CELLINI

ilość znalezionych towarów: 17

   Cellini to włoska palarnia kawy z tradycjami, która swoimi produktami zachwyca kawoszy na całym świecie. Firma powstała w 1946 roku, gdy rodzina Pieri założyła palarnię Torrefazione Columbia. Już po kilku latach działania, firma stała się bezapelacyjnym liderem rynku kawowego w całej Toskanii, jednak lata świetności miały dopiero nadejść.

   Palarnia Cellini formalnie powstała dopiero w 1985 roku dzięki fuzji z dwoma legendarnymi firmami Filicori oraz Eureca. W obecnych latach firmą zarządza Giovanni Pieri, który wprowadził produkty Cellini na jeszcze wyższy poziom i zdobył rynki zagraniczne. Palarnia Cellini nieustannie się rozwija, korzystając z najnowocześniejszych technologii, ale w dalszym ciągu stawiając na najwyższą jakość i nie zapominając o długiej tradycji. Tak ogromny sukces marki nie byłby możliwy bez ogromnej wiedzy i doświadczenia rodziny Pieri, która od lat szerzy kulturę włoskiego espresso.

   Włoska palarnia kawy Cellini w swojej szerokiej ofercie posiada przede wszystkim doskonałą kawę ziarnistą i mieloną, która jest przeznaczona do przygotowania prawdziwego, włoskiego espresso. Oprócz tych sztandarowych produktów Cellini oferuje kawy w kapsułkach oraz akcesoria do kawy, takie jak zastawa. Kawy ziarniste i mielone Cellini znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel