Profesjonalne ekspresy do kawy FRESCO

ilość znalezionych towarów: 27

   FRESCO to renomowany lider w branży profesjonalnych ekspresów do kawy, zajmujący się zarówno produkcją, importem, jak i dystrybucją sprzętu dla sektora OCS (Office Coffee Service) oraz HoReCa (Hotel, Restaurant, Café). Marka ta jest owocem pasji i bogatego, trzydziestoletniego doświadczenia zespołu profesjonalistów, którzy przyczynili się do powstania pierwszych palarni kawy w Polsce. FRESCO to grupa ludzi, dla których kawa jest nie tylko produktem, ale również sztuką i przedmiotem ciągłego zainteresowania.

   Misja FRESCO jest jasna i ambitna: stworzyć kompleksową, dopasowaną do współczesnych wymagań ofertę dla rynku ekspresów biurowych i gastronomicznych w Polsce, ale również budowanie długoterminowych relacji handlowo-serwisowych. FRESCO oferuje produkty wysokiej jakości, dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

   Z myślą o gastronomii, Fresco projektuje głównie profesjonalne ekspresy do kawy, które łączą w sobie nowoczesne technologie z eleganckim designem, dedykowane dla profesjonalnych użytkowników w kawiarniach oraz biurach, ale znajdą się również wyjątkowe ekspresy do domu dla domowych baristów lub małego biura. Produkty Fresco wyróżniają się zaawansowaną funkcjonalnością umożliwiającą przygotowanie kawy, która zaspokoi gusta wszystkich użytkowników.

   FRESCO to partner w tworzeniu niezapomnianych doświadczeń kawowych, oferując zarówno ekspresy dla sektora gastronomicznego, jak i dla każdego miłośnika kawy ceniącego sobie najwyższą jakość i profesjonalizm.

   Profesjonalne ekspresy do kawy FRESCO łączą w sobie nowoczesne technologie z eleganckim designem, który nada szyku każdemu wnętrzu. Ekspresy FRESCO dedykowane są głównie dla profesjonalnych użytkowników w kawiarniach oraz biurach, ale znajdą się również wyjątkowe ekspresy do domu dla zapalonych domowych baristów lub do małego biura.

   Ekspresy do kawy Fresco wyróżniają się intuicyjną obsługą oraz zaawansowaną funkcjonalnością umożliwiającą przygotowanie kawy, która zaspokoi gusta wszystkich użytkowników. Ekspresy FRESCO oferują wydajność do 80, 100, 200, 300, a nawet 400 kaw dziennie! Wyposażone w przyłącze wody, możliwość podłączenia do dodatkowego zbiornika lub odpływu oferują wszechstronność zastosowania. Niektóre modele posiadają również moduł płatności kartą, czy możliwość wysyłania raportów o stanie urządzenia na skrzynkę e-mail, sprawiając, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Jeśli nie jesteś pewien, który ekspres FRESCO będzie najlepszy dla Ciebie, nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie służy radą i pomocą.

   W sklepie Konesso.pl oferujemy również możliwość dobrania do ekspresu lodówki, która razem z urządzeniem stworzą świetny zestaw idealnie sprawdzający się na różnego rodzaju eventach, w salach konferencyjnych czy biurach, zapewniając bezpieczeństwo i higienę przygotowywanych specjałów mlecznych. W ofercie marki znajdują się również młynki do kawy, lodówki do ekspresów oraz akcesoria do ekspresów.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel