ZASSENHAUS

ilość znalezionych towarów: 20

   Zassenhaus to niemiecki producent wysokiej jakości młynków do kawy, którego początki sięgają 1867 roku. Marka od samego początku stawia na najwyższą jakość swoich produktów, dlatego wykorzystuje wyłącznie sprawdzone materiały. Różne potrzeby klientów są inspiracją dla inżynierów Zassenhaus, dzięki czemu producent w swojej ofercie posiada młynki do kawy dostosowane do każdego konsumenta. Ręczne i automatyczne młynki do kawy Zassenhaus znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl

   Atrakcyjny design

   Młynki do kawy Zassenhaus wyróżniają się elegancją i klasycznym designem. Zassenhaus w swojej ofercie posiada ręczne młynki do kawy wykonane z drewna, które swoim wyglądem nawiązują do klasycznych młynków, z których korzystali nasi dziadkowie. Wśród nich znajdują się młynki z drewna bukowego, mahoniowego, dębowego lub oliwnego, ale to nie wszystko. W ofercie Zassenhaus oprócz tradycyjnych młynków znajdziemy również nowoczesne ręczne młynki do kawy wykonane z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, które sprawdzą się nawet w podróży.

   Młynki do różnych metod parzenia

   Młynki do kawy Zassenhaus wyposażone są w żarna stalowe lub ceramiczne z regulacją grubości mielenia. Dzięki temu w prosty sposób możemy ustawić grubość przemiału i dostosować go do wybranej metody parzenia od drobnego pod espresso po gruby do alternatywnych metod parzenia. Stalowe żarna młynków Zassenhaus charakteryzują się precyzją mielenia i dużą wytrzymałością. Producent daje nam aż 25 lat gwarancji na stalowe żarna.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel