Nowe modele ekspresów do kawy Jura

Nowe modele ekspresów do kawy Jura
Nowe modele ekspresów do kawy Jura

Jura to szwajcarska marka ekspresów automatycznych, która gwarantuje najwyższą jakość urządzeń i serwisu. Producent ekspresów marki Premium od początku swego istnienia kładzie nacisk na innowacyjność, niezawodność i najwyższą jakość swoich produktów, a za swój najważniejszy cel stawia uzyskanie jak najlepszych efektów parzenia kawy. Dlatego ekspresy do kawy Jura wyróżniają unikalne technologie i nowoczesne rozwiązania. W ofercie Jury pojawiły się nowe wersje ekspresów, w których zastosowano nowe rozwiązania: E6 (EC), ENA 8 (EC), ENA 4 (EB).

Jakie innowacyjne rozwiązania zastosowano w nowych modelach ekspresów?

Jura i tym razem stanęła na wysokości zadania wyposażając swoje sprzęty w nowy Profesjonalny Młynek Aroma. Wbudowany młynek tak został skonstruowany, aby mielenie kawy odbywało się w sposób szybszy i bardziej precyzyjny, wyciągając z kawy 12,2% więcej aromatu. Udoskonalono geometrię młynka, co wpłynęło na jakość mielenia, jest bardziej spójne.

Funkcja Easy Cappuccino przygotuje idealną piankę mleczną. Dysza do mleka została specjalnie opracowana dla cappuccino i za dotknięciem jednego przycisku ekspres przygotuje miękką i delikatną piankę mleczną.

Duży wyświetlacz TFT o przekątnej 2,8’’ sprawia, że obsługa ekspresu jest prosta i intuicyjna. Funkcja TwoCup pozwala na zaparzenie dwóch filiżanek jednocześnie.

Czym się różnią nowe wersje ekspresów E6, ENA 8 i ENA 4?

Jura E6 (EC)

Jest to ekspres stworzony dla miłośników kaw czarnych, którzy czasem mają ochotę na kawę mleczną. W ulepszonej wersji E6 dostał nowy Profesjonalny Młynek Aroma, który wyciąga do 12,2% więcej aromatu, dzięki bardziej precyzyjnemu i szybszemu mieleniu. Funkcja Easy Cappuccino pozwala na przygotowanie idealnej pianki mlecznej, a wylewka mleka jest zintegrowana z wylewką kawy. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8’’ sprawia, że obsługa jest prosta i intuicyjna. Niektóre specjały kawowe mają możliwość Extra Shot. Duży wyświetlacz TFT sprawia, że obsługa jest intuicyjna i prosta. E6 (EC) jest dostępny w wersji Piano Black, Piano White oraz Dark Inox.


Jura E6 (EC)

Jura ENA 8 (EC)

ENA 8 (EC) przeszła małą rewolucję. Jeden z topowych ekspresów Jury został wyposażony w Profesjonalny Młynek Aroma, który dokładniej i szybciej mieli kawę, przez co wyciąga z niej aż do 12,2 % więcej aromatu. Nowa funkcja TwoCup pozwala na zaparzenie dwóch filiżanek kawy jednocześnie, a Technologia Gładkiej Pianki pomaga uzyskać wyjątkowo lekką i puszystą piankę mleczną. Posiada opcję Extra Shot dla niektórych sppecjałów kawowych. ENA 8 (EC) to uosobienie elegancji i funkcjonalności, posiada bardzo gustowny zbiornik na wodę. Nowa wersja jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: Full Nordic White oraz Full Metropolitan Black.


Jura ENA 8 (EC)

Jura ENA 4 (EB)

ENA 4 (EB) to idealna propozycja dla osób ceniących kawę czarną. Pomimo niewielkich rozmiarów (27,1 cm) mieści w sobie najważniejsze technologie pozwalając parzyć wyśmienitą kawę: P.E.P Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej oraz nowy Profesjonalny Młynek Aroma, który wyciąga do 12,2 % więcej aromatu z kawy, dzięki sprawniejszemu i dokładniejszemu mieleniu. Nowością jest specjał kawowy doppio. Dzięki dużemu wyświetlaczowi obsługa jest intuicyjna i prosta. ENA 4 została maksymalnie pomniejszona do 27,1cm, dzięki czemu zmieści się w każdej kuchni. Minimalistyczny design idealnie wpisują się w trendy. ENA 4 (EB) dostępna jest w wariantach kolorystycznych: Full Nordic White oraz Metropolitan Black.

Jura E6, ENA 4 (EB) oraz ENA 8 (EC) są kompatybilne z apilkacją J.O.E., która umożliwa z pozycji smartfona zapisywanie ustawień i preferencji osobistych oraz zamówienie kawy. Dzięki technologii Wifiexpres, sprzęt można obsługiwać ze swojego telefonu.


Jura ENA 4 (EB)
Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Jura ENA 8 Full Metropolitan Black (EC)
Przecena
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura ENA 8 Full Metropolitan Black (EC)
3 649,59 zł netto 4 899,00 zł 4 489,00 zł brutto 4 489,00 zł 4 899,00 zł pkt.
Ekspres do kawy Jura E6 Dark Inox (EC)
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura E6 Dark Inox (EC)
3 657,72 zł netto 4 699,00 zł 4 499,00 zł brutto 4 499,00 zł 4 699,00 zł pkt.
Ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Nordic White (EB)
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Nordic White (EB)
2 844,72 zł netto 3 499,00 zł brutto 3 499,00 zł pkt.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel