Ekspres do kawy Jura S8 Piano Black (EB)
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
- Jura to legendarna, szwajcarska jakość doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - doskonała kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający nowe, światowe standardy oraz detale najwyższej klasy
Jura S8 Piano Black (EB)
Szwajcarska perfekcja kawy
- Funkcja Sweet Foam dla słodkich kaw mlecznych
- System P.E.P. - Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej
- Nowy, profesjonalny młynek do kawy Professional Aroma Grinder 2
- Kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,3"
- Aż 27 specjałów w menu
Jeśli szukasz eleganckiego, prostego w obsłudzę i gwarantującego kawy na najwyższym poziomie ekspresu do kawy klasy PREMIUM to zdecydowanie JURA S8 PIANO BLACK będzie odpowiednim wyborem!
W połączeniu z Wi-Fi Connect i aplikacją JOE ekspres można obsługiwać za pomocą smartfona, moduł jest dołączony do zestawu.
Eskpres do kawy Jura S8 Piano Black (EB) to nowoczesny ekspres do kawy przeznaczony do użytku domowego, który każdemu miłośnikowi kawy zapewni espresso oraz cappuccino o najwyższym standardzie, a to wszystko przy intuicyjnej obsłudzę. Duży (4.3") czytelny, kolorowy wyświetlacz z funkcją Swipe stanowi centrum dowodzenia ekspresu S8 Piano Black. Udoskonalony proces ekstrakcji pulsacyjnej (PEP) w JURA S8 pozwala wyciągnąć z ziaren kawy pełnię smaku i aromatu - proces ekstrakcji pulsacyjnej zastosowany w ekspresie Jura S8 Piano Black (EB) to jedyna tego rodzaju technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji kawy i gwarantuje najintensywniejszy aromat również w przypadku niewielkich kaw, takich jak espresso czy ristretto. Odświeżona wersja ekspresu Jura S8 posiada wbudowany nowoczesny młynek do kawy ziarnistej P.A.G.2 oraz funkcję Sweet Foam dla słodkich kaw mlecznych.
Jura S8 Piano Black (EB) - graficzna prezentacja funkcji ekspresu
Subtelna, słodka pianka mleczna
Funkcja Sweet Foam nadaje smak piance mlecznej bezpośrednio podczas przygotowywania, podgrzewając mleko, spieniając je i równomiernie doprawiając syropem ze specjalnej końcówki spieniacza. Rezultatem jest subtelnie słodzona mleczna pianka, która zapewnia zupełnie nowe doznania przyjemności. JURA S8 Piano Black (EB) za naciśnięciem jednego przycisku przygotuje modne specjały kawowe, takie jak Sweet Latte czy Sweet Cappuccino. Zawsze w idealnej temperaturze dzięki funkcji gorącego mleka.
Nowoczesny młynek
Zaawansowany młynek P.A.G.2 zapewnia idealne mielenie, filiżanka po filiżance. Stopnie mielenia można regulować w dowolnym momencie za pomocą ergonomicznej dźwigni. Jednostka zaparzająca ósmej generacji z procesem parzenia 3D pozwalają osiągnąć optymalne rezultaty i maksymalny smak za każdym razem.
Intuicyjna obsługa
Przestronny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3ˮ umożliwia intuicyjne poruszanie się po wszystkich etapach obsługi i programowania poprzez proste przesuwanie palcem. Grafika i animacje sprawiają, że nawigacja jest całkowicie intuicyjna i pokazuje wszystkie etapy każdego procesu. Z jednej strony konstrukcja ekranu harmonijnie wpisuje się w przejrzysty, wyrazisty język projektowania, z drugiej strony uproszczony interfejs użytkownika zapewnia przejrzystą i wygodną obsługę w pełni automatycznego ekspresu Jura S8 (EB).
Harmonijny design
JURA zawsze zwraca szczególną uwagę na design swoich urządzeń. Ekspres S8 (EB) charakteryzuje się surowymi liniami, wysokiej jakości materiałami i precyzyjnym wykonaniem. Ekspres łączy w sobie to, co najlepsze w klasie kompaktowej z elementami segmentu premium i przejawia się w harmonijnej elegancji.
JURA S8 Piano Black (EB) szczegółowe funkcje ekspresu
| Metody przygotowania |
1 Espresso 2x Espresso Kawa 2x Kawa Americano Lungo Espresso doppio Cortado Sweet Cortado Espresso macchiato Sweet Espresso macchiato Cappuccino Sweet Cappuccino Cappuccino extra Shot Flat White Sweet Flat White Flat White Extra Shot Latte macchiato Sweet Latte macchiato Latte macchiato Extra Shot Sweet Latte Sweet Latte Extra Shot Porcja mlecznej pianki Słodka porcja mlecznej pianki Porcja gorącego mleka Słodka porcja gorącego mleka Porcja gorącej wody |
| Liczba specjałów kawowych | 27 |
| Funkcja Sweet Foam | + |
| Inteligentne wstępne nagrzewanie | + |
| Technologia zaparzania 3D | + |
| Aktywny monitoring ziaren | + |
| JURA Cockpit ze statusem konserwacyjnym | + |
| Komunikacja za pomocą WiFi | + |
| Transmiter w standardzie | Wi-Fi Connect |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | + |
| Funkcja One-Touch Lungo | + |
| Funkcja One-Touch | + |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5-16 g |
| Młynek | P.A.G.2 |
| Wysokowydajna pompa, 15 barów | 1 |
| System ogrzewania - Thermoblock | 1 |
| System obiegu wody | 1 |
| System mleka / rodzaj wylewki do mleka | HP3/CX3 |
| Wsyp kawy mielonej | + |
| Pokrywa Aroma zbiornika na ziarno | + |
| Kompatybilny z J.O.E. ® | + |
| Wyświetlacz | 4,3", dotykowy, kolorowy |
| Pełna personalizacja specjałów | + |
| Programowanie indywidualnej ilości wody | + |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 |
| Programowanie ilości mleka/pianki mlecznej | + |
| Programowanie temperatury parzenia | 3 |
| Programowanie temperatury gorącej wody | 3 |
| Inteligentny System Wody (I.W.S.®) | + |
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart |
| Automatyczne czyszczenie sys. mleka One-Touch | + |
| Zintegrowane programy płukania, czyszczenia i odkamieniania | + |
| Monitoring tacy ociekowej | + |
| Standard higieny JURA: TÜV-certified | + |
| Tryb Oszczędzania Energii (E.S.M.©) | + |
| Przycisk ON/OFF | + |
| Programowanie czasu wyłączenia | + |
| Podświetlenie filiżanki bursztynowe i białe | + |
| Kolor | Piano Black |
| Regulowana wysokość wylewki kawy | 65-111 mm |
| Regulowana wysokość wylewki mleka | 107-153 mm |
| Regulowana wysokość wylewki gorącej wody | 70-116 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 l |
| Pojemność zbiornika na ziarna | 280 g |
| Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji) | 16 |
| Długość kabla zasilającego | 1.1 m |
| Napięcie | 230 V |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Moc | 1450 W |
| Waga | 9.8 kg |
| Szerokość x Wysokość x Głębokość | 28 x 34,8 x 44,6 cm |
| Numer artykułu | 15482 |
| Kraj produkcji | Szwajcaria |
| Zestaw zawiera: |
Przystawka do syropu (zestaw 2 sztuk) Wi-Fi Connect CLARIS Smart+ (wraz z przedłużką filtra) Łyżka miarowa Paski twardości Aquadur Zestaw do mleka (HP3) Pojemnik do czyszczenia systemu mleka Mini tabletki do czyszczenia systemu mlecznego 2 tabletki czyszczące w blistrze Instrukcja obsługi Ulotka z warunkami gwarancji |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest przedsiębiorstwem, osobą prawną lub gdy urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych (tj. gdy urządzenie przygotowuje więcej niż 2000 kaw rocznie) oraz na 25 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą fizyczną lub jednoosobowa działalność gospodarcza, której charakter działalności nie jest bezpośrednio związany z zakupionym produktem.
Opinie o Ekspres do kawy Jura S8 Piano Black (EB)
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPetarda ekspres i petarda obsługa sklepu. Polecam.2026-02-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProfesjonalne podejście do klienta i super kontakt ze sklepem.Polecam2025-11-30
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko jak najbardziej w porządku, szybka i fachowa obsługa, jeszcze szybsza wysyłka. Polecam !2025-11-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres Jura robi bardzo smaczną kawę, smaczniejszą niż z poprzedniego ekspresu (Siemensa). Firma Konesso dostarczyła ekspres szybko i bezproblemowo. Polecam zakupy w tej firmie2025-10-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo zadowolona, wszystko na czas i profesjonalnie.2025-09-08
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko w jak najlepszym porządku,błyskawiczna wysyłka i super kontakt2025-02-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTo już drugi mój ekspres marki Jura. Poprzedni wciąż działa, nieprzerwanie od 17 lat. Ten z kolei technologicznie jest z innej bajki. Po podłączeniu ekspresu do internetu i aplikacji można przyrządzać o wiele więcej różnych rodzajów kaw. Taki swoisty Sturbucks w domu za pomocą jednego urządzenia.2024-09-30








































