CELLINI

ilość znalezionych towarów: 12

   Cellini to włoska palarnia kawy z tradycjami, która swoimi produktami zachwyca kawoszy na całym świecie. Firma powstała w 1946 roku, gdy rodzina Pieri założyła palarnię Torrefazione Columbia. Już po kilku latach działania, firma stała się bezapelacyjnym liderem rynku kawowego w całej Toskanii, jednak lata świetności miały dopiero nadejść.

   Palarnia Cellini formalnie powstała dopiero w 1985 roku dzięki fuzji z dwoma legendarnymi firmami Filicori oraz Eureca. W obecnych latach firmą zarządza Giovanni Pieri, który wprowadził produkty Cellini na jeszcze wyższy poziom i zdobył rynki zagraniczne. Palarnia Cellini nieustannie się rozwija, korzystając z najnowocześniejszych technologii, ale w dalszym ciągu stawiając na najwyższą jakość i nie zapominając o długiej tradycji. Tak ogromny sukces marki nie byłby możliwy bez ogromnej wiedzy i doświadczenia rodziny Pieri, która od lat szerzy kulturę włoskiego espresso.

   Włoska palarnia kawy Cellini w swojej szerokiej ofercie posiada przede wszystkim doskonałą kawę ziarnistą i mieloną, która jest przeznaczona do przygotowania prawdziwego, włoskiego espresso. Oprócz tych sztandarowych produktów Cellini oferuje kawy w kapsułkach oraz akcesoria do kawy, takie jak zastawa. Kawy ziarniste i mielone Cellini znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

   Lokalizacja

   Podaj kod pocztowy adresu dostawy

   lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

   Lokalizacja

   Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

   Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

   pixel