BEHMOR

ilość znalezionych towarów: 1

   Joe Behm, założyciel firmy Behmor, kiedy opracował swój flagowy produkt, piec do palenia kawy, pragnął dowiedzieć się wszystkiego o kawie i skąd się bierze. Nie był w stanie uwierzyć, że rolnicy, którzy uprawiają kawę, często nigdy jej nie próbowali i nie wiedzą, jak smakuje. Nie umieli i nie mieli możliwości, żeby ją uprażyć. Zapragnął pokazać im, że wiedza o tym, jak czynniki środowiskowe mogą mieć wpływ na jakość ziarna, wpływa na końcowy smak w filiżance. Behm postanowił sprowadzić proces palenia do rolnika. Firma Behmor zaopatruje plantacje kawy na całym świecie w piece do palenia kawy i szkoli rolników, aby byli świadomi, jak ich kawa smakuje, dzięki ulepszonej glebie i poprawie warunków uprawy. To wszystko ma wpływ na jakość ziaren, a rolnicy mogą lepiej zarabiać.

   Dzisiaj firma Behmor sprzedaje swoje akcesoria kawowe, ekspresy przelewowe i piece do palenia kawy na całym świecie. Wiele podróży, ludzi, setki rozmów, mnóstwo wiedzy kawowej musiało się zadziać, aby konsumenci kawy mogli się cieszyć najnowszymi innowacjami Behmor. Ich produkty cechuje wysoka jakość i najnowocześniejsze technologie.

   Sklep Konesso w swojej ofercie posiada Ekspres do kawy BEHMOR BRAZEN PLUS 3.0, który pozwala na przygotowanie kawy zbliżonej do kaw przygotowanych alternatywnymi metodami parzenia.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel