JOY RESOLVE

ilość znalezionych towarów: 2

   Joy Resolve to wielokrotnie nagradzana, brytyjska marka lifestylowa, której misją jest wzbogacanie życia poprzez praktyczne rozwiązania - tworzone w zgodzie z naturą. Produkty Joy Resolve mają zapewniać przyjemne wrażenia i zamierzony cel dla ludzi, którzy cenią design, środowisko i moc doświadczenia. W Joy Resolve tworzy się produkty, które będą trwać i starzeć się z wdziękiem w naszej społeczności. Napędzane mniej kosztami, a bardziej funkcjonalnością, kunsztem, doświadczeniem i stylem.

   Sztandarowym produktem Joy Resolve jest Barisieur, czyli budzik do parzenia kawy lub herbaty. Projekt powstał w 2016 roku, dzięki ponad 2000 nieznajomym z całego świata w ramach kampanii crowdfundingowej. Designerski, przelewowy ekspres do kawy Joy Resolve Barisieur ma za zadanie obudzić cię odgłosem bulgoczącej wody i zapachem świeżo parzonej kawy. Ekspres jest wykonany z wykorzystaniem ręcznie dmuchanego szkła i elementami drewna, które zwiększają jego elegancję.

   W sklepie Konesso.pl znajdziesz ekspres do kawy Joy Resolve Barisieur Tea & Coffee Alarm Clock, który jest dostępny w dwóch kolorach - czarnym i białym. Ekspres składa się z konsoli, na której znajduje się drewniana taca oraz szklane naczynia. Woda umieszczona w szklanym zbiorniku podgrzewa się do temperatury 94 °C i pod ciśnieniem przechodzi przez rurkę aż do prysznica. Prysznic zalewa zmieloną wodą kawę umieszczoną w dwuwarstwowym filtrze siatkowym, który przepuszcza więcej olejków kawowych i zmniejsza ryzyko powstania osadu w filiżance. Ekspres Joy Resolve Barisieur posiada wbudowaną mini chłodziarkę, w której przechowuje się naczynie z mlekiem. Dzięki temu mleko do kawy jest zawsze świeże i idealnie schłodzone.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel