WYSOCKI COFFEE

ilość znalezionych towarów: 24

   Wysocki Coffee to rzemieślnicza polska palarnia kawy, która oferuje nam wysokiej jakości kawy przeznaczone do espresso i przelewowych metod parzenia. Palarnia skupia się na produkcji kawy jakości Speciality, czyli najwyższej jakości ziaren, które przechodzą staranną selekcję i są poddawane rygorystycznej ocenie. Dzięki temu każda kawa Wysocki Coffee jest gwarancją doskonałego smaku i aromaty, ale także jest pozbawiona wszelkich defektów.

   Sposób wypalenia kaw Wysocki Coffee pozwala podkreślić najlepsze właściwości ziaren. Każda kawa jest wypalana indywidualnie, dzięki czemu z każdej odmiany można maksymalnie wydobyć jej walory smaku i aromatu. Świeżość ziaren to jedna z najważniejszych kwestii, która wpływa na jakość kawy, dlatego opakowania kaw Wysocki Coffee posiadają szczelne zamknięcia. Takie rozwiązanie chroni ziarna przed nadmiernym kontaktem z powietrzem, a w efekcie wydłuża świeżość kawy Wysocki Coffee.

   Kawa ziarnista Wysocki Coffee doskonale sprawdzi się jako kawa do domu, ale także do kawiarni, biura i restauracji. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości kawy ziarniste od Wysocki Coffee.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel