MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY - ŚWIĘTUJ I OSZCZĘDZAJ!

Międzynarodowy dzień kawy - Świętuj i oszczędzaj!

Kod rabatowy:

MDK2021

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kawy to tylko w Konesso! 29 września obchodzimy to wyjątkowe święto i z tej okazji przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty dla każdego miłośnika kawy. Korzystając z kodu rabatowego mdk2021 zyskujesz 11% zniżki na całą ofertę* z wyłączeniem promocji, ekspresów oraz młynków, a dodatkowo możesz otrzymać większy rabat na wybrane marki. Na poniższych banerach znajdziesz informację o wysokości zniżki oraz ewentualnej konieczności użycia kody rabatowego. Kod rabatowy jest ważny tylko do 04.10.2021 i nie łączy się z innymi kodami oraz nie obejmuje promocji.

nivona 820

Wygraj wyjątkowy box kawowy! Sprawdź szczegóły na Instagramie

Odwiedź instagram @KONESSO Odwiedź instagram @PARZYCIELKA

----- Kawy w Promocyjnych cenach -----

Bazzara

Do 25% Rabatu

Lavazza

Do 22% Rabatu

Costa Coffee

Do 22% Rabatu

Cafe Del Faro

17% Rabatu

Cornella

Do 29% Rabatu

Gima

20% Rabatu

Pellini

Do 27% Rabatu

Zicaffe

18% Rabatu

Tchibo

Do 30% Rabatu

Dolce Gusto

15% Rabatu

---- Ekspresy w Promocyjnych cenach ----

Wyjątkowe ekspresy w wyjątkowych cenach

---- Młynki w Promocyjnych cenach ----

Wyjątkowe ceny na młynki do espresso i przelewowych metod parzenia

---- Akcesoria w Promocyjnych cenach ----

---- Inne ----

Saturatory SodaStream pozwalają nam w bardzo prosty i szybki sposób przygotować wodę o wybranym stopniu nagazowania. Są to bezprzewodowe syfony do wody gazowanej, które do działania potrzebują wyłącznie wody i cylindra z gazem CO2. System SodaStream to doskonała alternatywna dla wody gazowanej ze sklepu, dzięki której nie tylko możemy oszczędzić sporo pieniędzy, ale również przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia plastiku. Ekologia to bardzo ważny rozdział w historii marki, dlatego SodaStream nieustannie zwraca uwagę na problem, jakim jest nadmierna produkcja plastiku oraz zanieczyszczanie planety.

Korzystając z kodu rabatowego MDK2021 sosy i syropy do kawy marki MONIN kupisz 15% taniej. Wybierz swój ulubiony smak i stwórz w domu własną kawiarnie.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel