MONIN syropy do kawy, sosy, koncentraty oraz bazy

ilość znalezionych towarów: 212

Monin to znana i ceniona na całym świecie firma - producent naturalnych syropów do kawy, drinków, deserów oraz sosów i puree owocowych. Firma Monin uznawana jest za lidera w branży dostawców syropów i sosów do restauracji i lokali gastronomicznych, jednak coraz częściej syropy Monin wybierane są także przez klientów detalicznych.    

MONIN - marka premium

MONIN to firma znana na całym świecie z ponad 100 letnią tradycją i doświadczeniem, której produkty dostępne są w blisko 150 krajach na całym świecie. Za sprawą sklepu Konesso.pl który jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem syropów Monin są one dostępne także w Polsce. Konesso to sklep oferujący pełną gamę produktów Monin. Producent Monin oferuje ponad 150 smaków syropów do kawy, drinków i koktajli. Nasza oferta obejmuje dużą część syropów, ale jeżeli nie znalazłeś smaku który Cię interesuje to skontaktuj się z nami a ściągniemy go specjalnie dla Ciebie. 

Smakowe syropy do kawy MONIN

Syropy do kawy Monin to jedne z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie syropy na bazie, których pracują największe i najlepsze kawiarnie oraz bariści startujący z międzynarodowych zawodach. Firma Monin w swojej ofercie posiada smakowe syropy w wielu smakach, począwszy od najbardziej tradycyjnych jak wanilia czy czekolada po bardziej "zakręcone" jak guma balonowa czy popcorn. 

Oczywiście nie wszystkie syropy Monin nadają się do kawy, czy też po prostu powstały z myślą o innym zastosowaniu. Szeroka gama syropów Monin wykorzystywana jest także do tworzenia lemoniad, koktajli czy drinków. W naszej bazie wiedzy znajdziesz dużą ilość przepisów na kawę z wykorzystaniem syropów czy dodatków Monin. 

Koncentraty i Puree Monin

Oprócz syropów do kawy czy drinków, Monin oferuje także koncentraty, bazy czy puree owocowe, które są doskonałym uzupełnieniem szczególnie jeśli chodzi o złożone i wysublimowane przepisy na kawę czy drinki.  

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz swój ulubiony syrop Monin do gastronomii lub domu. Pamiętaj, że kupując u nas nie masz narzucanego limitu minimalnego zamówienia. 

    

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel