Akcesoria Origami w sklepie Konesso.pl

Akcesoria Origami w sklepie Konesso.pl
Akcesoria Origami w sklepie Konesso.pl

Oferta sklepu Konesso.pl stale się powiększa i niemal każdego miesiąca na naszym pokładzie możemy powitać zupełnie nowych producentów i ich wyjątkowe produkty. Tym razem mamy przyjemność przedstawić Wam Origami, czyli japońskiego producenta ceramicznych akcesoriów do kawy, który na dobre zadomowił się w naszym sklepie. Z tego faktu szczególnie powinni być zachwyceni miłośnicy wyjątkowych kreacji i alternatywnych metod parzenia, ale zacznijmy od początku.

Origami

Origami to japoński producent akcesoriów do kawy, którego nazwa wywodzi się od japońskiej sztuki składania papieru. Głównym celem firmy jest dążenie do przygotowania możliwie najlepszej kawy, dlatego w produkcji naczyń producent przykłada ogromną wagę do jakości. Akcesoria do kawy Origami wykonane są z japońskiej ceramiki Mino-Yaki, która ma ponad 400-letnie tradycje i charakteryzuje się doskonałą przewodnością cieplną. Produkty marki Origami od wielu lat są cenione przez kawowych ekspertów z całego świata, a teraz również Klienci sklepu Konesso.pl mają je na wyciągnięcie ręki.

Akcesoria Origami

Jeżeli mówimy o akcesoriach Origami, to przede wszystkim myślimy o ceramicznym dripperze. Zaparzacz do kawy dripper Origami został zaprojektowany we współpracy z wieloma doświadczonymi baristami, co pozwoliło uzyskać idealny kształt zapewniający idealny czas parzenia. Każdy dripper Origami posiada 20 żeber, które tworzą kanały powietrzne, które chronią kawę przed zapychaniem i dają nam płynną kontrolę nad ekstrakcją. Zaparzacze do kawy Origami dostępne są w rozmiarach S i M, ale największe wrażenie robi ogromny wybór wersji kolorystycznych. Dzięki temu z pewnością każdy z nas znajdzie idealny dripper dla siebie w ofercie Origami.

Przygotowaną kawę wypada podać w atrakcyjnym kubku lub filiżance i tutaj Origami również nam się kłania. Kubki oraz filiżanki do kawy Origami dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, jednak najistotniejszy jest tutaj ich kształt. Naczynia Origami Aroma i Origami Flavor posiadają zwężoną średnicę górną, dzięki czemu aromat naszej kawy zatrzymuje się w nich na dłużej, zapewniając nam wyjątkowe doznania.


Dripper Origami
Polecane produkty w tym artykule
Kubek Origami Aroma Barrel Mug Red 320 ml
( Brak opinii ) Kubek Origami Aroma Barrel Mug Red 320 ml
82,92 zł netto 101,99 zł brutto 101,99 zł 2039.80 pkt.
Ceramiczny Origami Dripper M - Turkusowy
( Brak opinii ) Ceramiczny Origami Dripper M - Turkusowy
107,31 zł netto 131,99 zł brutto 131,99 zł 2639.80 pkt.
Ceamiczny Origami Dripper S - Beżowy matowy
( Brak opinii ) Ceamiczny Origami Dripper S - Beżowy matowy
99,18 zł netto 121,99 zł brutto 121,99 zł 2439.80 pkt.
Kubek Origami Aroma Flavor Cup Black 200 ml
( Brak opinii ) Kubek Origami Aroma Flavor Cup Black 200 ml
66,66 zł netto 81,99 zł brutto 81,99 zł 1639.80 pkt.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel