Konesso sponsorem Mistrzostw Polski Brewers Cup

Konesso sponsorem Mistrzostw Polski Brewers Cup
Konesso sponsorem Mistrzostw Polski Brewers Cup

Początkiem lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Warsaw Coffee Festival 2023, który jest doskonałą okazją, aby z bliska poznać najwyższej jakości kawę. Dodatkowo w trakcie festiwalu odbędą się Misrzostwa Polski w dwóch kategoriach — Barista oraz Brewers Cup. Sklep Konesso.pl jest sponsorem jednej z nich.

Warsaw Coffee Festival 2023

Weekend 4 i 5 lutego w kalendarzu każdego miłośnika kawy jest zarezerwowany już od dawna. W tych dniach w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się kolejny już Warszawski Festiwal Kawy, który jest największym kawowym wydarzeniem w tej części Europy. Podczas festiwalu będzie można odwiedzić wystawy najlepszych polskich palarni kawy, kawiarni i producentów kawowych sprzętów. Jest to doskonała okazja, żeby jeszcze lepiej poznać świat kawy i doświadczyć wszystkich jej smaków, aromatów i form. Oprócz tego Warsaw Coffee Festiwal to także przeróżne szkolenia, eventy na scenie oraz Mistrzostwa Polski Barista i Mistrzostwa Polski Brewers Cup.

Mistrzostwa Polski Barista i Brewers Cup 2023

Mistrzostwa Polski organizowane przez SCA to okazja do zgromadzenia w jednym miejscu najlepszych polskich Baristek i Baristów. Zwycięzca każdej z konkurencji otrzyma tytuł Mistrza Polski i dostanie prawo reprezentowania naszego kraju w najbliższych Mistrzostwach Świata.

Konesso od dłuższego czasu wspiera polski przemysł kawowy, czego najlepszym dowodem jest projekt pod nazwą Mecenat Kawowy. Tym razem mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy jednym ze sponsorów Mistrzostw Polski Brewers Cup, czyli zawodów w parzeniu kawy. Celem konkurencji jest zaprezentowanie i promowanie umiejętności manualnego parzenia kawy przelewowej. Oglądając zawody z bliska, można doświadczyć niezwykłych emocji, dlatego gorąco zachęcamy Was do obecności podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Dwójka baristów biorących udział w Mistrzostwach Polski Brewers Cup również otrzymała nasze wsparcie, natomiast kciuki będziemy trzymać za wszystkich.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixel