JUAN VALDEZ CAFE

ilość znalezionych towarów: 16

   Juan Valdez to marka o znaczeniu międzynarodowym, która powstała w 2002 roku. Została powołana przez Krajową Federację Producentów Kawy w Kolumbii, która reprezentuje ponad 500 000 rodzin produkujących kawę. Misją Juan Valdez było rozpowszechnienie kolumbijskiej kawy na całym świecie.

   Juan Valdez to znana na całym świecie marka produkująca kawę premium, mająca dystrybutorów sprzedających ich produkty w 22 krajach. Dziś Juan Valdez reprezentuje wartości i tradycje kolumbijskich plantatorów kawy na całym świecie, jednocześnie dbając o ich interesy i godne wynagrodzenie. 

   Nazwa marki Juan Valdez pochodzi od fikcyjnej postaci, która miała symbolizować nową erę, podniesienie standardów w produkcji kawy w Kolumbii oraz reprezentować wszystkich kolumbijskich plantatorów. Dzięki rewelacyjnie przeprowadzonej akcji marketingowej, kawa stała się głównym towarem eksportowym w kraju, a jej wysoką jakość docenił cały świat. Juan Valdez dzięki ogromnej ilości sklepów i sieci kawiarni znajdujących się w krajach Ameryki Południowej i Północnej jest jedną z najpopularniejszych kaw z segmentu premium na całym świecie.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel