PALOMBINI

ilość znalezionych towarów: 4

   Palombini Espresso to ikona włoskiej kultury kawowej, której korzenie sięgają lat czterdziestych XX wieku, gdy Giovanni Palombini, pionier w dziedzinie kawowych tradycji, postawił na indywidualne mieszanki kawowe. W Rzymie, gdzie zrodziła się palarnia, Palombini szybko stał się synonimem doskonałego espresso, które stało się ulubionym wyborem wymagających mieszkańców Wiecznego Miasta.

   Rodzina Palombini, dziedzicząc pasję Giovanniego, przez kolejne siedem dekad rozwijała i doskonaliła procesy produkcyjne. Dzięki ciągłym inwestycjom w kontrolę jakości, proces prażenia oraz nowoczesne opakowania i marketing, firma zyskała renomę na rynkach międzynarodowych. Aldo Palombini, rozsławiając rodzinne mieszanki kawy poza granicami Włoch, osiągnął status oficjalnego dostawcy dla instytucji tak prestiżowych jak Watykan oraz French Railways, a także stał się głównym dostawcą dla Agip w Austrii. Firma Palombini Espresso dzięki ciągłemu rozwijaniu swojej oferty oraz inwestowaniu w innowacje, zachowuje pozycję lidera w branży.

   Misja marki Palombini

   Misją marki jest umożliwienie każdemu, niezależnie od umiejętności baristy, delektowania się autentycznym włoskim espresso i cappuccino. Stąd inicjatywa Easy Serving Espresso (E.S.E.), która wprowadza proste w użyciu kawowe saszetki, zapewniające idealne espresso bez wysiłku. Każda saszetka E.S.E. zawiera 7 g doskonale zmielonej i ubitej kawy, hermetycznie zapakowanej, co gwarantuje świeżość i najwyższą jakość każdej filiżanki.

   W uznaniu za wysoką jakość, produkty Palombini zdobyły liczne międzynarodowe certyfikaty. Te prestiżowe wyróżnienia potwierdzają, że Palombini Espresso to więcej niż kawa – to doświadczenie, które łączy tradycję z nowoczesnością w każdej filiżance.

   Palombini specjalizuje się w kawie ziarnistej najwyższej jakości i oferuje wyrafinowane mieszanki, które są idealne do użycia w ekspresach do kawy. Każde ziarno jest starannie selekcjonowane i palone z dbałością o detale, aby zapewnić głęboki i intensywny aromat, który jest znakiem rozpoznawczym włoskiej kawy. W naszej ofercie znajdziesz kilka mieszanek kawy Palombini do wyboru, na pewno znajdziesz dopasowaną do swoich potrzeb.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel