KEEPCUP

ilość znalezionych towarów: 22

   KeepCup to australijski producent kubków i termosów, który stawia nie tylko na design oraz funkcjonalność, ale także na ochronę środowiska. Kubki Keepcup zdobyły serca smakoszy kawy i herbaty na całym świecie, teraz także Ty możesz przyłączyć się do ochrony środowiska.

   Kubki Keepcup stworzone zostały z myślą o zmniejszeniu zużycia jednorazowych kubków papierowych i plastikowych, a co za tym idzie o ochronie środowiska. Pomysł wsparcia idei EKO pojawił się w Australii, gdzie dwóch braci prowadzących kawiarnie postanowiło zmniejszyć zużycie jednorazowych kubków. Niepowtarzalny styl, bogata kolorystyka oraz mnogość rozmiarów to znak rozpoznawczy kubków keepcup, które stały się bardzo popularne w Polsce wśród miłośników kawy, a coraz częściej pojawiają się także w kawiarniach. Kubki produkowane są z tworzywa sztucznego oraz szkła, dostępne w różnych seriach produktowych charakteryzujących się swoistymi cechami. 

   Kubki keepcup oprócz wspaniałego wyglądu charakteryzują się także solidnym i trwałym wykonaniem oraz łatwością obsługi i transportowania. Doskonale sprawdzają się do codziennego użytku, a także  wycieczki samochodowe czy spacery. Kubki keepcup nie gwarantują 100% szczelności oraz utrzymywania temperatury, ponieważ ich głównym zadaniem jest ochrona środowiska.

   Keepcup to wygodna i oryginalna forma na transport Twojego ulubionego napoju w dowolne miejsce. Teraz możesz zabrać swoją kawę lub herbatę na spacer i wspierać idee ochrony środowiska.

   W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kubków keepcup w różnych wersjach kolorystycznych oraz wielkościach. Jeśli nie znalazłeś kubka keepcup który Cię interesuje możesz się  nami skontaktować i spytać o możliwość sprowadzenia go specjalnie dla Ciebie.  

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

   Lokalizacja

   Podaj kod pocztowy adresu dostawy

   lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

   Lokalizacja

   Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

   Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

   pixel