L'OR

ilość znalezionych towarów: 1

   L'OR - kawa w kapsułkach na wagę złota

   L'OR to marka, która należy do największej firmy produkującej kawę i herbatę pod względem przychodów — JACOBS DOUWE EGBERTS. Jest to marka z francuskim rodowodem. Francja to miejsce narodzenia marki i choć ich kawy cieszą się popularnością w domach na całym świecie to francuskie korzenie widać w przywiązaniu do jakości i dbałości o szczegóły we wszystkim, co robią. To wszystko zamyka się w ich nazwie: L'OR po francusku znaczy "złoto". I taka ma być ta kawa — najwyższej jakości. Każde ziarno jest na wagę złota, każde ziarna są dobierane z największą starannością i jakością.
   Kawa L'OR pochodzi z najlepszych regionów do uprawy kawy na świecie, potem są starannie selekcjonowane i wypalane. Marka oprócz kapsułek produkuje również ekspresy kapsułkowe.

   L'OR - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

   Dla L'OR oprócz wysokiej jakości kawy ważny jest aspekt ekologiczny w pozyskiwaniu tego surowca. Pozyskują ziarno najwyższej jakości i wiedzą skąd ono pochodzi. Współpracują z Rainforest Alliance chcąc promować zrównoważone, pozytywne praktyki uprawy kawy — poprawę warunków pracy osób pracujących na plantacjach, ochronę środowiska i przyrody. Ich kapsułki można poddać recyklingowi.

   KAPSUŁKI L'OR

   Sklep Konesso posiada w swojej ofercie kawy w kapsułkach marki L'OR przeznaczone do ekspresów kapsułkowych. Kapsułki L'OR to różne propozycje wysokiej jakości zmielonej kawy zamkniętej w szczelnych kapsułkach, z których można przygotować różnego rodzaju kawy. Dostępne są kapsułki L'OR pozwalające przygotować espresso o pojemności 60 ml i inne kawy czarne o różnych pojemnościach. Ciekawą propozycją są kawy Single Origin z różnych rejonów świata np. z Kolumbii czy Papui — Nowej Gwinei. Oferta obejmuje również kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso.

   KAWA ZIARNISTA L'OR

   Kawy ziarniste w ofercie naszego sklepu to ciemno palone 100% Arabiki przeznaczone są do ciśnieniowych metod parzenia kawy typu ekspres ciśnieniowy i automatyczny, kawiarka czy tradycyjna metoda. Mają one niską zawartość kofeiny i są dostępne w 1 kg opakowaniach.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel