Kawa w saszetkach E.S.E

ilość znalezionych towarów: 33

Kawa w saszetkach to świetne rozwiązanie zarówno dla domu jak i małej gastronomii, biura czy hotelu. Szczelnie zamknięte w hermetycznych opakowaniach kawy w saszetkach pozwalają na przygotowanie dobrej kawy, powtarzalnej za każdym razem. Podczas parzenia kawy w saszetkach możesz być za każdym razem pewny takiego samego smaku, aromatu i mocy kawy. 

       

Kawa w saszetkach - czy warto? 

Kawa w saszetkach to idealna propozycja dla osób ceniących sobie smak dobrej kawy oraz wygodę i czystość. Na rynku dostępne są dwa bardzo rozpoznawalne systemy kawy w saszetkach: ESE oraz SENSEO. W obu systemach wykorzystuje się zmieloną kawę zamkniętą w bibułę filtracyjną, a następnie w hermetyczne opakowanie chroniące aromat kawy. Saszetki z kawą mają okrągły kształt i różnej wielkości średnice uzależnioną od tego do jakiego modelu ekspresu mają pasować. 

System kawy w saszetkach ESE został stworzony przez firmę illy w 1998 roku w celu zwiększenia wygody przygotowania kawy espresso w domu. Zmielona, ubita i odważona porcja kawy pozwala na przygotowanie porcji espresso o powtarzalnym, dobrym smaku. Easy Serving Espresso bo tak należy rozwijać skrót systemu kawy w saszetkach ESE jest bardzo wygodny przez co zyskał sporą popularność na całym świecie.    

   

Czy kawa w saszetkach jest zdrowa?

Bardzo często spotykamy się z wyżej wymienionym pytaniem, które chyba nie do końca dotyczy produktu o którym mowa w tej kategorii. Bardzo często słysząc hasło kawa w saszetkach mamy na myśli napoje kawopodobne 3w1, które faktycznie w związku z dużą zawartością dodatków chemicznych nie są zdrowe. Jeśli jednak chodzi o kawę w saszetkach ESE to jest ona w 100% bezpieczna i zdrowa dla naszego organizmu

   

Kawa w saszetkach czy kapsułkach? 

Systemy kawy w saszetkach oraz kapsułkach mają ten sam cel - przygotowanie powtarzalnej kawy przy zachowaniu ładu i porządku. Oba rodzaje systemów pozwalają na przygotowanie dobrej, powtarzalnej kawy oraz zachowanie porządku w kuchni czy miejscu pracy. Udogodnieniem kawy w saszetkach jest fakt że bardzo często możemy jej używać w ekspresach kolbowych na przemian z kawą mieloną bezpośrednio z młynka. W przypadku kawy w kapsułkach potrzebujemy specjalnego ekspresu do kawy kompatybilnego z posiadanymi kapsułkami. 

  

Kawa w saszetkach do ekspresów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kawy w saszetkach ESE wielu znanych i cenionych na całym świecie producentów. Oferujemy wysokiej jakości kawy w saszetkach do ekspresów przystosowanych do parzenia kawy w saszetkach. Znajdziesz u nas kawy Kimbo, Pellini, Vergnano, Bazzara oraz wielu innych cenionych producentów.   

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

Lokalizacja

Podaj kod pocztowy adresu dostawy

lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

Lokalizacja

Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

pixel