KEEPCUP

ilość znalezionych towarów: 7

   KeepCup to australijski producent kubków i termosów, który stawia nie tylko na design oraz funkcjonalność, ale także na ochronę środowiska. Kubki Keepcup zdobyły serca smakoszy kawy i herbaty na całym świecie, teraz także Ty możesz przyłączyć się do ochrony środowiska.

   Kubki Keepcup stworzone zostały z myślą o zmniejszeniu zużycia jednorazowych kubków papierowych i plastikowych, a co za tym idzie o ochronie środowiska. Pomysł wsparcia idei EKO pojawił się w Australii, gdzie dwóch braci prowadzących kawiarnie postanowiło zmniejszyć zużycie jednorazowych kubków. Niepowtarzalny styl, bogata kolorystyka oraz mnogość rozmiarów to znak rozpoznawczy kubków keepcup, które stały się bardzo popularne w Polsce wśród miłośników kawy, a coraz częściej pojawiają się także w kawiarniach. Kubki produkowane są z tworzywa sztucznego oraz szkła, dostępne w różnych seriach produktowych charakteryzujących się swoistymi cechami. 

   Kubki keepcup oprócz wspaniałego wyglądu charakteryzują się także solidnym i trwałym wykonaniem oraz łatwością obsługi i transportowania. Doskonale sprawdzają się do codziennego użytku, a także  wycieczki samochodowe czy spacery. Kubki keepcup nie gwarantują 100% szczelności oraz utrzymywania temperatury, ponieważ ich głównym zadaniem jest ochrona środowiska.

   Keepcup to wygodna i oryginalna forma na transport Twojego ulubionego napoju w dowolne miejsce. Teraz możesz zabrać swoją kawę lub herbatę na spacer i wspierać idee ochrony środowiska.

   W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kubków keepcup w różnych wersjach kolorystycznych oraz wielkościach. Jeśli nie znalazłeś kubka keepcup który Cię interesuje możesz się  nami skontaktować i spytać o możliwość sprowadzenia go specjalnie dla Ciebie.  

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel