Wam zalety automatycznego ekspresu do kawy, jako prezentu.

 

Ekspres do kawy na prezent

 

O ile kawa i herbata to uniwersalne produkty, które sprawdzą się jako prezent dla każdego i na każdą okazję, o tyle ekspresu do kawy nie podarujemy każdemu. Dobrej jakości ekspres do kawy to wydatek w granicach kilku tysięcy złotych, dlatego ktoś, komu go wręczymy jako prezent, musi być dla nas bardzo ważny. Okazja również nie może być przypadkowa. Ekspres do kawy jest doskonałym pomysłem na prezent dla na przykład na okrągłą rocznicę ślubu rodziców lub jako prezent dla małżonka. Bardzo popularne stało się wręczanie ekspresu do kawy jako prezentu ślubnego dla bliskich. Oprócz tego, że jest to bardzo miły gest, to ekspres do kawy zostaje z nami na lata i świetnie sprawdzi się w każdym domu.


Ekspres do kawy JuraEkspres automatyczny Jura ENA8 Nordic White. Zdjęcie - Jura Poland

Automatyczny ekspres do kawy

 

Ekspres do kawy może okazać się bardzo dobrym i praktycznym prezentem, ale nie każdy ekspres jest przeznaczony dla każdego. Kolbowe ekspresy do kawy to manualne urządzenia, które do obsługi wymagają dużego zaangażowania i umiejętności. Chociaż bardzo często możemy spotkać takie urządzenia w kawiarniach, to istnieją także mniejsze wersje przeznaczone do użytku domowego. Jeśli jednak wiemy o tym, że osoba, której mamy zrobić prezent nie jest wyszkolonym baristą, to powinniśmy się skupić na automatycznych ekspresach do kawy. Są to bardzo intuicyjne urządzenia, które może obsługiwać nawet początkujący użytkownik, a smak i jakość przygotowywanej kawy będzie bardzo powtarzalna. Automatyczny ekspres do kawy daje nam możliwość przygotowania kaw czarnych typu espresso oraz kaw mlecznych takich jak cappuccino czy latte za naciśnięciem jednego przycisku. Jest to ogromną zaletą w naszych domach zwłaszcza podczas odwiedzin rodziny czy przyjaciół, ponieważ mamy pewność, że każdy gość otrzyma swoją ulubioną kawę. Automatyczne ekspresy do kawy posiadają wbudowane młynki do kawy ziarnistej, dzięki czemu mamy możliwość przygotowania kawy ze świeżo zmielonych ziaren, bez konieczności zakupu kolejnego, drogiego urządzenia.


Ekspres do kawy Nivona

Automatyczny ekspres do kawy to urządzenie, które z pewnością sprawdzi się w każdym domu i nie zostanie szybko zapomniane. Przy pomocy automatycznego ekspresu jesteśmy w stanie przygotować kawy rodem z drogiej kawiarni i to bez wielogodzinnego przeszkolenia. To wszystko sprawia, że automatyczny ekspres do kawy jako prezent dla bliskiej osoby okaże się strzałem w dziesiątkę. W ofercie sklepu Konesso.pl możesz znaleźć między innymi ekspresy Jura, Nivona, Melitta czy De'longhi. Jeżeli szukasz odpowiedniego ekspresu do kawy, który posłuży Ci jako idealny prezent, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B
( Brak opinii ) Ekspres do kawy DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B
1 950,41 zł netto 2 999,00 zł 2 399,00 zł brutto 2 399,00 zł 2 999,00 zł 47980 pkt.
Ekspres do kawy Melitta F58/0-100 Caffeo Varianza CSP SST - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Melitta F58/0-100 Caffeo Varianza CSP SST - NIEDOSTĘPNY
2 356,91 zł netto 2 899,00 zł brutto 2 899,00 zł 57980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel