Nowe modele ekspresów do kawy Nivona

Nowe modele ekspresów do kawy Nivona
Nowe modele ekspresów do kawy Nivona

Nivona to znana szwajcarska firma zajmująca się produkcją ekspresów do kawy. Szwajcarska konstrukcja i mechanizmy w połączeniu z niemiecką koncepcją i techniką sprawiają, że firma jest w stanie zaoferować dobrze przemyślane, funkcjonalne i trwałe ekspresy do kawy, dzięki którym każdy miłośnik kawy w prosty i szybki sposób może przygotować swoją ulubioną kawę. W ostatnim czasie firma Nivona wypuściła na rynek nową serie ekspresów Nivona CafeRomatica 7, w której zastosowano nowoczesne technologię i innowacyjne wzornictwo.   

Jeszcze lepszy smak i aromat dzięki Aroma Balance


Nowoczesny system Aroma BalanceWszystkie ekspresy z nowej serii Nivona 7 zostały wyposażone w nowoczesny system Aroma Balance, który jest rozszerzeniem standardowego systemu Aromatica. System ten pozwala ustawić intensywność parzenia kawy, przez co w ogromnym stopniu wpływamy na smak i aromat kawy. Ekstrakcja w procesie parzenia kawy oznacza ilość rozpuszczanych pierwiastków znajdujących się w zmielonej kawie przez przepływającą pod ciśnieniem wodę. Znalezienie idealnej równowagi pomiędzy smakiem słodyczy, goryczy oraz kwasowości jest ogromnie trudnym zadaniem, a inżynierzy firmy Nivona postarali się o to, aby każdy samodzielnie mógł spróbować znaleźć swój idealny smak kawy. Trzy profile parzenia kawy: dynamiczny, stały oraz intensywny do ustawienia są w modelach Nivona 788, Nivona 778, Nivona 768 oraz Nivona 1030. 
   
    
Nigdy wcześniej żadna firma nie opatentowała rozwiązania umożliwiającego wybór profilu parzenia kawy w ekspresie automatycznym. To rozwiązanie to ogromny krok do przodu postawiony przez firmę Nivona.  
   
System Aroma Balance w pewnym stopniu naśladuje baristę, który przygotowuje kawę w ekspresie kolbowym. Ustawienie konkretnego profilu parzenia kawy powoduje zmianę ciśnienia, przepustowości i czasu retencji wody przez zmieloną kawę co finalnie rzutuje na zmianę smaku kawy w filiżance. Szczegółowe badania specjalistów z firmy Nivona pozwoliły na opracowanie 3 profili parzenia, dzięki którym z jednego rodzaju ziaren jesteś w stanie uzyskać kawy o różnych smakach i aromatach
   

Sterowanie ekspresem przez smartfona

  
Sterowanie ekspresem przez telefonNowa seria ekspresów Nivona CafeRomatica 7 została wyposażona w zintegrowaną technologię Bluetooth, dzięki której ekspresem możemy sterować za pomocą smartfona. Instalujemy aplikację NIVONA-App i łączymy się z wybranym ekspresem - proste, prawda?  
Aplikacja zainstalowana na telefonie umożliwia przygotowanie kawy według gustu i preferencji użytkownika oraz wprowadzanie zmian bezpośrednio przed przygotowaniem kolejnej kawy.
 
W aplikacji wyświetlane są również wszelkie informacje dotyczące parametrów ekspresu - liczba zrobionych kaw, termin wymiany filtra czy status konserwacji (czyszczenia i odkamieniania). Dodatkowo informację o konieczności przeprowadzenia czynności konserwacyjnych prezentowane są wraz z filmową instrukcją wykonania tych czynności, dzięki czemu użytkowanie i konserwacja ekspresu są jeszcze łatwiejsze.
 
Aplikacja NIVONA-App jest całkowicie DARMOWA i pracuje w systemach operacyjnych iOS oraz Android.  
       
     Nowoczesny i stylowy wygląd ekspresów  

Nowoczesne, innowacyjne wzornictwo

Nowa seria ekspresów Nivona charakteryzuje się innowacyjnym, trójwymiarowym wzornictwem, które pokazuje świeże i przełomowe spojrzenie na design urządzeń gospodarstwa domowego. Dotychczasowy minimalizm ekspresów do kawy Nivona został zastąpiony przełomowym rozwiązaniem w postaci nowoczesnych frontów wykonanych w technologii 3D w kolorach czarnym, białym oraz srebrnym. 
             

Prosta i czytelna obsługa     

Kolorowy wyświetlacz TFT wyświetlający komunikaty w języku polskim oraz wyraźne i czytelne ikony zdecydowanie ułatwiają obsługę ekspresów nowej serii Nivona.
    
Nowa seria ekspresów do kawy Nivona CafeRomatica 7 to ogromny krok do przodu w kierunku rozwoju i parzenia jeszcze lepszej kawy. Wszystkie ekspresy z nowej serii Nivona znaleźć można w naszej ofercie, a ich ceny wyglądają następująco:
     

  

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Nivona 758 - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Nivona 758 - NIEDOSTĘPNY
2 113,01 zł netto 2 999,00 zł 2 599,00 zł brutto 2 599,00 zł 2 999,00 zł 51980 pkt.
Ekspres do kawy Nivona 768 - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Nivona 768 - NIEDOSTĘPNY
2 194,31 zł netto 3 199,00 zł 2 699,00 zł brutto 2 699,00 zł 3 199,00 zł 53980 pkt.
Ekspres do kawy Nivona 778 - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Nivona 778 - NIEDOSTĘPNY
2 356,91 zł netto 3 199,00 zł 2 899,00 zł brutto 2 899,00 zł 3 199,00 zł 57980 pkt.
Ekspres do kawy Nivona 788 - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Nivona 788 - NIEDOSTĘPNY
2 600,81 zł netto 3 199,00 zł brutto 3 199,00 zł 63980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel