DZIEŃ KAWY W KONESSO - ŚWIĘTUJ I OSZCZĘDZAJMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY - ŚWIĘTUJ I OSZCZĘDZAJ!

DARMOWA DOSTAWA OD 199zł


Kod rabatowy:

MDK2022

Kup więcej zapłać mniej Zniżka 50%

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kawy przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki dla każdego miłośnika kawy. Korzystając z kodu rabatowego MDK2022 zyskujesz 11% zniżki na całą ofertę* z wyłączeniem promocji, ekspresów oraz młynków, a dodatkowo możesz otrzymać większy rabat na wybrane marki. Na poniższych banerach znajdziesz informację o wysokości zniżki oraz ewentualnej konieczności użycia kody rabatowego.

*Kod rabatowy na całą ofertę z wyłączeniem promocji ekspresów i młynków do kawy, nie łączy się z innymi kodami. Ważny tylko do 07.10.2022

Kawy zianiste i mielone

Wysokiej jakości kawy ziarniste i mielone, które pochodzą z najlepszych palarni świata. Wśród nich znajdziesz włoskie kawy przeznaczone do przygotowania tradycyjnego espresso z ekspresu ciśnieniowego, a także jasno palone arabiki Single Origin do alternatyw, wypalone w polskich palarniach.

KAWY W KAPSUŁKACH

Kawy w kapsułkach stworzone dla większej wygody, z którymi przygotujesz aromatyczne espresso lub wyśmienite kawy mleczne. Poznaj ofertę kapsułek z kawą przeznaczonych do najpopularniejszych systemów takich jak Nespresso czy Nescafé Dolce Gusto.

EKSPRESY DO KAWY

Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na automatyczne, kolbowe i przelewowe ekspresy do kawy. Wśród nich znajdziesz urządzenia marki Melitta, Miele czy Moccamaster.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY - ŚWIĘTUJ I OSZCZĘDZAJ!


15% taniej

Z KODEM RABATOWYM

MDK2022
Zobacz więcej >> Zobacz więcej >> Zobacz więcej >> Zobacz więcej >>

ZAPARZACZE I AKCESORIA

Przygotowaliśmy również zniżki dla miłośników manualnych metod parzenia kawy. W tej kategorii znajdziesz tradycyjne włoskie kawiarki, ale także zaparzacze do alternatyw, takie jak Chemex, AeroPress oraz drip.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY - ŚWIĘTUJ I OSZCZĘDZAJ!

Mega rabaty


Z KODEM RABATOWYM
MDK2022

MŁYNKI DO KAWY


Z okazji Dnia Kawy przeceniliśmy wysokiej jakości ręczne i automatyczne młynki do kawy. Skorzystać z nich mogą zarówno fani espresso, jak i metod przelewowych.

PORCELANA, SZKŁO I DODATKI


Oprócz akcesoriów do parzenia kawy, z rabatem możesz kupić także kolorową porcelanę, szklanki do kawy, a także syropy smakowe Monin.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY - ŚWIĘTUJ I OSZCZĘDZAJ!

Super ceny!


Z KODEM RABATOWYM
MDK2022

KUBKI TERMICZNE


Jesień zaprasza do picia kawy w terenie, a z kubkami termicznymi każda wycieczka z ulubioną kawą, będzie czystą przyjemnością. Sprawdź nasze zniżki na kubki termiczne.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel