Nivona 1040 - Idealny ekspres do kawy do biura

Nivona 1040 - Idealny ekspres do kawy do biura
Nivona 1040 - Idealny ekspres do kawy do biura

Kawa to napój popularny na całym świecie, a wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki małej czarnej czy cappuccino z mleczną pianką. Możliwość przygotowania smacznej, aromatycznej kawy jest ważna nie tylko w domu, ale także w miejscu pracy. Dlatego każdy pracodawca powinien zainwestować w dobrej jakości ekspres do kawy dla swoich pracowników. Takim ekspresem jest z pewnością Nivona 1040.

Kawa w biurze

Kawa to nie tylko smaczny napój, ale dla wielu osób także codzienny rytuał. Coraz więcej pracodawców decyduje się na zakup ekspresu, by pracownicy mogli cieszyć się smaczną i wyokiej jakości kawą. Wybór ekspresu do kawy do biura musi być jednak dobrze przemyślany. Urządzenie musi być dobrej jakości, być wydajne, a także przede wszystkim przygotowywać smaczną kawę, wydobywając smak i aromat ziaren. Ważna jest również szybkość działania ekspresu, jego łatwa obsługa czy bezproblemowe czyszczenie.

Na co zwrócić uwagę wybierając ekspres do kawy?

Kupując ekspres do kawy do swojego biura, nie należy kierować się tylko ceną urządzenia. Ekspres musi być przede wszystkim dostosowany odpowiednio do potrzeb danego biura oraz preferencji pracowników. Wybierając ekspres, warto najpierw zastanowić się, jakie jest dzienne zapotrzebowanie na kawę. Zależy to przede wszystkim od liczby pracowników, ale także tego, ilu z nich i jak często pije kawę. Dobrze wybrane urządzenie to takie, które będzie odpowiednio wydajne. Ekspres do kawy będzie się zapewne cieszył dużą popularnością i wiele osób będzie z niego korzystać każdego dnia. Ekspres musi więc być w stanie spełnić ich potrzeby i zapewnić szybkie i bezproblemowe zaparzanie kawy. Właśnie dlatego wydajność i wytrzymałość ekspresu powinny być odpowiednio dopasowane do wielkości biura i ilości przygotowywanej kawy każdego dnia. Ważny będzie choćby odpowiednio duży zbiornik na wodę czy ziarna. Co więcej urządzenie musi też pozwalać na szybkie przyrządzenie kawy, co będzie istotne zwłaszcza w firmach z dużą liczbą pracowników. Warto więc postawić na ekspres, który nie będzie skomplikowany w obsłudze, a także pozwoli na szybkie przygotowanie kawy, tak aby pracownicy nie musieli czekać w kolejce do ekspresu, tylko byli w stanie szybko przygotować napój dla siebie.

Najlepszy do biura będzie ekspres automatyczny, który jest bardzo łatwy w obsłudze, gdyż aby przygotować w nim kawę wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk. Przydatna zwłaszcza w dużych biurach może się też okazać możliwość robienia dwóch kaw jednocześnie, co znacznie przyspieszy cały proces. Przy wyborze ekspresu do biura, warto także zwrócić uwagę na kwestię jego czyszczenia. Urządzenie musi być bardzo łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Wybór ekspresu najlepszego do biura, zależy też od tego, jakie kawy chcemy przygotowywać, czy wystarczy espresso czy też konieczna będzie np. opcja robienia kaw mlecznych. Urządzenie powinno też cicho pracować, a także być dobrej jakości, aby uniknąć częstych awarii. Przed zakupem urządzenia warto sprawdzić, jak wykonane są poszczególne elementy ekspresu, a także zapoznać się np. z opiniami innych użytkowników, aby mieć pewność, że dany model dobrze sprawdzi się w biurze.


Nivona 1040

Ekspres do kawy do biura Nivona 1040

Najlepiej wybierać modele sprawdzone, a także takie, które zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach biurowych. Godny polecenia jako ekspres do biura jest z pewnością ekspres NIVONA 1040. Jego sporą zaletą jest to, że jest on prosty w obsłudze, a także odpowiednio cichy. Plusem jest też dobry stosunek ceny do jakości. Ekspres produkowany jest w Szwajcarii, co oznacza najwyższą jakość, bogatą funkcjonalność, a także bezawaryjne działanie. Dodatkowo użytkownik ma możliwość parzenia kawy mielonej, opcję programowania własnych przepisów na kawę, wybrania preferowanej temperatury kawy, ustawienia mocy kawy, wybierając między 5 różnymi poziomami, czy regulowania wysokości wylewki kawy, tak aby zmieścił się tam np. duży kubek czy wysoka szklanka do latte.

Ekspres posiada duży zbiornik na wodę o pojemności 3,5l, nowoczesny wyświetlacz oraz specjalny tryb ECO z systemem czuwania. Urządzenie odznacza się też nowoczesnym designem, przez co będzie pasować do każdego pomieszczenia. Dzięki temu, że ekspres posiada pojemny zbiornik na wodę oraz ziarna dobrze sprawdzi się nawet w dużym biurze. Dodatkowo kawy będzie można znacznie szybciej przygotować dzięki systemowi One Touch Spumatore DuoPlus, dzięki któremu mamy możliwość przygotowania 2 kaw mlecznych oraz czarnych w tym samym czasie za naciśnięciem jednego przycisku. Ekspres jest więc bardzo wydajny i może zaparzać nawet 65 filiżanek kawy w ciągu dnia. Nivona 1040 to nowoczesny ekspres automatyczny, które swoje zastosowanie znajdzie w każdym biurze. Dodatkowo dzięki systemowi Aroma Balance można wybrać między 3 profilami parzenia kawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wyciągnąć z kawy wszystkie aromaty, lipidy, związki goryczkowe, kwasy czy minerały, a pracownicy będą się mogli cieszyć wspaniałym smakiem i aromatem przygotowanej kawy. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem ekspresu do kawy do biura, który charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, nowoczesną technologią i eleganckim designem, to Nivona 1040 jest idealną opcją dla Ciebie.

Polecane produkty w tym artykule
Ekspres do kawy Nivona 1040 + GRATIS chłodziarka do mleka NIVONA 1l
Promocja
( Brak opinii ) Ekspres do kawy Nivona 1040 + GRATIS chłodziarka do mleka NIVONA 1l
7 072,36 zł netto 9 999,00 zł 8 699,00 zł brutto 8 699,00 zł 9 999,00 zł 173980 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel