Bezpłatne Szkolenie Master MONIN

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE MASTER MONIN

Terminy najbliższych szkoleń: 04.06.2024

Bezpłatne szkolenie barmańskie Master MONIN

logo Monin

SZKOLENIE MASTER MONIN

Jesteś pracownikiem baru, restauracji lub kawiarni, który pragnie podnosić swoje kwalifikacje zupełnie za darmo? Bezpłatne szkolenie Master MONIN jest właśnie dla Ciebie. Jednodniowe warsztaty z wykorzystania produktów marki MONIN pozwolą Ci poznać tajniki sztuki barmańskiej, co z pewnością zaowocuje sukcesami w pracy. Już dziś zapisz się na najbliższe szkolenie w Stalowej Woli i uzyskaj Certyfikat Master MONIN.

JAKI JEST ZAKRES SZKOLENIA?

Szkolenie Master MONIN to doskonała okazja do zapoznania się z całym asortymentem produktów MONIN. W trakcie jednodniowego szkolenia uzyskasz wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN.
Bardzo ważnym elementem szkolenia są zajęcia praktyczne, podczas których uczestnik prezentuje swoje umiejętności za barem. Podczas warsztatów dowiesz się, jak używać sosów i syropów MONIN, aby tworzyć niezwykłe drinki, kawy czy lemoniady, które zachwycą Twoich klientów. Na koniec szkolenia przeprowadzany jest test z nabytej podczas warsztatów wiedzy oraz wręczenie Certyfikatów Master Monin.

Jarosław Zawadzki


Brand Ambasador MONIN

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Szkolenie Master MONIN jest przeznaczone dla każdego, kto chce zwiększyć swoje doświadczenie i poprawić umiejętności barmańskie. Bezpośredni kontakt z produktami MONIN i urządzeniami Vitamix oraz poznanie technik barmańskich pozwoli Ci wznieść się na jeszcze wyższy poziom w swojej pracy. Warunkiem udziału w szkoleniu Master MONIN jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy. Jeżeli jesteś z podkarpacia i szukasz bezpłatnego szkolenia dla barmana oraz pracownika kawiarni, to szkolenie Master MONIN w Stalowej Woli jest dla Ciebie.

KIEDY JEST SZKOLENIE MASTER MONIN?

Szkolenia Master MONIN odbywają się regularnie, a o ich terminach informujemy na naszej stronie internetowej. Jeżeli nie zdążysz zapisać się na szkolenie lub zabraknie dla Ciebie miejsca, to kolejną okazję masz w przyszłym miesiącu. Dokładną datę najbliższego szkolenia Master MONIN na Podkarpaciu znajdziesz na stronie Konesso.pl oraz na oficjalnej stronie MONIN Polska.

KTO PROWADZI SZKOLENIE?

Szkolenie Master MONIN w województwie podkarpackim prowadzi Brand Ambasador MONIN, a zarazem doświadczony barman Jarosław Zawadzki. Jednodniowe szkolenie barmańskie odbywa się w Showroomie Konesso przy ulicy Świerkowej 9B w Stalowej Woli, gdzie mieści się Studio MONIN.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE MASTER MONIN

Terminy najbliższych szkoleń: 04.06.2024

Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel